Prestigia.com
Destinia.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο τέλη Αυγούστου. Είχαμε κλείσει δίκλινο με θέα θάλασσα. Μόλις φτάσαμε πληροφορήθηκαμε πως μας είχαν κάνει αναβάθμιση δωματίου. Μας αναβάθμισαν το δωμάτιο σε σουίτα. Είχαμε κλείσει με ημιδιατροφή. Τα φαγητά του δείπνου ήταν όλα γευστικότατα και καθημερινά είχε διαφορετικές επιλογές και καλο μαγειρεμένα. Σίγουρα θα ξαναπαμε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stelios_man
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλο ξενοδοχειο αλλα σιγιυρα όχι πέντε αστέρων. Στα συν οτι εχει φανταστική θεα και ωραια πισινα. Στα μειον Δικλινο δωμάτιο με δυο μονα κρεβάτια ενωμενα, φαγητο στο βραδινο κατώτερης ποιότητας, πιστολακι μαλλιων της κακιας ωρας. Οι πετσέτες αν και αφέθηκαν κατω δεν αλλαχτηκαν απλως διπλωθηκαν και ξανα μπήκαν στη θέση τους. Δεν ενδεικνυται για κάποιον ο οποιος θέλει να τα βράδια να βολταρει καθώς το ξενοδοχειο βρίσκεται πολυ μακριά απο Άργοστολι και αναγκαζεσαι να μένεις μεσα. Υπερτίμημενο!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Eleftheria24
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ενα τέλειο διήμερο!! Το πρωινό και τα φαγητά του ξενοδοχείου υπέροχα. Η πισίνα εξίσου καλή. Σε οτι αφορά τα δωμάτια δεν το συζητώ καν απλά υπέροχα. Οι τιμές του πολυ προσιτές για 5αστερο ξενοδοχείο και το προσωπικό ευγενέστατο και πρόθυμο ν εξυπηρετήσει με κάθε τρόπο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, afroditid2018
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε με τον σύντροφο μου το ξενοδοχείο για να πάρουμε πρωινό. Ο μπουφές ήταν πολυ πλούσιος, σε πολυ καλές τιμές και το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να εξυπηρετήσει παρότι είχε αρηετους πελατες του ξενοδοχείου. Η θεα άψογη!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, eleni2703
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στη σκάλα 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από τον Πόρο το λιμάνι της Κεφαλονιάς! Είναι ένα τεράστιο συγκρότημα υπερπολυτελές με απίστευτη θέα στη θάλασσα αφού είναι χτισμένο αμφιθεατρικά! Παρέχει μεγάλη πισίνα και pool bar συντροφιά με ωραία κοκτέιλ και ωραία μουσική στο κάτω μέρος του ξενοδοχείου και άλλη μία πισίνα στο επάνω μέρος του ξενοδοχείου που κάθε βράδυ Είχε και live μουσική από κάποιο συγκρότημα! Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και μεγάλο Και η διάθεση του προσωπικού να μας εξυπηρετήσει στο αίτημά μας να ενώσουμε τα δύο κρεβάτια και να γίνει ένα διπλό ήταν άμεση! Επίσης παρέχει τη δυνατότητα σπα την οποία εκμεταλλεύτηκα! Παρέχει εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο στο εσωτερικό του! Τέλος θα αναφερθώ στα γεύματα το πρωινό και το βραδινό που με άφησαν πολύ ικανοποιημένη διότι παρείχε ελληνική αλλά και ευρωπαϊκή κουζίνα! Μόλις φτάσαμε μας μετέφεραν στο δωμάτιο με automobile!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
1  Ευχαριστούμε, 293dimitrak