“Οικογενειακό δείπνο...ΜΑΚΗΣ,ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ, ΜΑΡΙΑ..”
Κριτική για: Apostolis Taverna

Apostolis Taverna
Καλό για: Ρομαντικό, Μεγάλες παρέες, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα, Οικογένειες με παιδιά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλησπέρα,και η κριτική μου ξεκινάει κάπως έτσι. Πήγαμε μαζί με την κόρη μου και τον σύζυγό μου για δείπνο σε αυτό το εστιατόριο, με το που μπήκαμε στην αίθουσα του μας υποδέχτηκε με χαρά και χαμόγελο ο Αποστόλης,..Ο Αποστόλης είναι ένας άνθρωπος με χαμόγελο και πρόθυμος να εξυπηρετήσει τους πελάτες που μέχρι την ώρα που φύγαμε έρχονταν η μια παρέα μετά την άλλη. Όταν καθίσαμε στο τραπέζι μας παραγγείλαμε τα ποτά και το φαγητό που είχαμε ήταν παϊδάκια αρνισια στα κάρβουνα, σαλάτα ανάμεικτη, σαγανάκι (τυρί)και τζατζίκι, και όλα αυτά σε πολύ χαμηλή τιμή. Θα το επισκεφτούμε ξανά, Αυτό το εστιατόριο,.......

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, C5834XPmariad

Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ξαναβρεθηκαμε σε αυτο το υπεροχο νησι αυτη την φορα κατσαμε λιγες μερες αλλα δεν θα μπορουσαμε να μην επισκεφθουμε παλι την ταβερνα του Αποστολη με την ομαδα του τα πιατα οπως τα θυμομαστε απο την τελευταια φορα πεντανοστιμα ειδικα το παστιτσιο τα παιδια ξετρελαθηκαν!οτι και να πουμε ειναι λιγο τελειο περιβαλλον και οι τιμες λογικες οποτε μας φερνει ο δρομος
Κεφαλονια παντα σκεφτομαστε οτι ξερουμε που θα παμε να φαμε καλα!εις το επανιδειν!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, _M7583ES
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019

Άψογο, γρήγορο και φιλικό σέρβις, ποιοτικό και παραδοσιακό φαγητό, καθαρό μαγαζί σε όλα τα επιπεδα!
Ευτυχώς που υπαρχουν ελάχιστα ακόμα τέτοια μαγαζιά που που θυμίζουν τι εστί ελληνική παράδοση,κουζίνα και φιλοξενία.
Με διαφορά το καλύτερο μαγαζί στη Σκάλα Κεφαλλονιάς!
Πολλά συγχαρητήρια στον Αποστόλη, στον Σωκράτη & σε ολόκληρο το προσωπικό.
Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, NikolKn1996
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2019

Πολύ καλό σπιτικό φαγητό, εξαιρετικά ντόπια προϊόντα, άψογη και φιλική εξυπηρέτηση. Να δοκιμάσετε τα πιάτα ημέρας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, gtsoupos
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019

Κάθε χρόνο επισκεπτόμαστε την ταβέρνα του Αποστόλη και μας εκπλήσσει με τα πεντανόστιμα φαγητά του ,τις καλές τιμές και το όμορφο περιβάλλον !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, KEF123456

Apostolis Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκάλα, Κεφαλονιά

Apostolis Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!