11 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/10/22
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 13/10/22
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/10/22
Priceline224 $
FindHotel196 $
Destinia.com284 $
1.989
1.989
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2021

Διαχρονική αξεπέραστη ποιότητα σε υπηρεσίες διαμονής εξυπηρέτησης εστίασης και γενικά φιλοξενίας. Έχω επισκεφτεί το ξενοδοχείο περισσότερες από τρεις φορές και κάθε φορά βρισκω την ποιότητα του κορυφαία.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, George G
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Αστήρ Οδυσσέας Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ George G,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε για ακόμη μια φορά το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε ειλικρινά που απολαύσατε την διαμονή σας και μείνατε ικανοποιημένος με τις υπηρεσίες και την φιλοξενία μας.
Ευχόμαστε να έχουμε στο μέλλον ξανά την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε!

Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021

Θα ξαναπάμε σίγουρα .
Εξαιρετική τοποθεσία και εγκαταστάσεις
Πεντακάθαρο !!!
Πολυ Καλη ποιότητα φαγητού και ποικιλία
Πολυ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό !!!
Βεβαια είναι πεντάστερο όποτε όλα αυτά πρέπει να θεωρούνται δεδομένα!
Αξίζει και τα αστέρια του και τα λεφτά του!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, tinafrantzeskou
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Αστήρ Οδυσσέας Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2021

Αγαπητή κυρία Φρατζέσκου,

σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για να μας αξιολογήσετε!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφα και απολαύσατε τις εγκαταστάσεις, την καθαριότητα και το φαγητό μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε επίσης, για τα ωραία σας λόγια ως προς την ευγένεια και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας, που καθημερινά καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ικανοποίηση των αναγκών όλων των φιλοξενούμενων μας.

Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας!

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2021

Περάσαμε υπέροχα!προκειται για ξενοδοχείο κόσμημα με πολλές ανέσεις,εξαιρετικό φαγητό!Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο κ το σπα σαν υπηρεσία φανταστικό!τετοια ξενοδοχεία αποτελούν διαφήμιση για το νησί!μπραβο σας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, kalipsalt
Ο/η Guest Relations Astir Odysseus Kos Guest Relations, Guest Services / Front Office του Αστήρ Οδυσσέας Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Αυγούστου 2021

Αγαπητή kalipsalt,

ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσαμε για να μας αξιολογήσετε.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τις διακοπές σας και εκτιμάμε πολύ τα λόγια σας ως προς το φαγητό, την υπηρεσία του σπα και την ευγένεια του προσωπικού μας.

Τα καλά σας σχόλια είναι πραγματικά ενθαρρυντικά και μας εμπνέουν να εργαζόμαστε σκληρότερα για να παρέχουμε την υψηλότερη δυνατή ποιότητα σε όλους τους επισκέπτες μας.

Εύχομαστε να έχουμε ξανά την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε.

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ενα Resort αψογο και οργανωμένο με
προσωπικό που είναι εκτός απο επαγγελματίες και άνθρωποι. Φιλικοί και εξυπηρετικοί, εγκαταστάσεις άρτιες και
Καλοσυντηρημένες, φαγητό ποιοτικό και άφθονο, ποτά
καθαρά και σε μεγάλη ποικιλία,
πισίνες πεντακάθαρες με ναυαγοσώστη, περάσαμε
8 αξέχαστες μέρες με τα 2 παιδιά
Μας 7 και 3,5 ετών….πραγματική ξεκούραση και ξενοιασια, θα ξαναπάμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, tsak10

Aγαπητέ tsak10,

ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που διαθέσατε για να μας βαθμολογήσετε.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που περάσατε όμορφα, και απολαύσατε τις εγκαταστάσεις, το φαγητό και τα ποτά μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε επίσης, για τα ωραία σας λόγια ως προς την εξυπηρέτηση και την φιλικότητα του προσωπικού μας, που καθημερινά καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ικανοποίηση των αναγκών όλων των φιλοξενούμενων μας.

Ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία ξανά να φιλοξενήσουμε εσάς και την πολύτιμη οικογένεια σας στο κοντινό μέλλον.

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Δεν είχαμε την ευκαιρία να μείνουμε στο ξενοδοχείο, το γνωρίσαμε όμως ως επισκέπτες και οι, έστω περιορισμένες, εντυπώσεις μας είναι εξαιρετικές.
Η άψογη οργάνωση, η διαρκής φροντίδα και η αψεγάδιαστη καθαριότητα και τάξη είναι εμφανή. Το προσωπικό με το οποίο ήρθαμε σε επαφή είναι ευγενέστατο και άκρως εξυπηρετικό. Επισημαίνουμε την καλαισθησία στον σχεδιασμό και τη διακόσμηση των χώρων, τις εντυπωσιακές πισίνες και τους φροντισμένους κήπους.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μ.

Ευχαριστούμε, ermeias
Ο/η Tina Tsiambaou, Marketing του Αστήρ Οδυσσέας Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Αλέξανδρε,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας σχόλια και την αξιολόγησή σας!

Είμαστε χαρούμενοι που οι εντυπώσεις σας ήταν εξαιρετικές και σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια τόσο για τις εγκαταστάσεις μας όσο και για τις υπηρεσίες μας.

Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας και αναμένουμε να σας υποδεχτούμε ξανά και να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον.