Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα αποπνικτικό δωμάτιο, με κάτι μικρά παράθυρα στο ταβάνι κοντά. Πολύ ζεστό χωρίς και σαλόνι να καθίσεις. Ένα σαλονακι έξω από το δήθεν οικογενειακό διαμέρισμα, μονίμως γεμάτο νερά γιατί τα νερά του κλιματιστικού έσταζαν εκεί. Μια ντουζιέρα χωρίς τζάμια. Τα νερά έφταναν μέχρι τα δωμάτια. Παράθυρα χωρίς σίτες. Σαν τα ποντίκια ήμασταν.

1  Ευχαριστούμε, rodi913
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο κατάλυμα έχει παλιά δωμάτια και ανακαινισμένα. Εμείς ετυχε να κλείσουμε στα παλιά δωμάτια. Να σημειωθεί πως είναι σε καλή τοποθεσία καθώς είναι 5 λεπτά με τα πόδια το λιμανάκι.. δύσκολο το πάρκινγκ στο σημείο που βρίσκονται τα δωμάτια! Φτάνοντας και βλέποντας την αυλή εντυπωσιάστηκα καθώς ήταν πολύ προσεγμένη.. φαινόταν να την έχουν πλύνει αλλά τα μαξιλάρια ήταν βρώμικα! Μπαίνοντας μέσα στο σπίτι είχε μια περίεργη μυρωδιά. Οι φωτογραφίες ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Αντιμετωπίσαμε πρόβλημα με τον θερμοσίφωνα καθώς ήταν χαλασμένος και αμέσως έστειλε άνθρωπο να το φτιάξει. Απογοητευτικό να έχει 2 a/c και να βγάζουν και τα δυο ζέστη καθώς ηθελαν συντήρηση! Το πάτωμα είχε τριχούλες δεν ήταν τόσο καθαρό, σεντόνια πετσέτες μαξιλάρια μοσχοβολούσαν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Raph_Vl