Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ιππασία στη θάλασσα και στο δάσος!

Καταπληκτικές βόλτες στη θάλασσα αλλά και στο δάσος, εκπληκτικοί και οι άνθρωποι! Οικογένεια Ζιώγα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
ElpidaSgourou
Αξέχαστη εμπειρία!!!

Εάν κάποιος μένει στο Porto Carras Grand Resort, θα πρέπει οπωσδήποτε να ιππεύσει! Έχω ξανακάνει... διαβάστε περισσότερα

Sevisk
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία το να κάνεις ιππασία δίπλα στην θάλασσα!
Πολύ όμορφα άλογα και πολύ ευγενικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, V2198JA_
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με φίλους τον Ιούλιο 2021 για βόλτα. Κάναμε ιππασία δίπλα στο κύμα!! Αξέχαστη εμπειρία και τόσο χαλαρωτικό!! Τα παιδιά και οι ιδιοκτήτες εξαιρετικά φιλικοί και φιλόξενοι! Τους ευχαριστώ πολύ όλους! Όταν ξαναπεράσω από εκεί θα κάνω σίγουρα πάλι μια στάση!

Ευχαριστούμε, kassious
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επιλεξαμε να κανουμε τη βολτα μας κατα τις απογευματινες ωρες και η διαδρομη στο πρασσινο τοπιο και στη θαλασσα,σε συνδιασμο με την ωρα της δυσης του ηλιου,μας αποζημιωσε στο εκατο τοις εκατο! Εμπειρο και καταρτισμενο προσωπικο.

Ευχαριστούμε, _G9735HC
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Μέναμε στο Μαρμαρά και αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε την δραστηριότητα της ιππασίας. Πραγματικά υπέροχη εμπειρία. Οι εκπαιδευτές μας έκαναν ένα μάθημα πριν την βόλτα με όλα τα βασικά, ώστε να τα καταφέρουμε στην διαδρομή. Ιππευσαμε περίπου μία ώρα και πήγαμε και στην παραλία! Υπέροχη εμπειρία!!!

Ευχαριστούμε, G3190ZG_
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από μικρος ιππευω άλογα αλλά στην παραλία δεν είχα ξανά ιππεύσει ποτέ! Πολύ πολύ όμορφο συναίσθημα! Πραγματικά αξιζει!

1  Ευχαριστούμε, 206giwrgost