“Κυριακάτικη Απόδραση”
Κριτική για: Στο Κύμα

Στο Κύμα
Περιγραφή: Στο εστιατόριο μας θα βρείτε φρέσκα ψάρια ,κρεατικά της ώρας ακόμα και μαγειρευτά φαγητά. Θα σας εξυπηρετήσουμε γρήγορα και ευχάριστα με το καλύτερο μας χαμόγελο. Σας περιμένουμε να απολαύσετε το γεύμα σας.
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλό και προσεγμένο φαγητό!
Ακριβώς εκεί που χτυπάει το κύμα.
Στα Top του μαγαζιού είναι οτιδήποτε σε μύδια και πολύ καλό χταπόδι!Ευγενικό προσωπικό και πολύ φιλόξενος ιδιοκτήτης!
Μπράβο!!

Ευχαριστούμε, Spiath1983

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017

Πολυ ωραίο φαγητο, πλούσιες μερίδες, φιλικότατο προσωπικό, άψογη εξυπηρέτηση, σε πολυ ωραία τοποθεσία με υπέροχη θέα! Φάγαμε καλαμαράκια, γαύρο, μυδοπιλαφο, εξαιρετικά , μονο στον άνηθο έχουν μια τάση να υπερβάλλουν αλλα αυτο ειναι επειδη εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει. Στο τέλος μας έφερναν γλυκάκι δροσερό και μας κέρασαν κιόλας οι άνθρωποι δεύτερη γύρα ποτά παρόλο που ο λογαριασμός ήταν κάτω απο 50€. Σπάνιο για τουριστική ψαροταβέρνα , το λέω απο προσωπική εμπειρία που έχουμε πληρώσει 100-200€ και ούτε ενα νεράκι μας έχουν προσφέρει δωρεάν .

Ευχαριστούμε, Sophia G
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλες μερίδες, καλο φαγητό, καλές τιμές.
Γενικά ειναι ένα καλο-τίμιο εστιατόριο που δε σε κοροϊδεύει με τεράστια γκουρμέ πιάτα που ειναι άδεια απο ποσότητα κτλ.
Φάγαμε πολυ καλα και πληρώσαμε απο 13€ το άτομο, σχετικά καλα αν υπολογίσεις ότι βρίσκεται σχεδόν μεσα στη θαλασσα.
Θα ξαναπάω σίγουρα.

Ευχαριστούμε, Apostolis N
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μεγαλες μεριδες και οικονομικά...ο λογαριασμός ηταν ο πιο χαμηλος απ οτι ολες τις ψαροταβέρνες στο πρώτο ποδι που επισκέφθηκα(αθυτο,φουρκα,ποσειδι,σιβιρη,αγ παρασκευη) και οι ποσότητες σε ολα τα πιατα ορεκτικά και ψαρικα ηταν πλουσιες χωρις υπερβολη!! Τα ψαρικα ειναι γευστικα αξιοπρεπεστατα κ η ευγενικη αντιμετωπιση του προσωπικού και δη του αφεντικου ειναι κάτι που αξιζει να επισημανθει!

Ευχαριστούμε, histpa
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική κουζίνα. Τα καλύτερα σουτζουκάκια και σαρδέλες σχάρας που έχουμε φάει ποτέ. Πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί. Και η θέση κυριολεκτικά πάνω "στο Κύμα"!

Ευχαριστούμε, Иван С

Στο Κύμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σίβιρη, Κασσάνδρα

Στο Κύμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!