Αψογα !

azafrang2020
ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΤΣΕΛΟΡ

920billx

Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Πολύ όμορφο και άνετο σκάφος και ο Γιάννης άψογος επαγγελματίας. Ένα πολύ όμορφο, άνετο και ασφαλές διήμερο στη Χαλκιδική. Σίγουρα θα ξανά είναι η πρώτη μας επιλογή και το επόμενο καλοκαίρι.

Ευχαριστούμε, azafrang2020
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2020

Καναμε μπατσελορ κολλητου με μονοημερη χαλκιδικη. Δεν θα μπορουσε να γινει καλυτερο. Πολυ δυνατη εμπειρια, το σκαφος σε αψογη κατασταση, και ο καπετανιος υπεροχος. Γιαννη Πανουση ευχαριστουμε πολυ για την υπεροχη βολτα. Θα το επαναλαβουμε σιγουρα (ερχονται κι αλλοι οπως τους κοβω)!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 920billx
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Πρώτη μου φορά σε ημερήσια κρουαζιέρα... Υπήρχε ο φόβος, η αναμονή, η αδρεναλίνη, η χαρά, η σκέψη πως θα είναι, αν είναι έτσι όπως φανταζόμουν και όπως το περίμενα και όλα τα παρεμφερή.. Ευτυχώς ήταν όλα αυτά μαζί.. Τα έζησα όλα τα κατά ευχαριστήθηκα και υπήρχε ένας καταπληκτικός άνθρωπος ο Γιάννης (καπετάνιος) ο οποίος μας έκανε να
αισθανθούμε από τη πρώτη κιόλας στιγμή πάρα πολύ άνετα, συμμετέχοντα στη κουβέντα μας στη πλάκα μας,μας παρείχε ότι χρειαζομασταν και γενικά ήταν εκεί σε όλα...!!! Μια, υπέροχη κρουαζιέρα στη, Χαλκιδική από όμορφα μέρη, δινωντας μας επιλογες να διασκεδασουμε και μεταφερωντας μας κάθε του γνώση... Τον ευχαριστώ προσωπικά για όλα, θα το ξανά, έκανα με χίλια..!!!βέβαια θα υπήρχε μια διαφορά.. Θα κρατούσα λιγότερο φαγητό μαζί μου!!

Ευχαριστούμε, C3539QP_
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τα λεφτά η 3μερη εμπειρία μας με το φάφος 2 και σκιπερ τον Γιάννη.ηταν καπετάνιος και φίλος ταυτόχρονα.το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, mpiliassalonica
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη μου φορα με ιστιοπλοϊκό και η εκδρομή ήταν άψογη! Το σκάφος σε τέλεια κατάσταση και ο καπετάνιος φοβερός !!! Ευχαριστώ πολύ τον καπετάνιο Γιάννη Πανούση και την yakosailing! Του χρόνου φύγαμε Ιόνιο!!!!

Ευχαριστούμε, alexgkou