“Μεσημέρι στην Ουρανούπολη”
Κριτική για: Eukaliptos Tavern

Eukaliptos Tavern
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017

Η τοποθεσία του εστιατορίου είναι πολύ καλή αλλά η εξυπηρέτηση κάπως αργή. Το φαγητό καλό. Θα το βαθμολογούσα 7/10 αλλά οι τιμές του ακριβές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, STELIOS_PAPHITIS

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πεντανοστιμο φαγητο, φιλικο κ εξυπηρετικοτατο προσωπικο, κ λογικες τιμες. Ο χωρος συμπαθητικος, η θεα αρκετα καλη. Κ κατι ακομη που μου εκανε εντυπωση (θετικη φυσικα): οταν πηγα να πληρωσω, μου λεει ο υπευθυνος οτι ειχαν κανει λαθος κ μου ειχαν χρεωσει κατι επιπλεον, το οποιο μου το αφαιρεσαν φυσικα απο τον λογαριασμο. Εγω ουτε που το ειχα παρει χαμπαρι. Μπραβο σε ολα :-)

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitra M
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2017

Στην παραλία της Ουρανούπολης είναι η ταβέρνα Ευκάλυπτος αρκετά προσεγμένο περιβάλλον με ωραία θέα και καλή εξυπηρέτηση . Το φαγητό αρκετά καλό . Φάγαμε εκεί δυο φορές Θαλασσινά . Το πιάτο που μου άρεσε ιδιαίτερα ήταν η «παντρεμένη» σαρδέλα (ψητή Σαρδέλα ). Οι τιμές αρκετά προσεγμένες . Είναι μια καλή επιλογή.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Σωτος Τ
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουνίου 2015

Το επισκεφθήκαμε μεσημέρι για τσίπουρο. Ήταν πολύ ομορφο το περιβάλλον, η καθαριότητα και η περιποίηση. Οι μεζέδες νόστιμοι, ιδιαίτερα τα αχνιστά μύδια. Το προσωπικό πρόθυμο και ευγενικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Χρίστος Μ
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2018

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018

Eukaliptos Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ουρανούπολη, Χαλκιδική

Eukaliptos Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!