antoniseleftheriou

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο

Κριτική για: Grecotel Luxme Kos Imperial
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 22 Μαΐ 2022
Το προσωπικό του ξενοδοχείου πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό, το φαγητό καταπληκτικό, άριστες εγκαταστάσεις, τρομερή καθαριότητα και συντήρηση των δωματίων και των χώρων, πάρα πολύ καλή η θέση του ξενοδοχείου με εκπληκτική θέα.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΔωμάτια
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΚαθαριότητα
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική
Απάντηση: 15 Ιουν 2022
Αγαπητέ κύριε Ελευθερίου,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που σας ικανοποίησε η εξυπηρετικότητα και οι παρεχόμενες υπηρεσίες των συναδέλφων μας. Το όραμα της Grecotel είναι να παρέχει σε όλους τους φιλοξενούμενούς αυθεντική ελληνική φιλοξενία. Τα καλά σας λόγια είναι μία αναγνώριση των κόπων μας.

Σας ευχαριστούμε ξανά για τα καλά σας λόγια και ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας

Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου του Grecotel Kos Imperial
Ψαλίδι: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.022
1.022
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε 9 μέρες με φιλους. Απολαύσαμε την κάθε μας στιγμή. Τα παιδιά στο σέρβις ήταν εξυπητρετικοτατα. Το φαγητό καλό με φρέσκα υλικά και ποικιλία μεγάλη. Το hot stone ήταν μια μοναδική εμπειρια.

Θα ξαναερθουμε σίγουρα του χρονου

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, V6997RQkaterinak
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Guest Services / Front Office του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή φιλοξενούμενη,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μείνατε μαζί μας και αφιερώσατε χρόνο για να μας γράψετε κριτική στο TripAdvisor. Στην Grecotel λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη μας τη γνώμη των φιλοξενούμενων μας, καθώς μας επιτρέπει να βελτιωνόμαστε συνεχώς.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός, ότι απολαύσατε την παροχή υπηρεσιών και το φαγητό. Τα ευγενικά σας σχόλια αποτελούν μία περαιτέρω αναγνώριση των κόπων μας για να παρέχουμε φιλοξενία υψηλών προδιαγραφών.

Σας ευχαριστούμε ξανά για τα καλά σας σχόλια και ανυπομονούμε για την επόμενή σας επίσκεψη σε κάποιο από τα ξενοδοχεία μας.

Η Διεύθυνση του Grecotel Kos Imperial

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή ήταν
Παρά πολύ ωραία…το
Ξενοδοχείο τεράστιο
Χωρίς καθόλου συνωστισμό παρά τη
Μεγάλη
Πληρότητα αλλά τα δωμάτια χρήζουν ανακαίνισης ….ασυνεννοησία στη ρεσεψιόν και ασυνέπεια με φωτεινή εξαίρεση τον κο Στασινόπουλο που υπήρξε υπόδειγμα επικοινωνιας και εξυπηρετησης στις οποιες παρανοήσεις….το food court δουλεύει ρολόι χάρη στο ρυθμό, την ευγένεια και την Ευχάριστη διάθεση του κου Βελισσάρη, του κου Σακη, του Σπύρου Σαρρη, της Σταυρούλας και του Σωτήρη στο σέρβις…θα μπορούσε να υπάρχει μεγαλύτερη ποικιλία σε μαγειρευτά στον μπουφέ …επίσης η καθαριότητα ήταν εξαιρετικη και το pool and beach bar όπως και το
Corals μπαρ…περασαμε
Εξαιρετικά και
Χαλαρωσαμε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Stafili
Ο/η Guest Services Grecotel Kos Imperial, Guest Services / Front Office του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Καταρχάς, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας, καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μας αφήσετε την κριτική σας στο Trip Advisor. Στη Grecotel οι παρατηρήσεις των φιλοξενούμενών μας είναι πολύ σημαντικές, καθώς μας επιτρέπουν να βελτιώνουμε συνεχώς τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου και τη φιλοξενία των συναδέλφων μας. Άλλωστε, το προσωπικό της Grecotel αποτελεί το «μυστικό» συστατικό για την παροχή αυθεντικής ελληνικής φιλοξενίας, για την οποία η αλυσίδα μας είναι γνωστή στον κόσμο. Σας διαβεβαιώνουμε ότι θα προωθήσουμε τα καλά σας λόγια στους συναδέλφους μας, των οποίων ο στόχος είναι η ευχάριστη σας διαμονή.

Αναφορικά με την υποδοχή, θα θέλαμε να σας αναφέρουμε ότι όλοι μας οι συνάδελφοι περνάνε από εκπαίδευση για να μπορούν να ανταπεξέλθουν στις εργασίες του πόστου τους αλλά και στις προδιαγραφές του ομίλου μας. Μας λυπεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι δεν ανταποκριθήκαμε στον τομέα αυτό στις προσδοκίες σας. Ωστόσο, χάρη στα σχόλια σας θα μπορέσουμε να σχεδιάσουμε στοχευμένα στην επανεκπαίδευση του προσωπικού μας.

Σας ευχαριστούμε ξανά για την κριτική σας και ανυπομονούμε για την επόμενή σας επίσκεψη σε κάποιο από τα ξενοδοχεία μας

η Διεύθυνση του Grecotel Kos Imperial

Η κριτική έγινε: 21 Δεκεμβρίου 2019

Υπέροχες διακοπές στο τέλος της τουριστικής περιόδου . Το συγκρότημα προσεγμένο , με κάθε λεπτομέρεια . Οι κοινόχρηστοι χώροι ; Οι κήποι ; Ζωγραφιστοί πίνακες . Το προσωπικό πάντα με το χαμόγελο και έτοιμο σε κάθε σου αίτημα η απορία . Στην τραπεζαρία κάθε μέρα ένας ατελείωτος μπουφές για όλες τις επιθυμίες . Οι σερβιτόροι διακριτικοί στη θέση τους .Το διαμέρισμα πλήρως εξοπλισμένο με μεγάλη βεράντα και καθημερινό , βέβαια , service . Η Κως , τέλος , ένα αξιαγάπητο νησί . Σας ευχαριστούμε , όλους .

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
    • Ποιότητα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με το RCI
2  Ευχαριστούμε, dimitris743
Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2019

Μειναμε για 1 βδομαδα στις οικογενειακες μας διακοπες,το ξενοδοχειο σε γενικες γραμμες ειναι αρκετα καλο ειδικα οι εξωτερικοι χωροι,προσεγμενοι.Τα δωματια ομως εσωτερικα χρειαζονται ανακαινιση ειδικα αυτο που μειναμε εμεις,η καθαριοτητα του δωματιου οχι πολυ καλη.Το προσωπικο ειναι απιστευτα καλο,οπως και το φαγητο....

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, giannakoudakis
Ο/η Kos_Imperial, Guest Relations Manager του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ κε. Γιαννακουδάκη,

ήταν μεγάλη μας χαρά που σας είχαμε κοντά μας και σας ευχαριστούμε θερμά που αφιερώσατε λίγο από τον χρόνο σας για να μοιραστείτε με τους μελλοντικούς μας επισκέπτες την εμπειρία σας από τη διαμονή σας στο Grecotel Kos Imperial Thalasso!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το καταρτισμένο προσωπικό και οι γευστικές επιλογές του Chef μας κατάφεραν να υπερβούν τις προσδοκίες σας και να σας χαρίσουν μία αξέχαστη εμπειρία εξατομικευμένου Service, όπως ακριβώς υπόσχεται η Grecotel σε όλους του φιλοξενούμενους της.

Παρόλα αυτά θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως λαμβάνουμε σοβαρά υπόψην μας τις παρατηρήσεις σας σχετικά με την κατάσταση των δωματίων και την καθαριότητά τους, καθώς ο κύριος σκοπός μας είναι να αφουγκραζόμαστε τις απόψεις των φιλοξενούμενών μας και να οδεύουμε στη συνεχή βελτίωση και αναβάθμιση του προϊόντος μας.

Σας ευχαριστούμε πολύ για ακόμα μία φορά και σας ευχόμαστε ένα ευχάριστο Φθινόπωρο και ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας.

η Διεύθυνση του Grecotel Kos Imperial Thalasso

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019

Μείναμε μια εβδομάδα τον Αύγουστο. Όλα ήταν υπέροχα και κάναμε ιδανικές διακοπές. Το δωμάτιό μας , sea view, ήταν πάνω στο κύμα! Όλοι οι χώροι ήταν προσεγμένοι και καθαροί. Το πρόγραμμα δραστηριοτήτων πλήρες και τηρούνταν το χρονοδιάγραμμα. Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκανε το προσωπικό, ήταν εξυπηρετικοί, πρόσχαροι, καλά εκπαιδευμένοι και παρόλο που ήταν εποχή με μεγάλη πληρότητα, μας θυμούνταν ,μας χαιρετούσαν με το όνομά μας και μετά από λίγο ήξεραν ακόμα και τον αριθμό δωματίου μας. Θα επιδιώξουμε να ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, Fofi K
Ο/η Kos_Imperial, Guest Relations Manager του Grecotel Luxme Kos Imperial, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή Fofi K.,

σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τις διακοπές σας και ιδιαίτερα για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας σχετικά με την πρόσφατη διαμονή στο Grecotel Kos Imperial Thalasso.

Πρωταρχικός σκοπός μας είναι η εξυπηρέτηση των φιλοξενουμένων μας και παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών, για τις οποίες η Grecotel φημίζεται. Σε αυτό το πλαίσιο της φιλοσοφίας μας χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας.

Σας ευχαριστούμε και πάλι για τα όμορφα σχόλια σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

η Διεύθυνση του Grecotel Kos Imperial Thalasso