Μπατσελορ πάρτυ

Πρώτη μου φορά σε ημερήσια κρουαζιέρα... Υπήρχε ο φόβος, η αναμονή, η αδρεναλίνη, η χαρά, η σκέψη... διαβάστε περισσότερα

C3539QP_
Όλα τα λεφτά

Όλα τα λεφτά η 3μερη εμπειρία μας με το φάφος 2 και σκιπερ τον Γιάννη.ηταν καπετάνιος και φίλος... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020
mpiliassalonica
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2020

Η εμπειρία της daily private cruise ήταν μία εμπειρία πέραν των προσδοκιών μας. Εκπληκτική ατμόσφαιρα, φιλικό πλήρωμα, πλήρης ξενάγηση, ωραίο πρόγραμμα, καθαρό και άνετο σκάφος. Ανυπομονώ για την επόμενη φορά.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Katerina_agrmka
Ο/η yakosailing, Ιδιοκτήτης του Yako Sailing, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ και σας περιμένουμε ξανά σε μια από τις εκδρομές μας!

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είδαμε υπέροχες παραλίες που δεν είναι προσβάσιμες από τον δρόμο.. Αξέχαστη εμπειρία.. Με τον τρομερό καπετάνιο γίναμε friends.. εκτιμήσαμε την διακριτικοτητα του και τον επαγγελματισμο του. Εμπειρία που αξίζει να την ξανά ζήσεις.. Εμείς (παρέα 6 ατόμων) σίγουρα θα την επαναλάβουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, the0dwrad

Σας ευχαριστούμε πολύ friends! Σας περιμένουμε σύντομα για νέες περιπέτειες!

Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ταξίδι με μοναδική εμπειρία και υπέροχη παρέα. Ένα αξέχαστο τριήμερο του Άγιο πνεύματος με πολύ γέλιο και πολλές βουτιές στα καταγάλανα νερά της Χαλκιδικής. Υπέροχη φιλοξενία από τους ιδιοκτήτες κυρίο Γιάννη και κύριο Κώστα με όλες τις ανέσεις και τους υπέροχους μεζέδες.
Μία μοναδική εμπειρία που σίγουρα θα ξανά κάνω!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _B8704VK
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2019

Από τις καλύτερες εμπειρίες μας μέχρι τώρα!!
Τέσσερις μέρες από Χαλκιδική-Κυρά Παναγια-Αλόννησος-Σκόπελος-Χαλκιδικη!!
Το σκάφος ήταν κάτι παραπάνω από άνετο και εξοπλισμένο για την τετραμελή παρέα μας και το καλύτερο όλων ο Γιάννης, ο σκιπερ μας!
Υπέροχος άνθρωπος, με όλες τις πληροφορίες για τις περιοχές!
Μας πήγε στα καλύτερα,μας μύησε με χαρά στην ιστιοπλοΐα και από την πρώτη στιγμή έγινε φίλος μας χωρίς να υστερεί σε επαγγελματίσμο!!
Σκάφος:10'
Σκιπερ:10'

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Nimente
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε να κάνουμε 4ημερο τουρ σε δύο απ τα νησιά των Σποράδων.Την Αλόννησο και την Σκόπελο...Σκιπερ μας ο Γιαννης, ευγενικός και εξυπηρετικός απ' την πρώτη στιγμή που πατήσαμε το πόδι μας στο σκάφος και πάνω απ' όλα καλή παρέα! Πρόθυμος να μας μάθει τα μυστικά της ιστιοπλοΐας ανά πάσα ώρα και στιγμή και γνώστης αρκετών κρυφών κολπισκων και όμορφων παραλιών μακριά απ' την πολυκοσμία! Όσο αναφορά το σκάφος λόγω του ότι ήταν η πρώτη φορά που επιλέξαμε αυτό τον τρόπο διακοπών δεν έχω ιδιαίτερη εμπειρία για να κρίνω..πάντως 4 άτομα βολευτηκαμε μια χαρά χωρίς να αντιμετωπίσουμε το παραμικρό πρόβλημα! Συνοψίζοντας ήταν μια απίστευτη εμπειρία και βοήθησαν πολύ σ' αυτό ο Γιάννης και το σκάφος

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, sera_gial