travelup.com
Vio.com
Vio.com
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2022

Το προσωπικό του ξενοδοχείου μας υποδέχτηκε με το χαμόγελο στα χείλη! Νιώσαμε αμέσως λες και γνωριζόμαστε από παλιά! Οι εγκαταστάσεις όμως χρήζουν ανακαίνισης άμεσα! Φυσικά επισκεφτηκαμε και το Spa στο οποίο μας υποδέχτηκε με ευγένεια και χαμόγελο η spa manager Νικολέτα και τα κορίτσια της...η Βάλια και η Γεωργία. Αφέθηκα στα χέρια της Βάλιας και....δεν έχω λόγια...η κοπέλα είναι απίστευτη!! Σίγουρα δεν είναι η τελευταία φορά που επισκέπτομαι το ξενοδοχείο και ιδίως το Spa!
Περάσαμε υπέροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 435ellik
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τριήμερη απόδραση στην Σκάλα Κεφαλονιάς και απόλυτη χαλάρωση στο spa του Apostolata. Κρητικό μασάζ από την Γεωργία και άποψη φιλοξενία από την Νικολετα και την Βαλια ! Ευχαριστώ για όλα ! Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 405despinav
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2022

Κάναμε διακοπές μιας εβδομάδας στo APOSTOLATA τον Αύγουστο. Όλα ήταν υπέροχα αλλά αυτό που μας ενθουσίασε ήταν το spa. H Νικολέτα μας υποδέχθηκε φιλικά κ μας πρότεινε αυτό ακριβώς που χρειαζομασταν σε θεραπείες προσώπου κ σώματος. Η Βαλια κ η Γεωργια ήταν ευγενικές κ περιποιητικες μαζί μας. Πραγματικά το απολαύσαμε κ σίγουρα θα το προτείνουμε σε φίλους.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, christosv506
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2022

Επισκεφθήκαμε το spa του ξενοδοχείου τέλη Ιουλίου. Η Νικολέτα η spa manager ήταν πάρα πολύ φιλική, ευγενική και πρόθυμη να εξυπηρετήσει. Εξήγησε με λεπτομέρεια όλες τις υπηρεσίες που παρέχονται και βρήκαμε το κατάλληλο πακέτο για όλους. Μετά το άκρως χαλαρωτικό χαμάμ και τζακούζι, αφέθηκα στα χέρια της Βάλιας. Ήταν εξαιρετική και πάνω απ' όλα σωστή επαγγελματίας! Σε έναν χαλαρωτικό χώρο, τα μασάζ προσώπου και σώματος που μου έκανε ήταν υπέροχα και αναζωογονητικά! Ένιωθα τόσο ξεκούραστη και ανανεωμένη! Συγχαρητήρια για το spa! Σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη στο νησί θα το ξαναπροτιμήσω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, T9111TH_
Ο/η Fiona Wilkins, Guest Services / Front Office του Apostolata Island Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2022
Μετάφραση Google

Thank you for your lovely review of our amazing Spa!

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Η τοποθεσία ήταν πολύ ωραία με εξαιρετική θέα όλων των δωματιών. Η καθαριότητα ανεπαρκής. Το δωμάτιο δεν είχε καθαριστεί πριν την είσοδό μας ούτε το μπάνιο. Οι πέτσετες και στις 2 ενδιάμεσες αλλαγές ήταν ξεφτισμένες και η μία είχε τρύπα. Τα σεντόνια δεν τα αλλάζανε όπως μας υποσχέθηκαν στις 2 μέρες και μόνο κατόπιν δικού μας παραπόνου αλλάχτηκαν. Καμία σχέση με καθαριότητα πεντάστερου ξενοδοχείου. Οι κοινόχρηστοι χώροι επίσης ήταν απεριποίητοι και ασκούπιστοι. Ο ναυαγοσώστης ήταν και ο barman στο pool bar.
Στο εστιατόριο τηρούνταν τα μέτρα covid και το μενού ήταν πολύ καλό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _W3724DH