27 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
ΝΑΝΑ Π

ΑΠΟΛΑΥΣΗ

Κριτική για: Grecotel Luxme Kos Imperial
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 11 Οκτ 2023
Από την πρώτη στιγμή που μπαίνεις αισθάνεσαι μια θετική αύρα! Όλοι οι εργαζόμενοι σε υποδέχονται με χαμόγελο και προσπαθούν να σε περιποιηθούν! Εξαιρετικό δωμάτιο και καθαρό. Πολλές επιλογές στο μπουφέ με εξαιρετικό σέρβις από τα παιδιά στο κεντρικό εστιατόριο,πισίνα πάντα με χαμόγελο πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν.Από την είσοδο με την Κα Κλόρια στο εστιατόριο με την Κα Χριστίνα.
Ιδιαίτερη ήταν η φροντίδα του Κου Τάσου Σωτηρόπουλου υποδιευθυντή εστίασης με τα παιδιά Μαρία και Χρήστο που από το πρωί που άνοιγε το pool bar μέχρι το βράδυ στο μπαρ του lobi μας φρόντιζε άμεσα να μην μας λείψει τίποτα, πάντα χαμογελαστός και εξυπηρετικός.
Σας ευχαριστούμε πολύ όλους να είστε καλά και του χρόνου που θα έρθουμε ξανά να είμαστε τυχεροί να σας δούμε όλους ξανά.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 4 Νοε 2023
Αγαπητή επισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε τo Grecotel Kos Imperial για τις καλοκαιρινές σας διακοπές καθώς επίσης και για τον χρόνο που διαθέσατε προκειμένου να συντάξετε και να αναρτήσετε αυτή την κριτική σε σχέση με την διαμονή σας στις εγκαταστάσεις μας.

Βασική μας προτεραιότητα είναι η άνετη και ευχάριστη διαμονή σας. Προκειμένου να το κατορθώσουμε αυτό, καταβάλλουμε μεγάλη προσπάθεια και είμαστε ικανοποιημένοι όταν αυτό εκτιμάται. Με βάση την αξιολόγησή σας, είναι εμφανές ότι το κατορθώσαμε και είμαστε πανευτυχείς γι’ αυτό. Επομένως, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ιδιαίτερα θετικά σας σχόλια σε σχέση με όλους τους παράγοντες που έκαναν την διαφορά στις διακοπές σας.

Συγκεκριμένα, χαιρόμαστε που το δωμάτιο σας και η καθαρότητα ήταν την αρέσκειας σας. Επίσης, είμαστε πανευτυχείς που απολύσατε τις παροχές μας όπως τις πισίνες, το υπέροχο μενού των εστιατορίων μας και την συνολική εξυπηρέτηση των κέντρων εστιάσεων στο θέρετρό μας. Κυρίως, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ιδιαίτερα επαινετικά σχόλια για τα ευγενικά και εργατικά μέλη του προσωπικού μας

Να είστε βέβαιοι ότι, θα συνεχίσουμε τις προσπάθειες προκειμένου να διατηρήσουμε την σωστή και ομαλή μας λειτουργεία έτσι ώστε να συνεχίσουμε να προσφέρουμε την καλύτερη ποιότητα της εξυπηρέτησής μας.

Σας ευχαριστούμε ξανά για την επιλογή σας. Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον για μια ακόμα άμορφη καλοκαιρινή εμπειρία.

Η Διοικητική Ομάδα του Grecotel Kos Imperial
Ψαλίδι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.018
1.018
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2022

Το ξενοδοχείο είναι ένας πλωτός παράδεισος αλλά τα δωμάτια χρήζουν μερικής ανακαίνισης αρχίζοντας από την αντικατάσταση της μπανιέρας με ντουζιέρα. Το φαγητό είναι πολύ πλούσιο και νόστιμο με εξαίρεση τα γλυκά που επιδέχονται βελτίωση. Το προσωπικό είναι εξαιρετικό και διακρίθηκε για το χαμόγελο και την ευγένειά του.
Ειδικότερα στη σάλα του πρωινού ο Παναγιώτης και η Αναστασία στην προετοιμασία πάντα χαμογελαστοί, η Εύα και η Μαρία στο σέρβις πάντα πρόθυμες, η κυρία Κατερίνα φρόντιζε άμεσα να μη μας λείψει τίποτα και ο Βαγγέλης στην υποδοχή και σε όλα τα εστιατόρια αεικίνητος και εξυπηρετικότατος. Η Θεώνη στην Greco land και ο Άλεξ στις κρέπες ήταν ιδιαίτερα φιλικοί με τα παιδιά. Γλυκύτατη η Ελένη που μας σέρβιρε στο pool bar και φοβεροί όλοι οι ναυαγοσώστες. Ιδιαίτερη ήταν η φροντίδα της κυρίας Φλώρας στο house keeping και ταχύτατοι όλοι οι υπάλληλοι στις μεταφορές. Τέλος, ευγενέστατος και ο διευθυντής του ξενοδοχείου ο οποίος φρόντισε άμεσα να επιλύσει ένα πρόβλημα που προέκυψε με την κράτησή μας.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, helendS8554BC
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Guest Services / Front Office του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητές φιλοξενούμενες,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη διαμονή σας αλλά και για την κριτική σας στο TripAdvisor.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που διαβάζουμε, ότι καταφέραμε να ξεπεράσουμε τις προσδοκίες σας παρά την αρχική σας δυσκολία. Όλες μας οι συλλογικές σας προσπάθειες στοχεύουν στην ικανοποίηση των φιλοξενούμενων μας στις διακοπές σας. Τα καλά σας τα λόγια για το προσωπικό μας είναι η μεγαλύτερη αμοιβή που θα μπορούσαμε να ζητήσουμε.

Αναφορικά με τα δωμάτια, σας διαβεβαιώνουμε, ότι θα τα προωθήσουμε στα αρμόδια τμήματα του ομίλου μας, ώστε να το λάβουν σοβαρά υπόψη τους.

Σας ευχαριστούμε ξανά για τα καλά σας λόγια και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2022

Μετα απο 3 χρονια ξανα παλι στο αγαπημενο μας Imperial Kos.Τι να πουμε πια δεν υπαρχουν λογια. Τι ομορφια, τι πολυτελεια, τι εξυπηρετηση, ΤΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ. Με το καλοσωρησες αναβαθμιση σε δωματιο με πισινα ( τι ιδιο οπως πριν 3 χρονια). Αλλα το καλυτερο ειναι το προσωπικο.Απο την εισοδο το Μαρκος, το εστιατοριο την υπεροχη Κατερινα αλλα και τη απιθανη Αναστασια που με το πρωτο μας αιτημα ετρεχαν να το ικανοποιησουν και ολες τις αλλες μερες μας το εφερναν πριν το ζητησουμε. Μετα την εκπληκτικη Μπλερινα στο δωματιο που καθε μερα μας ειχε τριανταφυλλα, την αλλη κυκνους με ροδοπεταλα, την αλλη καλαθι με λουλουδια (ολα με πετσετες). Αλλα και ολο το αλλο προσωπικο το εξυπηρετικο. γρηγορο και παντα χαμογελαστο να σε κανει να νιωθεις τοσο μοναδικος. Μα πανω απο ολους η Κα Παντελιδου το ευγενικη και εξυπηρετικη μας εχει κακομαθει. Τι να πουμε ΕΥΓΕ ΕΥΓΕ ΕΥΓΕ. Σας ευχαριστουμε πολυ ολους να ειστε παντα καλα και εμεις τυχεροι να ερχομαστε να μας κακομαθαινετε κι αλλο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Basilis A
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Guest Services / Front Office του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητέ φιλοξενούμενε,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη διαμονή σας και για την υποστηρικτική σας αξιολόγηση στο TripAdvisor.

Διαβάζουμε με ιδιαίτερη χαρά, ότι περάσατε ξεκούραστες και όμορφες διακοπές. Μας κάνει ιδιαίτερα περήφανους το γεγονός ότι οι συνάδελφοί μας έκαναν τη διαφορά και σας έκαναν να νιώσετε ευπρόσδεκτοι. Να είστε βέβαιος ότι ο έπαινός σας θα κοινοποιηθεί στους συναδέλφους μας.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε ξανά για την κριτική σας. Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η διεύθυνση του Grecotel Kos Imperial

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

πέροχη τοποθεσία, υπέροχα άτομα-εργαζόμενοι, υπέροχες παροχές. Ο γκρουμ ΓΙΑΝΝΗΣ υπέροχος, χαλί να τον πατήσεις, οι σερβιτόροι ΓΙΑΝΝΗΣ και ΣΤΕΡΓΙΟΣ υπέροχοι, τα παιδιά στο ταβερνάκι, στο pool bar, στο beach bar, στο lobby, στο κεντρικό εστιατόριο, όλοι υπέροχοι με περισσή ευγένεια. Ότι ζητούσαμε μας το πρόσφεραν απλόχερα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ. Αυτές οι διακοπές θα μας

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μπορείτε να το εμπιστευθείτε απόλυτα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, DOULOUDISP
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Guest Services / Front Office του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ κύριε Δουλούδη,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, καθώς η σταθερή σας προτίμηση στον όμιλό μας μας τιμά ιδιαίτερα.

Ο ενθουσιασμός σας για τις παρεχόμενες υπηρεσίες και το προσωπικό μας είναι κάτι που μας χαροποιεί ιδιαίτερα. Οι άνθρωποι της Grecotel είναι αυτοί που κάνουν τον όμιλό μας πετυχημένο στο χώρο της ελληνικής φιλοξενίας. Να είστε σίγουρος ότι τα θετικά σας σχόλια θα κοινοποιηθούν στους συναδέλφους που αναφέρετε.

Σας ευχαριστούμε ξανά για τα πολύ καλά σας λόγια και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 22 Μαΐου 2022

Το προσωπικό του ξενοδοχείου πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό, το φαγητό καταπληκτικό, άριστες εγκαταστάσεις, τρομερή καθαριότητα και συντήρηση των δωματίων και των χώρων, πάρα πολύ καλή η θέση του ξενοδοχείου με εκπληκτική θέα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
    • Ποιότητα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
Ευχαριστούμε, antoniseleftheriou
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιουνίου 2022

Αγαπητέ κύριε Ελευθερίου,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που σας ικανοποίησε η εξυπηρετικότητα και οι παρεχόμενες υπηρεσίες των συναδέλφων μας. Το όραμα της Grecotel είναι να παρέχει σε όλους τους φιλοξενούμενούς αυθεντική ελληνική φιλοξενία. Τα καλά σας λόγια είναι μία αναγνώριση των κόπων μας.

Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου του Grecotel Kos Imperial

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε 9 μέρες με φιλους. Απολαύσαμε την κάθε μας στιγμή. Τα παιδιά στο σέρβις ήταν εξυπητρετικοτατα. Το φαγητό καλό με φρέσκα υλικά και ποικιλία μεγάλη. Το hot stone ήταν μια μοναδική εμπειρια.

Θα ξαναερθουμε σίγουρα του χρονου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, V6997RQkaterinak
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Guest Services / Front Office του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή φιλοξενούμενη,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μείνατε μαζί μας και αφιερώσατε χρόνο για να μας γράψετε κριτική στο TripAdvisor. Στην Grecotel λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη μας τη γνώμη των φιλοξενούμενων μας, καθώς μας επιτρέπει να βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός, ότι απολαύσατε την παροχή υπηρεσιών και το φαγητό. Τα ευγενικά σας σχόλια αποτελούν μία περαιτέρω αναγνώριση των κόπων μας για να παρέχουμε φιλοξενία υψηλών προδιαγραφών.

Σας ευχαριστούμε ξανά για τα καλά σας σχόλια και ανυπομονούμε για την επόμενή σας επίσκεψη σε κάποιο από τα ξενοδοχεία μας.