“Απογοήτευση ”
Κριτική για: Cabana Beach Bar

Cabana Beach Bar
Περιγραφή: Το Cabana Beach αποτελεί την πλέον πολυδιάστατη εμπειρία απόλαυσης δίπλα στη θάλασσα. Σε μια προσπάθεια διαφοροποίησης από τα καθιερωμένα beach bars, περιλαμβάνει μια σειρά παροχών και ανέσεων, όπως ειδικά διαμορφωμένοι χώροι για την φροντίδα παιδιών, εσωτερικούς χώρους υγιεινής, ελεύθερο parking με επίβλεψη, ξεχωριστά σημεία διενέργειας προγραμμάτων γυμναστικής σε συνεργασία με το Fitness Together και αντίστοιχα για παιχνίδι ρακετών, δυνατότητα υπηρεσιών μετακίνησης από και προς προορισμούς επιλογής. Ένα μοναδικό σκηνικό που συνδυάζει την πανέμορφη θέα του πράσινου και την καταγάλανη θάλλασα της Ακτής Ξενία.
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μερικές φορές η φήμη δεν φτάνει καμια προσδοκία. Κυριακή πρωί κατόπιν κράτησης πηγαίνουμε με ένα φίλο στο εν λόγω beach bar. Έχοντας ακούσει σχόλια από φίλους περιμέναμε πρώτης κλάσεως υπηρεσιες, κάτι που οχι απλα δεν βρήκαμε, αλλα μετα περισης λύπης μπορώ να πω, πως είναι η χειρότερη απόδοση ποιότητας τιμής που έχω συναντήσει. Το δράμα ξεκίνησε από την είσοδο της παραλίας, με τον κύριο που βρίσκεται εκεί να φαίνεται πως μας κάνει χάρη να μπούμε. Συνεχίζουμε με ελάχιστη κατανάλωση κατ ελάχιστον 60€ στο σετ. Με έξτρα χρέωση 5€ για το wifi .θέλοντας κι εμείς να φτάσουμε την ελάχιστη παραγγειλαμε 2 κλαμπ σάντουιτς κοτοπουλο, με κόστος 10-12€ έκαστο, βρεθήκαμε ομως προ εκπλήξεως καθώς η ποσότητα και η ποιότητα των υλικών ήταν απογοητευτικη και αντι για πατατες, υπήρχε μια χούφτα πατατάκια. Δεν ξερω αν οι κύριοι βγάζουν τα σπασμένα με αυτόν τον τρόπο αλλα δεν νομίζω πως αρμόζει στο ονομα του μαγαζιού. Τέλος, καθώς αποχώρησα απ την παραλια ρώτησα που βρίσκονται οι τουαλέτες τον ίδιο κύριο που βρισκόταν στην πόρτα, ο οποίος μετά τις 3 φορες που ερωτηθει δεν έκανε τον κόπο ν ανοίξει το στόμα του αλλα με μια απάθεια μου έκανε νεύμα προς τα που ειναι . Μια φορά γίνονται τα λάθη, ας το αποφύγουν όσοι θέλουν να μην χαλάσει η μέρα και η διαθεση τους.

6  Ευχαριστούμε, Kostas M
Ο/η cabanabeachhalkidiki, Marketing του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ Κostas Μ. ,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Μας συγχωρείτε αν κάποιος από το προσωπικό μας δεν σας αντιμετώπισε όπως θα έπρεπε κατά την επίσκεψή σας. Εδώ θέλουμε να αισθάνεστε ευπρόσδεκτοι και να απολαμβάνετε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες που ταιριάζουν σε ένα πολυτελές resort. Εάν θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το συμβάν, μπορείτε να μας στείλετε το τηλέφωνό σας για να επικοινωνήσει κάποιος μαζί σας.

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αθλιο. Αγενεις. Δηθεν. Μην πεταξετε τα χρηματα σας. Δεν αξιζουν ουτε απ εξω να περασεις. Απειρες καλυτερες επιλογες.

2  Ευχαριστούμε, Passenger764549
Ο/η cabanabeachhalkidiki, Marketing του Cabana Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2020

Aγαπητέ grigoris90,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Λυπόμαστε για την δυσάρεστη εμπειρία που είχατε. Στο Cabana Beach θέλουμε να αισθάνεστε ευπρόσδεκτοι και να έχετε στη διάθεσή σας όσο χρόνο χρειάζεστε για να περάσετε ξένοιαστο ελεύθερο χρόνο δίπλα στη θάλασσα. Προσπαθούμε συνεχώς να προσφέρουμε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες γι’ αυτό και θα μας βοηθούσατε να μας αναφέρετε ποια είναι αυτά τα γεγονότα που σας δυσαρέστησαν. Ελπίζουμε να μας δώσετε μια ακόμα ευκαιρία την επόμενη φορά που θα μας επισκεφθείτε, να διαπιστώσετε αμέσως την υψηλή ποιότητα των προϊόντων και των υπηρεσιών μας.

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Πολύ καλό. Η εξυπηρέτηση φοβερή
θα ξαναπερασουμε!
Το μοναδικό παράπονο είναι πολύ μουστάρδα στον σολομό ρε παιδιά)

Ευχαριστούμε, alfred0se

Αγαπητέ Alfredos Ellinidis,

Ευχαριστούμε για την κριτική! Εκτιμάμε πάντα τα ειλικρινή σχόλια και πρέπει να παραδεχτούμε ότι οι παρατηρήσεις μας μας βοηθούν να γινόμαστε συνεχώς καλύτεροι. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το φαγητό σας στο χώρο μας και σας περιμένουμε για μια ακόμη luxury εμπειρία δίπλα στο κύμα.

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το beach bar πουλάει τη θάλασσα η οποία είναι η καλύτερη παραλία του πρώτου ποδιού.
Κανόνες υγιεινής ελάχιστοι, πολλοί από τους υπαλλήλους τη μάσκα την έχουν απλά να κρέμεται από το ένα αυτί. Αποστάσεις μεταξύ ομπρελών δεν υπάρχουν. Παραγγέλνεις και πληρώνεις σπιτική λεμονάδα και σου φέρνουν ποτήρι με νερό και πάγο. Τιμές σχετικά υψηλές με ελάχιστη κατανάλωση ανάλογα με την θέση της ομπρέλας, δυο ενήλικες με ένα παιδί ελάχιστη κατανάλωση 50€ σε μεσαία σειρά ομπρέλας.

3  Ευχαριστούμε, Stel A

Aγαπητή Stel A,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Μας συγχωρείτε αν δεν μείνατε ευχαριστημένη από την επίσκεψή σας στο χώρο μας. Εδώ θέλουμε να αισθάνεστε ευπρόσδεκτοι και να απολαμβάνετε φαγητό υψηλής ποιότητας. Παρέχουμε υψηλής ποιότητας υπηρεσίες και είμαστε καθιερωμένα ως ένα από τα καλύτερα luxury beach bar σε όλη την Ελλάδα. Εάν θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το συμβάν, μπορείτε να μας στείλετε το τηλέφωνό σας για να επικοινωνήσει κάποιος μαζί σας.

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020

Ο "άνθρωπος" στην υποδοχή αφού μας κοίταξε από πανω μέχρι κάτω, αποφάσισε ότι δεν ταιριάζουμε στο εν λόγω beach bar λεγοντας μας οτι 11 η ώρα το πρωί δεν είχε θέση για 2 άτομα. Κάκιστη συμπεριφορά, ύφος χωρίς λόγο και ουσία. Τουλάχιστον ας μας πουν ποιος άγραφος κανόνας ορίζει ότι η εμφάνιση ενός ανθρώπου είναι η μοναδική προϋπόθεση για μια ξαπλώστρα στο beach bar τους. Πεταμένα λεφτά και πολλή δηθενιά. Στο τέλος της ημέρας ένιωσα πραγματικά πολύ τυχερή που δεν με δέχτηκαν. Το ένα αστέρι μπαίνει αναγκαστικά, αφού δεν υπάρχει αρνητική βαθμολογία.

1  Ευχαριστούμε, 20dimitrab

Αγαπητή Dimitra B,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε, να μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας. Στο Cabana Beach θέλουμε να αισθάνεστε ευπρόσδεκτοι και να απολαμβάνετε τις υψηλής ποιότητας υπηρεσίες μας δίπλα στη θάλασσα. Ζητούμε την κατανόησή σας όταν ο χώρος μας είναι πλήρης ειδικά την φετινή καλοκαιρινή σεζόν με περιοριστικά μέτρα χωρητικότητας λόγω κορονοϊού. Καμιά διάκριση απένταντι σε πελάτες μας δεν έχει θέση στην φιλοσοφία του χώρου μας, γι’ αυτό και ζητούμε να επιστρέψετε για να σας εξυπηρετήσουμε καλύτερα. Εάν θέλετε να μοιραστείτε μαζί μας περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με

The Cabana Beach Team

Cabana Beach Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παλιούρι, Κασσάνδρα

Cabana Beach Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!