Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
View deal
eDreams69 $
Tripadvisor69 $
Priceline
ZenHotels.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019

Το δωμάτιο μας, αν και ανακαινισμενο, ήταν υπερβολικά μικρό για 3 άτομα και με παλιά κρεβάτια - άβολα στρώματα. Η αποκάλυψη όμως ήταν το wifi: Δεν μπορούσες να συνδεθείς πουθενά μέσα στο ξενοδοχείο, για το δωμάτιο ούτε συζήτηση. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό, αλλά η απάθεια στην επισήμανση του προβλήματος σημαίνει έλλειψη κατάλληλης νοοτροπίας. Σαν να ήταν κάτι φυσιολογικό. Συμπέρασμα : Πολύ ακριβό για αυτό που παρέχει (+30% πάνω από ότι πραγματικά άξιζει) - Απευθύνεται σε κοινό χαμηλών απαιτήσεων.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Πέτρος Κ
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε θα εβδομάδα πιστεύοντας ότι θα βόλευε το δωμάτιο να είναι μπροστά στη παραλία έχοντας μαζι και μωρό. Όταν όμως το Δωμάτιο είναι στον δεύτερο όροφο με πολλές σκάλες και βρωμικο .. εκεί τα σχέδια χαλάνε! Βρωμικο δωμάτιο και μπαλκόνι με ραγισμένα τζάμια σαν κάγκελα ... μετά από παρατήρηση μου δεν μας άλλαξαν δωμάτιο καθώς η καθαρίστρια είπε πως το τζαμί είναι σπασμένο καιρό ! Εγώ όμως το μωρό δεν μπορούσα να το αφήσω στο μπαλκόνι γιατί ήταν επικίνδυνο !!! Όλο το δωμάτιο βρωμικο , μουχλιασμένο μπάνιο , μείναμε μια εβδομάδα και παρακαλούσαμε να μας καθαρίσουν και η καθαρίστρια που της το ζητήσαμε μας είπε «αν καθαρίζω το κάθε δωμάτιο κάθε μέρα πως θα προλαβαίνω» ! Χαχα! Νόμιζα δεν άκουγα καλά ..! Εν τέλη μου ζήτησαν να πληρώνω συν 10€ την ημέρα για καθάρισμα που ποτέ δεν έγινε .. καθώς κάθε μέρα που γυρίζαμε κατω είχε τρίχες και ψωμάκια από το φαΐ του μωρου της πρώτης μέρας !! Τραγικό απλά. Για να μη μιλήσω για την παραλία... που η σερβιτόρα ρίχνει στην άμμο ότι αφήνει η κάθε παρέα....από καφέ μπυρα μεχρι αποτσίγαρα...όταν το είδαμε μας έπιασε ζαλάδα... δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι πληρώναμε 115€ την ημέρα για τόση βρωμια μαζεμένη !! Μακριά μακριά ιδίως όσοι έχετε παιδιά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, leniafanis
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε πολύ καλή θέση πρώτο στο κύμα ,η ταβέρνα του ακριβώς απο κατω κάτω πολύ ωραία με καταπληκτικήδροσιά από πλατάνια .Το φαγητό στην ταβέρνα Καλό. Το δωμάτιο τρίκλινο superior Καλό με όμορφο μπαλκόνι. Το μεγάλο πρόβλημα είναι ο πολύ δυνατός θόρυβος που προέρχεται από τον εξαερισμό της κουζίνας και δεν υπάρχει περίπτωση να ησυχάσεις. Επίσης αρκετοί θόρυβοι από κλιματιστικά που το κομπρεσέρ κάνει σαν τρακτέρ και θέλουν αντικατάσταση. Το πρωινό πολύ ακριβό 8 ευρώ το άτομο, και γενικότερα η τιμή δεν ανταποκρίνεται με αυτά που προσφέρει. Η πισίνα μόνο για παιδιά 90 εκατοστά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Nikolasren
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό, περιποιημένο δωματιο. Παρόλα αυτά, ασανσέρ δεν υπάρχει με αποτέλεσμα να ανεβοκατεβαινουμε με τα πόδια, κάτι το οποίο είναι ιδιαίτερα κουραστικό μετά την θάλασσα ή με τις βαλιτσες. Το μικρό παράθυρο στο δωματιο δεν είχε στορακι, κι ετσι αν κάποιος θέλει να κοιμηθεί αρκετά δεν μπορεί καθώς από τις 7 το πρωι μπαίνει άπλετο φως και να σε ξυπνάει. Αγενέστατη κίνηση της κοπέλας στην ρεσεψιόν, μας πηρε τηλέφωνο στις 10 το βράδυ να μας ρωτήσει αν μας ανήκει ένα αυτοκίνητο και μας χάλασε τον υπνο, πολύ σημαντικό για εμένα καθώς πήγα για ξεκούραση. Αντιεπαγγελματικο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, despoinak195
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2017

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία ακριβώς μπροστά στη θάλασσα ωστόσο δεν έχει φροντίσει να εξασφαλίσει ξαπλώστρες για τους ενοίκους του γιατί τις έχει ανοιχτές για όλο τον κόσμο με αποτέλεσμα αν και μπροστά στην παραλία να πρέπει να πάρεις το αμάξι σου για να βρεις αλλού να κάνεις μπάνιο γιατί πολύ απλά εκεί μπροστά δεν βρίσκεις να καθίσεις.Επίσης μας έβαλαν στον δεύτερο όροφο και στο κτίριο δεν υπήρχε ανελκυστήρας οπότε επρεπε να κάνουμε τους χαμάληδες και να κουβαλαμε πανω κατω ολη μερα πραγματα και τα μικρα παιδια μας.Το δωμάτιο ηταν όμορφο και σχετικά καθαρό.Το στρώμα πολύ καλό!Η πισίνα ηταν δίπλα στο δρόμο χωρίς να έχει κάποια περίφραξη ο χώρος κι έτσι έλειπε η αίσθηση της ηρεμίας αλλά ερχόντουσαν και κολυμπούσαν και πολλά παιδιά απο την γειτονια μονα τους παρόλο που δεν επιτρεποταν οπως ελεγε μια σχετικη πινακιδα. Ναυαγοσώστης δεν υπήρχε και απορώ αν κάτι συνέβαινε σε κάποιο απο αυτά τα μόνα παιδάκια ποιος θα αναλάμβανε την ευθύνη!Ουτε περιφραξη,ουτε επιβλεψη απο κανέναν στην πισινα το βρίσκω πολυ ανευθυνο! Τέλος υπήρχε μεγάλο πρόβλημα παρκινγκ και κακής οργάνωσης γενικά.Το πρωινό ηταν σχετικά περιορισμένο αλλά αξιοπρεπές.Το φαγητό στο εστιατόριο πολύ μέτριο σε πολύ υψηλές τιμές.Γενικά δεν ήταν αυτό που θα περίμενε κανείς να βρει οταν πληρωνει 140Ε για ενα δωματιο.Εχει τις προδιαγραφες αλλα χρειαζεται οπωσδηποτε εναν γενικο διευθυντη να φροντισει να τους οργανωσει και να αναβαθμισει τις παροχες προς τους ενοικους.Κριμα ειναι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Vaso T