“Πλούτος γεύσεων”
Κριτική για: Άκρη

Άκρη
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Πολύ όμορφο και γραφικό μέρος δίπλα στη θάλασσα, ιδανικό για παρέες μετά από μια βουτιά! Νοστιμότατες πίτσες πολλαπλών ειδών και άλλες διάφορες επιλογές φαγητού ενώ παράλληλα ευγενικότατο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _F3858WF

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021

Σε ένα δροσερό κήπο απολαύσαμε ένα υπέροχο δείπνο. Οι μερίδες γευστικότατες και τεράστιες, τόσο που δυσκολευτήκαμε να τις καταναλώσουμε. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό, φρόντισε άμεσα για την ανεύρεση τραπεζιού, δεδομένου ότι ήταν Σαββάτο βράδυ και γινόταν χαμός από κόσμο. Το σέρβις άμεσο καθώς οι σερβιτόροι κινούνται στο χώρο σχεδόν τρέχοντας. Αν βρεθείτε στη Σίβιρη συνιστάται ανεπιφύλακτα για καλό και ποιοτικό φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Harry_Ist
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουνίου 2021

Είναι ιδιαίτερο το συναίσθημα που έχεις όταν τρέχεις μες το σκοτάδι δίπλα στη θάλασσα και ξέρεις ότι εκεί υπάρχει ένα μέρος με ζεστό φαγητό και ανθρώπους που ενδιαφέρονται πραγματικά να σε ευχαριστήσουν. Εξαιρετικές γεύσεις, μεγάλη ποικιλία και άψογο service. Τώρα ήρθε η σειρά μας...Σας ευχαριστούμε!

1  Ευχαριστούμε, JoannaBonnie
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2021

Δοκιμάσαμε πίτσα burger και ζυμαρικά.
Το ένα πιο νόστιμο από το άλλο. Και η σαλάτα ήρθε και έδωσε με την φρεσκάδα απο τα υπέροχα υλικά της.
Το επιδόρπιο ήρθε και ολοκλήρωσε το γεύμα μας. Οι λουκουμάδες μου θύμισαν τα παιδικά μου χρόνια.
Μας άρεσε τόσο το περιβάλλον που τελικά το ποτό μας το ήπιαμε εδώ. Τέλεια επιλογή, τα έχει όλα και παιχνίδια για τα παιδιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, geo_tsio
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2021

Ένας φίλος μου πρότεινε το συγκεκριμένο μαγαζί,τονίζοντας την άψογη εξυπηρέτηση του καταστήματος καθώς και τις εξαίρετες πίτσες. Ως ένας άνθρωπος που δεν μπορεί να φάει γλουτένη ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα απο την glouten free πίτσα που μου σέρβιρε προσωπικά ο ευγενέστατος Γαβριήλ που είναι ο επιμελητής και ο δημιουργός αυτών των υπέροχων εδεσμάτων. Την γεύση της καυτής πίτσας έσβηνε ένα αναψυκτικό από την μεγάλη γκάμα του μαγαζιού. Επίσης πρέπει να τονίσω ότι η τοποθεσία είναι εκπληκτική και τα νερά κρυστάλλινα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Theodrakontas

Άκρη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άφυτος, Κασσάνδρα
Σίβιρη, Κασσάνδρα

Άκρη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!