Priceline
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com62 $
Trip.com
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε φέτος αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο!Ο γιος μου ενθουσιάστηκε με τις εξωτερικές πισίνες και τον παιχνιδοτοπο που έχει για τα μικρά παιδιά!Εμείς πάλι με το φαγητό! Πλούσιο μπουφέ και στα τρία γεύματα της ημέρας ακόμα και για τα πιο απαιτητικά γούστα! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικο!

Ευχαριστούμε, Konstandina M
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο βρισκεται στο πρωτο ποδι της χαλκιδικης κοντα στο χωριο παλιουρι ! Η παραλια στην περιοχη συτη ειναι απο τις καλυτερες ,ειδικα για οικογενειες! Οι κοινοχρηστοι χωροι του ξενοδοχειου ειναι καταπρασινοι και οι δυο πισινες πεντακαθαρες!!! Ο μπουφες του πρωινου αρκετα καλος που σιγουρα ομως σηκωνει βελτιωσεις! Τα δωματια ευρηχωρα και πολυ καθαρα!!!!

Ευχαριστούμε, Ιωαννα Λ
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία ήταν όλα ειλικρινά και περισσότερα συγχαρητήρια στο προσωπικό όλου του ξενοδοχείου σε όλα τα τμήματα. Το φαγητό στο μπουφέ αν και δεν είχε μεγάλη ποικιλία λογο του ότι ήταν αρχή της σεζόν ήταν υπέροχο, και τα γλυκά στο τέλος φανταστικά. Το περιβάλλον καταπράσινο!!!!!

Ευχαριστούμε, Shkelqim P
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία του ξενοδοχείου μέσα σε ένα καταπράσινο περιβάλλον!!! Ο πρωινός μπουφές έχει μεγάλη ποικιλία για όλα τα γουστα !Η διαδρομή για να πας στη θάλασσα είναι μαγική μιας και περνάς μέσα από το δάσος και αυτό που αντικρίζεις φτάνοντας στην παραλία σε κάνει να νιώθεις ότι βρίσκεσαι σε ένα εξωτικό μέρος,,,,και γιατί όχι αφού η παραλία του chrousso ένα ένα εξωτικό μερος

Ευχαριστούμε, bledi q
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2019

Το φαγητό επί παραγγελία (a la carte) πάρα πολύ νόστιμο
και σχετικά οικονομικό.
Υπάρχει και buffet με πολλά μαγειρευτά.
Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει.
Ο υπεύθυνος του εστιατορίου κ. Χρήστος ένας επαγγελματίας
στο είδος με πολλές γνώσεις γύρω από την εστίαση και περί
οίνου.
Οικογενειακό ξενοδοχείο με πάρα πολλές δραστηριότητες.
Μείναμε ευχαριστημένοι και θα το επισκεφτούμε ξανά.
Η κριτική μας αφορά μόνο το χώρο της εστίασης.
Θα επανέλθουμε με νέα κριτική την επόμενη φορά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, SALONICA_BAGACINO