“Σεβασμός υπό το μηδέν από τους τύπους στην υποδοχή !”
Κριτική για: Cabana Beach Bar

Cabana Beach Bar
Περιγραφή: Το Cabana Beach αποτελεί την πλέον πολυδιάστατη εμπειρία απόλαυσης δίπλα στη θάλασσα. Σε μια προσπάθεια διαφοροποίησης από τα καθιερωμένα beach bars, περιλαμβάνει μια σειρά παροχών και ανέσεων, όπως ειδικά διαμορφωμένοι χώροι για την φροντίδα παιδιών, εσωτερικούς χώρους υγιεινής, ελεύθερο parking με επίβλεψη, ξεχωριστά σημεία διενέργειας προγραμμάτων γυμναστικής σε συνεργασία με το Fitness Together και αντίστοιχα για παιχνίδι ρακετών, δυνατότητα υπηρεσιών μετακίνησης από και προς προορισμούς επιλογής. Ένα μοναδικό σκηνικό που συνδυάζει την πανέμορφη θέα του πράσινου και την καταγάλανη θάλλασα της Ακτής Ξενία.
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2021

Από την αρχή δεν ήθελα να πατήσω , αλλά η πιέση φίλων να πάμε στο εν λόγω κατάστημα οδήγησε κι εμένα εκεί . Κράτηση από αρχές εβδομαδος . Φτάνουμε τρία άτομα στην υποδοχή στη προβλεπόμενη ώρα , με ρωταει ένας πιτσιρικοσ στην αρχή αν έχω κάνει κρατήσει του λέω ναι , σε ποιο όνομα μου λέει , του λέω ένα ψεύτικο όνομα για να δω αν η ερώτηση του είναι αληθινή η ψαρωτικη , μολις του λέω το ψεύτικο όνομα μου λέει : ναι ναι πέραστε στα δυο παιδιά να σας τοποθετήσουν ( ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ !!) πάμε στους δυο τυπαδες ….. άπειρο στυλακι των δυο τυπάδων στο face control . Εεε χαλαρώστε μάγκες , ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ποιοι νομίζετε πως είστε και συμπεριφέρεστε με αυτόν τον τρόπο και στους μπροστά μας πελάτες Και σε μας τους ίδιους ;; Σας λείπουν βασικοί κανόνες συμπεριφοράς . Ούτε καλημέρα είπατε , κάνατε κάνα δίλεπτο να βρείτε το όνομα κράτησης ( αλλά είχα προβλέψει να ρωτήσω το όνομα του τυπά που έκανα κράτηση στο τηλέφωνο για να μην έχετε να πείτε τίποτα ) στο μεσοδιάστημα που περίμεναμε να μπούμε στην υποδοχή κι ενω υποτίθεται ψάχνετε που να μας βάλετε σκάει μύτη μια κυρία τάδε με τον γιο της ( ούτε την ήξερα,άσχετα που νόμιζε ήταν κάτι μεταξύ Βανδή -Μενεγάκη ) . Μας παρατάτε όλους όπως είμαστε όρθιοι και περιμένουμε και ασχολείστε με την κυρία τάδε. Και λέει ο τυπος Στις κρατησεις: Αχ κυρία τάδε μας πήρατε σήμερα το πρωί τηλέφωνο και δεν είχαμε κάτι διαθέσιμο στα κεντρικά και θα αναγκαστούμε να σας βάλουμε στη δεύτερη σειρά αλλά πιο δεξιά από τα κεντρικά !!!! Ακούω τώρα εγώ κι ανεβάζω στροφές . Εμείς περιμένουμε ακόμη όρθιοι ενω υποτίθεται ψάχνει ΠΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ .φεύγει η κυρία τάδε ( αφού μας έφαγε την σειρά ) . Επανέρχεται σε μας , που να τους βάλω αυτούς τώρα ;;;;; Κάνει και τάχα κάτι μαθηματικες εξισωσεις στον υπολογιστή να δείξει ότι ασχολείται με το θέμα .Τελοσπαντων για να μη μακρηγορώ μας βάζει τελευταία σειρά και δεξιά . Έχω ήδη ξενερώσει όχι για την θέση που μας έβαλε , παντού καλά είναι , αλλά ποιο πολύ για τον τρόπο του . Να μη πολυλογώ , κάνουμε έναν πολύ καλό λογαριασμο με φαγητό -ποτό -ποτά .( άνω των 500€) Δεξιά αριστερά κοπελίτσες με ένα καφέ κι ένα κοκτέιλ δέκα ώρες . Αλλά προφανώς ήταν γνωστές του τύπου στην υποδοχή . Φεύγοντας , του πάω την απόδειξη , του την αφήνω πάνω στο σταντακι που καθόταν και του λέω : θέλω πολύ να δω η κυρία τάδε που έκανες όλο το μαγαζι άνω κάτω για να κάτσει τι λογαριασμο σου έκανε . Έκανε πως δεν άκουσε , έκανε πως δεν ήξερε , ούτε που με νοιάζει , αλλά οι τύποι αυτοί δεν ξέρουν να ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΑΓΑΖΙΑ . Φυσικά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω . Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις τιμές , ούτε με το μαγαζι, ούτε με τους σερβιτόρους που ήταν άψογοι , αλλά με τους δυο τυπάδες στη πόρτα που νομίζουν δουλεύουν στο nammos ( στο οποίο nammos ΑΣΧΕΤΟΙ , από τη προηγούμενη μέρα ξέρουν που θα κάτσει ποιος , δεν αποφασίζουν εκείνη τη στιγμή , εκτός από 3-4 ομπρέλες premium που είναι λογικό )
ΥΓ: Το αυτοματοποιημένο μήνυμα του μαγαζιού που απαντάει ότι λαμβάνει υπόψη τα σχόλια των πελατών θα παρακαλούσα να μην μου απαντήσει , το θεωρώ ΥΠΟΤΙΜΗΣΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗΣ

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
6  Ευχαριστούμε, Nikthegreek9
Ο/η Cabana Beach, Marketing του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την ειλικρινή αξιόλογη σας!
Θα κρατήσουμε το θετικό σας feedback για την εξυπηρέτηση, διασκέδαση και συνολική εμπειρία σας στο χώρο μας, όπως πολύ θετικά και γενναιόδωρα αξιολογείσατε.

Είμαστε σίγουροι ότι έχοντας υψηλή νοημοσύνη, όπως πολύ όρθα το θέτετε, αντιλαμβάνεστε ότι λογο COVID και μέτρων τηρείτε αυστηρή προτεραιότητα και αποστάσεις στις κρατήσεις.

Σας διαβεβαιώνουμε ότι λαμβάνουμε πολύ σοβαρά κάθε feedback, είτε θετικό, είτε αρνητικό και εκεί οφείλεται άλλωστε η απόλαυση της συνολικής σας εμπειρίας!

Σας ευχαριστούμε και σας αναμένουμε ξανά στο χώρο μας!

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2021

Υπέροχη θάλασσα, όμορφο τοπίο, άνεση και πολυτέλεια! Αυτό που μας έκανε τρομερή εντύπωση είναι η φιλική εξυπηρέτηση, πραγματικά πολλά συγχαρητήρια στο προσωπικό απογειώνουν το μαγαζι! Έχει ελάχιστη κατανάλωση ανάλογα τη σειρα που κάθεσαι.. Αξίζει να δοκιμάσετε σαλάτα του καίσαρα και pancakes με πραλίνα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Geo_Vasilak
Ο/η Cabana Beach, Marketing του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2021

Ευχαριστούμε για την αξιολόγησή σας και τα θετικά σχόλια. Σας περιμένουμε ξανά στο Cabana Beach για να απολαύσετε ακόμη περισσότερες μοναδικές εμπειρίες, φιλοξενίας και φροντίδας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Κατ αρχήν να πω ότι ντρέπομαι που βρέθηκα εκεί γιατι η όλη εξυπηρέτηση υποτιμά την ανθρώπινη νοημοσύνη κ ύπαρξη .τελοσπαντων βρέθηκα Σάββατο πρωί μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μας είπαν να περάσουμε με τις 11:30 να δούμε αν έχει κάτι .δεκτό…δεν έχει θέσεις ,τα νέα μέτρα COVID κτλ ζητάω να κάνω μια κράτηση για την επόμενη μέρα αν γίνεται και αντί να μου πουν πχ δ γίνεται μου απαντάει ο «κύριος» στην υποδοχή ελάτε τη Δευτέρα .φοβερό χιούμορ γελάσαμε .παρ ολα αυτά εχουμε παρέα μέσα την επόμενη μέρα (Κυριακή πια)οποτε το καταπίνουμε και πηγαίνουμε (τέτοιοι ειμαστε κ εμεις να τα λέμε κ αυτά ) η συνέχεια ανάλογη .το beach bar άδειο στις 4 το μεσημέρι κ μας βάζει κάπου πίσω .ρωτάμε αν μπορούμε να κάτσουμε μπροστά κ μας λένε …θα μπορούσατε αλλά έχει ελάχιστη κατανάλωση 100€ το άτομο οποτε ….οποτε τι ;ζύγισες κ τις τσέπες μας ;προφανώς δ θα τα δίναμε πια τα χούμε δ τα χούμε οποτε αν θέλετε να λέγεστε επαγγελματίες καλο θα ήταν για σας να βρίσκετε ένα τρόπο αν κάποιος διαθέτει τα χρήματα να θέλει να σας τα αφήσει ….λέμε τώρα…με τέτοιο άτομο στην υποδοχή δύσκολα .έχει μείνει σε άλλη εποχή κ νομίζει ότι είναι δικό του το beach bar

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
10  Ευχαριστούμε, katerinak690
Ο/η Cabana Beach, Μάρκετινγκ του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε για τη αξιολόγησή σας και λυπούμαστε που δε μείνατε ευχαριστημένοι από την εμπειρία σας στο Cabana Beach. Σας διαβεβαιώνουμε πως λαμβάνουμε σοβαρά υπόψιν κάθε παρατήρηση των πελατών μας στην προσπάθειά μας να εξελισσόμαστε κάθε μέρα όλο και πιο πολύ. Το περιστατικό το λαμβάνουμε ως μεμονωμένο και θα φροντίσουμε να επιλυθεί άμεσα. Σας ευχαριστούμε που συμβάλλετε στην καθημερινή αναβάθμιση των παροχών μας. Παραμένουμε στην διάθεσή σας.

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μέρος με ωραία θάλασσα! Πολύ ωραία μουσική! Φαίνετε Ότι οι υπεύθυνοι κάνουν πολύ καλή δουλειά... ευγενικοί όλοι από το προσωπικό! Παρά πολύ καλή εξυπηρέτηση. Όλα έρχονται στην ώρα τους ! Με λίγα λόγια περάσαμε πολύ καλά! Μπράβο σας !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, caucasian2019
Ο/η Cabana Beach, Marketing του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2021

Ευχαριστούμε για την βαθμολογία σας και τα όμορφα σχόλια. Σας περιμένουμε ξανά στο Cabana Beach για να ζήσετε μοναδικές καλοκαιρινές εμπειρίες.

The Cabana Beach Team

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2021

Επισκεφτήκαμε το καμπάνα και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι μας λείπει βέβαια η μουσική αλλά αυτό ελπίζουμε να επανέλθει σύντομα. Τα παιδιά ήταν πολύ ευγενικά και εξυπηρετικα ειδικά η Μιχαελα η σερβιτόρα μας και η Αγγελική στην υποδοχή πάντα με το χαμόγελο και πρόθυμες να βοηθήσουν με το οτιδήποτε τις ευχαριστούμε θερμά για την εμπειρία που μας πρόσφεραν.
Ελπίζουμε να τις ξανά δούμε σύντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, iraklis k
Ο/η Cabana Beach, Marketing του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ iraklis788,

The Cabana Beach Team

Cabana Beach Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλιούρι, Κασσάνδρα

Cabana Beach Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!