Ανοικτά σήμερα: 9:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
ιππασία στη θάλασσα και στο δάσος!

Καταπληκτικές βόλτες στη θάλασσα αλλά και στο δάσος, εκπληκτικοί και οι άνθρωποι! Οικογένεια Ζιώγα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2021
ElpidaSgourou
Αξέχαστη εμπειρία!!!

Εάν κάποιος μένει στο Porto Carras Grand Resort, θα πρέπει οπωσδήποτε να ιππεύσει! Έχω ξανακάνει... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2021
Sevisk
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επιλεξαμε να κανουμε τη βολτα μας κατα τις απογευματινες ωρες και η διαδρομη στο πρασσινο τοπιο και στη θαλασσα,σε συνδιασμο με την ωρα της δυσης του ηλιου,μας αποζημιωσε στο εκατο τοις εκατο! Εμπειρο και καταρτισμενο προσωπικο.

Ευχαριστούμε, _G9735HC
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Μέναμε στο Μαρμαρά και αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε την δραστηριότητα της ιππασίας. Πραγματικά υπέροχη εμπειρία. Οι εκπαιδευτές μας έκαναν ένα μάθημα πριν την βόλτα με όλα τα βασικά, ώστε να τα καταφέρουμε στην διαδρομή. Ιππευσαμε περίπου μία ώρα και πήγαμε και στην παραλία! Υπέροχη εμπειρία!!!

Ευχαριστούμε, G3190ZG_
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από μικρος ιππευω άλογα αλλά στην παραλία δεν είχα ξανά ιππεύσει ποτέ! Πολύ πολύ όμορφο συναίσθημα! Πραγματικά αξιζει!

1  Ευχαριστούμε, 206giwrgost
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Απίστευτη εμπειρία το να κάνεις ιππασία δίπλα στην θάλασσα ακόμη και για εμάς τους αρχάριους!Προτείνω απογευματινές ώρες για να απολαύσετε το ηλιοβασίλεμα που είναι κάτι μαγικό!!!Έμπειρο προσωπικό, άριστη συμπεριφορά και με πολύ προσιτές τιμές!

1  Ευχαριστούμε, _I972KD
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2021

Μοναδική εμπειρία ιππασίας στα βουνά της Χαλκιδικής! Πολύ καλά εκπαιδευμένα άλογα! Η θεα ήταν ξεχωριστή μιας και από την κορυφή του βουνού βλέπαμε και το πρώτο αλλά και το τρίτο πόδι της Χαλκιδικής. Το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, K1552YX_