Travelocity
Orbitz.com
Priceline
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2017

Για αρχή, αν ως άνθρωπος είσαι καλός, θα είσαι και καλός επιχειρηματίας. Μας εξυπηρέτσαν απίστευτα καλά. Μας βοήθησαν να επιλέξουμε δωμάτιο τηλεφωνικώς και μείναμε γενικώς ικανοποιημένοι.
Μας άρεσε η καθαριότητα του δωματίου. Μας άρεσε το μεγεθος του δωματίου καθώς και το γεγονός ότι είχαμε πισίνα αν θέλαμε να κάνουμε καμιά βουτιά. Εμένα προσωπικά μου άρεσε η ηρεμία που επικρατεί στη περιοχή, μακρυά από τα τουριστικά μέρη της Ζακύνθου, καθώς και το γεγονός πως είχα εναν ολόκληρο ελαιώνα, ως χώρο για παρκάρισμα.
Σε τι χωράει βελτίωση: Το πρωινό. Αν προσθέσετε λίγα πράγματα, κυριολεκτικά λίγα, θα γίνει εξαιρετικό. Σκεφτείτε να προσθέσετε πραλίνα φουντουκιού, φέτες ψωμί τόστ διαφόρων τύπων και θα έχετε κάτι που κανείς δε θα μπορεί να παραπονεθεί.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μας πρότειναν να μην επιλέξουμε budget δωμάτιο, αλλά ένα με θέα τη πισίνα, για αποφυγή θορύβων από το δρόμο και τους ευχαριστώ!
Ευχαριστούμε, MarketBlade
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2017

Μείναμε με την οικογένεια μου στο "ΜΑΙΣΤΡΑΛΙ" την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου. Έχω μόνο θετικά σχόλια να κάνω, ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο προσωπικό, καθαρό και ήσυχο ξενοδοχείο, προσεγμένη κοινόχρηστοι χώροι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε οικογένειες. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στην Αντέλλα.

Ευχαριστούμε, dimitragiachali
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2017

Υπέροχος χώρος με μοναδικούς τον Κο Μίλτο και την κα Έφη.Πάντα εκεί με τις συμβουλές και την καλοσύνη τους.Και η Ρέζλι και η Αντέλλα επίσης.Μας άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις.Όλα τα δωμάτια υπέροχα και κατάλληλα θα έλεγα όλοι οι χώροι και για παιδιά

Ευχαριστούμε, Almelio
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο πράγματι αξιοπρεπέστατο αφού πλήρη όλους τους όρους μιας διαμονής με αρκετά υψηλά στάνταρ . Πολύ κοντά στη χώρα και με εύκολη πρόσβαση . Οι ιδιοκτήτες αξίζουν συγχαρητήρια για την ευγένεια και την εξυπηρέτηση που προσφέρουν . Καθαριότητα , πρωινό , ευγενέστατο προσωπικό , wifi, parking , είναι όλα αυτά που σου κάνουν ευχάριστη τη διαμονή .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, roussosy
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2017

Πολύ καλό ξενοδοχείο με ανετη διαμονη και καθημερινή καθαριοτητα.Οι ιδιοκτητες αρκετά ευγενικοι και φιλικοι.Ολα τα δωμάτια έχουν θέα στην πισίνα αλλά δεν ενοχλεισαι καθόλου από φασαρια ακόμα και τις ώρες αιχμής. Στα θετικά η παρουσία security τις νύχτες.Κάτι που Θα πρέπει να βελτιωθεί είναι το πρωινό το οποίο αν και χορταστικο εντούτοις ειναι μονοτονο γιατι δεν εχει πολυ ποικιλία.Ισως να σκεφτουν να προσθεσουν κάποια γλυκά ή καποια πιτα και θα γίνει τελειο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, niopantroi