29 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
ZenHotels.com
1.619
1.619
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017

Περάσαμε την πιο γλυκιά και εορταστική Πρωτοχρονιά!!!!!!! Ολο το προσωπικό σε εορταστική διάθεση και ζεστό καλωσόρισμα σε ξενοδοχείο!!! Θετική διάθεση που σε κάνουν να αισθάνεσαι σαν καλεσμένος παρά σαν πελάτης!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το προσωπικό είναι φοβερά πρόθυμο!!
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, sofiapinatsi
Ο/η Porto Carras G, Διευθυντής του Porto Carras - Meliton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητή Σοφία,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Porto Carras Grand Resort για τη διαμονή σας κατά την περίοδο της Πρωτοχρονιάς και που αφιερώσατε χρόνο, ώστε να αφήσετε ένα τόσο θερμό σχόλιο για την εμπειρία σας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη διαμονή σας στο Ξενοδοχείο Μελίτων και που σας άφησε τόσο θετικές εντυπώσεις. Τα σχόλιά σας είναι για εμάς ιδιαίτερα ενθαρρυντικά και σας εγγυόμαστε ότι θα μεταφερθούν καταλλήλως.

Ευχαριστούμε και πάλι για το ενθαρρυντικό σας σχόλιο και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι στις εγκαταστάσεις του Porto Carras Grand Resort.

Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2017

Αποδείχθηκε η καταλληλότερη επιλογή για τις διακοπές των Χριστουγέννων! Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό! Μεγάλη ποικιλία και σωστή ποιότητα φαγητού! Εξαιρετικό δωμάτιο!! Ιδανικές για την χειμερινή περίοδο οι επιλογές των SPA και CASINO που προσφέρονται!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Γιωργος Μ

Αγαπητέ Γιώργο,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά που επιλέξατε το Porto Carras Grand Resort για τη διαμονή σας κατά τη περίοδο των διακοπών των Χριστουγέννων, αλλά και που αφιερώσατε χρόνο, ώστε να συμβάλλετε με το σχόλιό σας στο προφίλ μας στο TripAdvisor.

Με χαρά διαβάσαμε ότι μείνατε πλήρως ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες μας και από τις προσφερόμενες δραστηριότητες από το Ξενοδοχείο Μελίτων, κατά τη χειμερινή περίοδο. Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας λόγια, όσον αφορά το προσωπικό μας, την κουζίνα, το Spa Meliton και το Meliton Casino Prive. Ελπίζουμε να είχατε την ευκαιρία να ωφεληθείτε πλήρως των επιλογών που προσφέρονται στις υπηρεσίες μας και να πήρατε μαζί σας ευχάριστες αναμνήσεις χαλάρωσης και αναψυχής.

Ευχαριστούμε και πάλι για τα ενθαρρυντικά σας σχόλια αναφορικά με τη διαμονή σας στο Porto Carras Grand Resort και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα και πάλι την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στις εγκαταστάσεις μας, ώστε να σας προσφέρουμε ακόμη μια μοναδική εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2017

Υπέροχο μασάζ θεραπευτικό στις πολυτελείς εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου μοναδική εμπειρία αφεθείτε στα εμπειρα χέρια του Γρήγορη και της Φρατζεσκα! Απόλυτη χαλάρωση! Και οπως παντα όλο το προσωπικό εξαιρετικοί επαγγελματίες!

Ευχαριστούμε, Sophia T

Αγαπητή Σοφία,

Ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Porto Carras Grand Resort και αφιερώσατε χρόνο, προκειμένου να αφήσετε ένα τόσο θετικό σχόλιο για την εμπειρία σας στις εγκαταστάσεις μας.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα, καθώς διαβάσαμε πως μείνατε πλήρως ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες του Meliton Spa. Τα λόγια σας για το προσωπικό μας είναι πολύ ενθαρρυντικά και σας εγγυόμαστε ότι θα μεταφερθούν.

Ευχαριστούμε ακόμα μια φορά για τα θερμά σας λόγια και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα ξανά στις εγκαταστάσεις του Porto Carras Grand Resort για ακόμη μια μοναδική εμπειρία χαλάρωσης.

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017

Το τριημερο τις πρωτοχρονιας στο μοναδικο Porto Carras ηταν κατι παραπανω απο καταπληκτικο. Ολα ηταν καταπληκτικα, το πρωσοπικο πολυ ευγενικο. Ολο το σκηνικο ηταν φανταστικο και μεσα στο κλιμα. Το φαγητο ηταν μοναδικο. Προτινω ανεπιφυλακτα σε ολους την εκπληκτικη ξεναγηση στο κτημα με το ιδιωτικο λεωφοριακι.

Ευχαριστούμε, kotsos x
Ο/η Porto Carras G, Διευθυντής του Porto Carras - Meliton, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ Kotso x,

Θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές ευχαριστίες μας που επιλέξατε το Porto Carras Grand Resort για τις Πρωτοχρονιάτικες διακοπές σας και να σας ευχηθούμε ένα ευχάριστο και δημιουργικό 2017.

Με μεγάλη χαρά διαβάσαμε ότι η διαμονή σας στο Ξενοδοχείο σας άφησε ευχάριστες και ενδιαφέρουσες αναμνήσεις, ειδικά λαμβάνοντας υπόψη την αναφορά σας στη συμμετοχή σας στις εκδρομές που διοργανώνονται από το Porto Carras. Επιπλέον, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ενθαρρυντικά σας σχόλια αναφορικά με το προσωπικό του ξενοδοχείο και να σας εγγυηθούμε ότι τα θετικά σας λόγια θα μεταφερθούν στο σύνολό του.

Ευχαριστούμε και πάλι για την επιδοκιμαστική σας κριτική και ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι στις εγκαταστάσεις του Porto Carras Grand Resort, ώστε να σας προσφέρουμε ακόμα μια ολοκληρωμένη εμπειρία αναψυχής.

Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την είσοδο μου στο πανέμορφο Πόρτο Καρράς, εντυπωσιάστηκα από την ασυνήθιστα Φιλική υποδοχή
που μας έγινε χαριζοντας μας χαμογελα,σαμπανια κι άμεση εξυπηρέτηση! Ιδιαίτερα χαρισματική σε όλη την διάρκεια της διαμονής μας ηταν η κυρία Εύη Νικολαΐδου η οποία ηταν πάντα προθυμη να αντιμετωπίζει τις ενίοτε απαιτήσεις μας !Την ευχαριστούμε πολύ που μας "ανεχτηκε" όντας πάντα χαμογελαστή και της ευχομαστε Καλή Χρονιά !

1  Ευχαριστούμε, Maria M

Αγαπητή Μαρία,

Ευχαριστούμε που επιλέξατε το Porto Carras Grand Resort για τη διαμονή σας και τις Πρωτοχρονιάτικε διακοπές σας και που αφιερώσατε χρόνο, ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας και να συμβάλλετε έτσι στο προφίλ μας στο TripAdvisor. Επίσης, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμότερες ευχές μας με αφορμή την ανατολή του 2017.

Με χαρά διαβάσαμε ότι μείνατε πλήρως ικανοποιημένη από τις υπηρεσίες μας ήδη από την άφιξή σας έως και την αναχώρησή σας από το Ξενοδοχείο Μελίτων. Σύσσωμο το προσωπικό του Porto Carras Grand Resort εργάζεται με θέληση και στόχο για τα καλύτερα ποιοτικά αποτελέσματα, ώστε να προσφέρουμε την ολοκληρωμένη εμπειρία Porto Carras, για την οποία είμαστε υπερήφανοι. Τέλος, σας ευχαριστούμε θερμά για τα εγκάρδια σας λόγια και σας εγγυόμαστε ότι θα μεταφερθούν στο προσωπικό μας.

Σας ευχαριστούμε για ακόμη μια φορά που επιλέξατε το Porto Carras Grand Resort και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα εκ νέου για ακόμη μια μοναδική εμπειρία.