“Οχι και κάτι το ιδιαίτερο”

Τ'Αποστόλη το Κουτούκι Ταβέρνα
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017

Ωραίο φαγητο φρέσκα τα ψαρια και τα μύδια(τα αχνιστά μύδια πολύ καλά) το τσίπουρο το δίκό τους όχι και τόσο καλό. Στο σέρβις θα μπορούσαν και καλύτερα

Ευχαριστούμε, Bil-Despoina

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλαμαρακια κ κασεροκροκετες τοσο σκληρες που προσπαθουσες να τα πηρουνιασεις κ πεταγοντουσαν μακρυα. Ουτε με μαχαιρι κοβοντουσαν. Κ η προταση τους για τσιπουρομεζε;; αλοιφες... χαχαχα

1  Ευχαριστούμε, Dimitra M
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017

Επισκεφτήκαμε "Τ'Αποστόλη το Κουτούκι" το βράδυ 13-8-2017 μαζί με μία οικογένεια Ιταλών φίλων μας. Τα φαγητά που παραγγείλαμε ήταν σχετικά καλά, χωρίς να αποτελούν κάτι το ξεχωριστό, εκτός από τη "χωριάτικη" που μάλλον ήταν κάτι άλλο, αφού ουδεμία σχέση έχει η πραγματική χωριάτικη με τα παντζάρια(???) και το μαρούλι (!!!). To service ήταν αργό, αλλά μπορούμε να το κατανοήσουμε λόγω της πολυκοσμίας....αυτό που ΔΕΝ μπορούμε να κατανοήσουμε είναι το γεγονός ότι οι Ιταλοί φίλοι μας θέλησαν να πληρώσουν με την κάρτα τους για να πάρουν την απάντηση στην αρχή "τι είναι το POS (!!!!!);;" και μετά ότι το μηχάνημα , εντελώς τυχαία, είναι χαλασμένο. Με τα πολλά, μετρητά βρέθηκαν γιατί οι Ιταλοί ήταν ευγενέστατοι (χρειάστηκε βέβαια νυχτιάτικα να αναζητούμε ΑΤΜ), ο λογαριασμός πληρώθηκε....αλλά η απόδειξη 15 λεπτά μετά δεν είχε έρθει ακόμη. Αναγκαστήκαμε να καλέσουμε τη σερβιτόρα, να ζητήσουμε απόδειξη, να δούμε τη δυσαρέσκεια στο πρόσωπό της και επιτέλους να πάρουμε στα χέρια μας την απόδειξη ύψους 119 ευρώ. Προφανώς δε μας τιμά ως χώρα να δίνουμε τέτοια εικόνα στους τουρίστες που μας επισκέπτονται κι ακόμη προφανέστερα δε θα ξαναπάμε!!!

1  Ευχαριστούμε, Στέργιος Φ
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε όμορφο σημείο και υπέροχη θέα!!!τα φαγητά ηταν πολυ νόστιμα και οι τιμές λογικές για παραθαλάσσιο μέρος!

Ευχαριστούμε, Ntina K
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε και φάγαμε 2 μερίδες καλαμαρακια, 1 μερίδα χταπόδι, 1 σαρδέλα, 1 πατάτα μια χωριάτικη και ένα τσίπουρο και πληρώσαμε 65 ευρώ. Ούτε νόστιμα, ούτε value for money... Δεν το συνιστώ.

2  Ευχαριστούμε, Δήμητρα Γ

Τ'Αποστόλη το Κουτούκι Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Τ'Αποστόλη το Κουτούκι Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!