3 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Travelocity
Orbitz.com118 $
Tripadvisor118 $
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2019

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εκπληκτική τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα. Υπέροχη θέα!! Το προσωπικό πολύ ευγενικό . Τέλεια καθαρότητα δωματίου Το φαγητό στο εστιατόριο είναι εξαιρετικό. Δοκιμάσαμε εξαιρετικές γεύσεις , μοναδικές επιλογές , άριστη ποιότητα. Ευχαριστούμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, RANIA_TRIP1
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Όλα καλά..πρωινό καθαριότητα κλπ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ πουθενά σήμα κινητής τηλεφωνίας παρά μόνο ισχνό αυτό της cosmote και δυστυχώς ούτε wifi του ξενοδοχείου..Με λίγα λόγια αν αυτό μου ήταν γνωστό από πριν θα υποσκελιζε όλα τα θετικά του ξενοδοχείου,ειδικά αν είσαι επαγγελματίας και χρειάζεσαι την επικοινωνία με τον έξω κόσμο .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, stamatis n
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Το ξενοδοχείο είχε φανταστικές οικονομικές προσφορές για 5νθήμερα και 7ήμερα. Όσες μέρες μείναμε στο ξενοδοχείο απολαύσαμε το καθαρό περιβάλλον, βρήκαμε την ηρεμία μας, ένα σπιτικό φαγητό και έναφιλικό και φιλόξενο προσωπικό.

Σας το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, eklxristell
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν αξίζει με τίποτα 140 τη βραδιά. Πρωινό μέτριο προς κακό, καθαριότητα δωματίου κακή-το φρέσκο σφουγγάρισμα βρωμούσε, η πετσέτα του μπάνιου λερωμένη, το ίντερνετ δεν έπιανε στο δωμάτιο. Πραγματικά δεν αξίζει τα λεφτά του.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
4  Ευχαριστούμε, Θάνος Τ
Η κριτική έγινε: 10 Νοεμβρίου 2013

Επισκεφθηκαμε το ξενοδοχειο το καλοκαιρι του 2013 ,ηταν πολυ ησυχο μερος και αυτο μας βοηθησε να ξεκουραστουμε , το προσωπικο παντα φιλικο και εξυπηρετικο ,το φαγητο νοστιμο με ,πλουσια ποικιλια καθε μερα φρεσκων εδεσματων .σιγουρα θα ξαναπαμε .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
Ευχαριστούμε, alek_pan12