“Απόλυτη επιλογή”

Ψαροταβέρνα Διαμαντής
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση ποιότητα ταχύτητα και μενού όπως αρμόζει σε ένα εστιατόριο της κλάσης του. Καλόμαγειρεμένα , επαρκής μερίδες σε φυσιολογικές τιμές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Nikos M

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό προσωπικό
Εξυπηρετικοί
Νόστιμοι μεζέδες
Όμορφη τοποθεσία
Για τον όγκο δουλειάς που είχε όλα λειτούργησαν ταχύτατα.

Ευχαριστούμε, Tour30902147887
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Ήταν από τις ταβέρνες που επιλέγαμε χωρίς σκέψη. Αυτή ήταν η τελευταία φορα. Δεν φορούσε κάνεις μάσκα και σου έλεγαν τον κατάλογο μιλώντας μες τα μούτρα. Όταν το κάναμε παρατήρηση στο αφεντικό που χωρίς μάσκα όλη την ώρα πάει από τραπέζι σε τραπέζι είπε ότι έχει ένα πρόβλημα υγείας. Και τον ρωτήσαμε και όλο σας το προσωπικο; Από τη στιγμή εκείνη το προσωπικό φορούσε μάσκα μόνο σε εμάς ΑΛΛΑ ήταν Αγενεστατοι! Ο σερβιτόρος που πήρε παραγγελία ήταν εριστικός θυμωμένος και όλη την ώρα κοιτούσαν στο τραπέζι μας! Όσον αφορά τις μερίδες μόνο τα κολοκυθάκια άξιζαν. Πήραμε μακαρόνια με θαλασσινά και η σάλτσα είχε μέσα κέτσαπ. Μικρές μερίδες και κακομαγειρεμενες. Να σημειώσω πως εν μέσω κοβιντ δεν έφερναν κατάλογο ούτε είχαν εφαρμογή τα έλεγε μόνο το αφεντικό προφορικά! Έτσι δεν μπορούσαμε να δούμε ούτε τις τιμές! Και το κερασάκι στην τούρτα! Όσοι από τους πελάτες είχαν έρθει μετά από εμάς εφαγαν πληρώσαν και έφυγαν εμείς ζητούσαμε τον λογαριασμό 5 φορές μας αγνοούσαν επιδεικτικά & ήρθε με καθυστέρηση μιας ώρας! Για μαγαζί που έχει παρει βραβεία όχι για βραβεία δεν είναι αλλά για κλείσιμο. Μας έκαναν σπάσιμο που τους κάναμε παρατήρηση για τη μάσκα εν μέσω κορωνοιου. Δώσαμε 150 ευρώ για το τιποτα!

3  Ευχαριστούμε, Louiza K
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαινα συχνά έχω να πάω 5 χρόνια και πήγα με χαρά αλλά το ψωμί φρυγανισμένο από τη μια μεριά κόκαλο και από την άλλη μπαγιάτικο τα κολοκυθάκια μαύρα κολυμπούσαν στο λάδι (μάλλον τηγανισμένα δυο φορές ) το χταπόδι της σχάρας ήταν απλώς ένα βραστό χταπόδι το τζατζίκι μάλλον ήταν από αυτά που τα αγοράζεις από μεγάλη αλυσίδα και από τον πολύ καιρό αρχίζει να μυρίζει τώρα για το σέρβις τα κ γκαρσόνια το ένα είχε ιδρώσει και ο ιδρώτας έσταζε από το πουκάμισο ο άλλος βαριόταν και ο τρίτος όταν έφερε τα πιάτα απλώς τα πέταγε Ξέχασα να πω το νερό ζεστό και ζήτησα παγάκια Κατά την διάρκεια του γεύματος ξαφνικά άρχισαν να μαζεύουν τις τέντες για να είναι σίγουροι ότι και εσυ θα ιδρώσεις όπως τα γκαρσόνια και ο ήλιος να σε στραβώνει Εγώ όπως και άλλοι κάναμε παράπονα και μας είπαν ότι είναι το σύστημα του μαγαζιού Στο τέλος μας έφεραν ένα χαλβά απαράδεκτος αλλά πιο απαράδεκτο ήταν και το καρπούζι ζεστό και δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω απλώς δεν το σερβίρεις το πετάς !!!( το μόνο που άξιζε ήταν το ψάρι που φάγαμε αλλά και αυτό μας το χάλασε το σέρβις γιατί όπως είπα πριν πέταγε ο σερβιτόρος το λαδολέμονο όλο μέσα στο ψάρι με αποτέλεσμα να γίνει σούπα ) αυτά έβαλα 1 αλλά εύκολα θα έβαζα μείον και το άλλο που έχω να πω είναι οκ δεν σας νοιάζει γιατί έχετε πολύ κόσμο αλλά αλλάζουν οι καιροί

3  Ευχαριστούμε, Daydream14675893673
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τοποθεσία ακριβώς δίπλα στην θάλασσα. Φρέσκα ψάρια και όχι μόνο. Πεντανόστιμα φαγητά. Γρήγορη εξυπηρέτηση, Πολύ ευγενικό προσωπικό. Πολύ καλές τιμές. Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ

Ευχαριστούμε, 324anelea

Ψαροταβέρνα Διαμαντής: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άφυτος, Κασσάνδρα

Ψαροταβέρνα Διαμαντής: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!