8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Travelocity188 $
1.655
1.655
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2021

Εξαιρετική εμπειρία ξεκούρασης, ασφάλειας, καθαριότητας και ποιότητας παρεχόμενων υπηρεσιών. Συγχαρητήρια στον Κώστα Πλασκασοβίτη και την ομάδα του που κατάφεραν να δίνουν στον επισκέπτη ότι ακριβώς επιθυμεί..

Γιάννης Καϊμακάμης

Ευχαριστούμε, yanis_kai
Ο/η Porto Carras Grand Resort, Other του Porto Carras Grand Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ κύριε Καιμακάκη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε να υποβάλλετε την κριτική σας, για το Porto Carras Grand Resort.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι διαβάζοντας ότι η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας ιδιαίτερα η ευγένεια και φιλική εξυπηρέτηση ολόκληρης της ομάδας του Porto Carras, το φαγητό , η καθαριότητα, και ένα πολύ ευχάριστο περιβάλλον ηρεμίας και ξεκούρασης.

Η προσπάθεια είναι συνολική και είμαι πολύ περήφανος για την ομάδα μου, η οποία κάνει εξαιρετική προσπάθεια. Hospitality is all about people, love and care. Teamwork makes the Dreamwork!

Η ανατροφοδότησή σας είναι εξαιρετικά σημαντική για όλη την προσπάθεια που καταβάλλεται από την ομάδα μας στην νέα σελίδα του Porto Carras. Είναι βέβαιο ότι θα συνεχίσουμε με μεγαλύτερο ζήλο, αγάπη και φροντίδα να παρέχουμε πολύ υψηλού επιπέδου υπηρεσίες στους φιλοξενούμενους μας και να γινόμαστε ολοένα και καλύτεροι. Είμαστε πολύ ευτυχής διότι στην παρούσα χρονική στιγμή επεξεργαζόμαστε σχέδια για την ολιστική ανακαίνιση του συγκροτήματος στο εγγύς μέλλον και οι προτάσεις σας για πώς το φαντάζεσθε θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.
Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα ώστε να μας δοθεί εκ νέου η ευκαιρία να μοιραστούμε νέες όμορφες εμπειρίες, μαζί!

Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική εμπειρία για όλη την οικογένεια, μικροί κ μεγάλοι απολαύσαμε κάθε στιγμή στο Πόρτο Καρράς.. Η κουζίνα και η εξυπηρέτηση αντάξια των προσδοκιών μας, Άνετη διαμονή, καθαριότητα, ευγένεια και πολλές δυνατότητες διασκέδασης για κάθε ηλικία..Η παραλία ένας παράδεισος..Η βόλτα με τα άλογα για τους εφήβους της οικογένειας, όπως κ το μάθημα γκολφ είναι κίνητρα για να σας ξανά επισκεφτούμε σύντομα με την πρώτη ευκαιρία. Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα για την προσπάθεια κ το χαμόγελο.

Ευχαριστούμε, steld2020
Ο/η Porto Carras Grand Resort, Other του Porto Carras Grand Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2021

Αγαπητή κυρία steld,
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι διαβάζοντας ότι η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας ιδιαίτερα η ευγένεια και φιλική εξυπηρέτηση ολόκληρης της ομάδας του Porto Carras, φαγητό , καθαριότητα και ένα πολύ ευχάριστο περιβάλλον.

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021

Η τοποθεσία ιδανική για αυτού του μεγέθους ξενοδοχείο!!!
Το πρωινό φανταστικό-νόστιμο και πλούσιο σε ποσότητα και ποσότητα,!!!
Κάνθαροί και άνετοι κοινόχρηστοι χώροι, παρόλο που το ξενοδοχείο είχε πάρα πολύ κόσμο.
Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα με το χαμόγελο να εξυπηρετήσουν.
Μπράβο τους!!!!Σίγουρα θα ξαναπάμε!!!

Ευχαριστούμε, 698artemisa

Αγαπητή κυρία Artemisa,

Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021

Ένα εκπληκτικό συγκρότημα με πολλές δραστηριότητες και σε φανταστικό μέρος. Πολύ καλό ξενοδοχείο, μετά την ανακαίνιση, πολύ καθαρό με πολύ φιλικό προσωπικό, κάτι που έλειπε τα τελευταία χρόνια.
σε όλα τα σημεία του συγκροτήματος έγιναν βελτιωτικές κινήσεις που θα βοηθήσουν στην καλύτερη λειτουργία τους και στην προσφερόμενη υπηρεσία.
Ιδανικό για οικογενειακές διακοπές με πολλές προσφερόμενες δραστηριότητες (γκολφ, ιππασία, τέννις κα).

Ευχαριστούμε, H4021TJ_

Καλημέρα Η4021TJ_
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι διαβάζοντας ότι η διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας ήταν αντάξια των προσδοκιών σας ιδιαίτερα η ευγένεια, η φιλική εξυπηρέτηση ολόκληρης της ομάδας του Porto Carras, φαγητό , καθαριότητα και ένα πολύ ευχάριστο περιβάλλον αλλά και η πλούσια ποικιλία δραστηριοτήτων που προσφέρει το συγκρότημα..

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2021

Μείναμε στο πορτό Κάρας Μελίτων στα τέλη Ιουνίου 2021.
η διαμονή μας θα μας μείνει αξέχαστη για πολλούς και διάφορους λογούς. θετικούς άλλα και αρνητικούς.
Θετικούς γιατί καταφέραμε οικογενειακώς να ζήσουμε την εμπειρία της διαμονής σε ένα πενταστερο ξενοδοχείο με τεράστια ιστορία, που δυστυχώς όμως ήταν κατώτερο των προδοκιων μας.
Το δωμάτιο είχε υπέροχη θέα στη μαρίνα, πεντακάθαρο και άνετο.
Το φαγητό στο εστιατόριο του μπουφέ ήταν σχεδόν μέτριο, για το μέγεθος του ξενοδοχείου και τη φήμη του. Συνηθισμένο φαγητό μπουφέ, κατηγορίας πολύ κατώτερης απο τα αστέρια του.
Το κτήριο του ξενοδοχείου, ιδιαίτερα επάνω στους διάδρομους του ορόφου είχε μία πολύ δυσάρεστη μυρωδιά "κλεισούρας".
Σε κάποια σημεία μάλιστα στο ισόγειο,η οσμή, ήταν μυρωδιά βόθρου. Ανακαινισμένο το ξενοδοχείο φάνηκε μόνο στους εξωτερικούς χώρους και στις πισίνες. Εσωτερικά φαίνεται να είναι ίδιο.
Το προσωπικό ήταν πάρα πολύ ευγενικό, φιλικό και ανταποκρίθηκε άψογα σε ένα θέμα υγείας που μας προέκυψε. Ο γιατρός ήρθε αμέσως και μας βοήθησε έγκαιρα. το εντυπωσιακό είναι πως όλο το προσωπικό του εστιατορίου, και όχι μονό, ενδιαφέρθηκε και μας καλούσε συνεχεία για να δει πως είμαστε και μετά το περιστατικό.Ο γιατρός μας κάλεσε και 5 ήμερες μετά. Το ενδιαφέρον ήταν συγκινητικό.
Θεωρούμε πως δεν κάνει κάλο στην εικόνα του ξενοδοχείου η λειτουργία του σαν "all inclusive". Χάνει κομμάτι από την γκλαμουρια του. Αποτέλεσμα να μην ανταποκρίνεται η σημερινή του εικόνα με το ποσό που τιμολογούνται τα δωμάτια.
Σας ευχαριστούμε πολύ για την ασφάλεια και το ενδιαφέρον που δείξατε
να είστε όλο το προσωπικό καλά και ασφαλείς

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, KostasArabatzis
Ο/η Porto Carras Grand Resort, Other του Porto Carras Grand Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ κύριε KostasArabatzis,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τις πληροφορίες που μας αναφέρατε και χαιρόμαστε που βρήκατε καταπληκτικό το προσωπικό, θέα, καθαρότητα, τοποθεσία κα. Θέλουμε να παρέχουμε υψηλού επιπέδου εμπειριών σε όλους τους πελάτες μας. Τα σχόλιά σας με στοιχεία της παραμονής σας που δεν σας άρεσαν εκτιμώνται ιδιαίτερα και βελτιωτικές δράσεις συνεχώς λαμβάνονται . Θα ήθελα να το συζητήσω περαιτέρω μαζί σας, εάν είχατε την δυνατότητα να επικοινωνήσετε μαζί μου στο ξενοδοχείο. Ελπίζω πραγματικά να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Porto Carras, ώστε να σας προσφέρουμε την εξαιρετική εμπειρία που οι επισκέπτες μας περιμένουν από εμάς με συνέπεια και πολλές όμορφες στιγμές. Σας ευχαριστούμε και σας ευχόμαστε να έχετε μια υπέροχη ημέρα.

Κώστας Πλασκασοβίτης
Διευθυντής