“πολύ καλό!!”

Ψαροταβερνα Αστροφεγγια
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Προσιτές τιμές. Πεντανόστιμα πιάτα Τα ψάρια είναι φρέσκα και η εξυπηρέτηση παρά πολύ καλή. Σερβίρουν και εξαιρετικό επιδόρπιο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Agni M

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Καλό φαγητό αλλα η χωριατικη σαλατα κολυμπουσε στο λαδι και το προσωπικο ηταν αυστηρο σχεδον αγενες.

Ευχαριστούμε, Kwstaslunatic
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020

Πήραμε κρεατικά, τα κοψίδια α λα κρεμ ήταν αρκετά νόστιμα , το σνίτσελ ήταν απλά οκ . Γενικότερα η εξυπηρέτηση δεν ήταν και η ιδανικότερη και σε γενικές γραμμές , το μαγαζί είναι ο ορισμός της μετριότητας . Μια οκ ταβέρνα, τίποτα παραπάνω και τίποτα παρακάτω. Οι τιμές φυσιολογικές.

1  Ευχαριστούμε, vaggosa2017
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο κατάλογος έχει κρεατικά. Όταν ψήνεις για πρώτη φορά φοβάσαι μην είναι ωμό και το παραψήνεις. Όταν είσαι ταβέρνα και προσφέρεις κρεατικά δεν ψήνεις σαν να είναι η πρώτη φορά!!! Παραγγείλτε θαλασσινά, μπορεί να είναι καλύτερα. Άλλωστε ψαροταβέρνα φαίνεται. Βγάλτε από τον κατάλογο μερίδες που τις κάνετε μέτριες.

Ευχαριστούμε, theodorosk563
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Πέμπτη βράδυ στην αστροφεγγιά όπου έχουμε ξανά πάει τα πιάτα μας πολύ καλα ψημένα και με γεύσεις , το χταπόδι κοβόταν σχεδόν με το πιρούνι και εύγευστο πολύ , οι σουπιές κρασάτες το ίδιο με ωραία μεθυστική γεύση , η σαλάτα μας πλούσια , τα κολοκυθάκια γιγάντια με συνοδεία τζατζίκι ήταν κάπως παρά τηγανισμένα , οι πατάτες ήταν σωστά τηγανισμένες αλλά από τις έτοιμες , η μπίρα ΦΙΞ σερβιρισμένη στην σωστή θερμοκρασία κ το τσίπουρο ντόπιο όπως μας είπε ο σερβιτόρος εύγευστο κ δυνατό , καθαριότητα στους κοινόχρηστους χώρους , μέτρα αντί Covid από την επιχείρηση κ το προσωπικό , πρόσχαρο και σβέλτο , οι τιμές λογικές στο τέλος μας κέρασαν κορμό με Ινδό καρύδο και παγωτό . Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα !

3  Ευχαριστούμε, minoask

Ψαροταβερνα Αστροφεγγια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λεπτοκαρυά, Περιοχή Πιερίας
Λεπτοκαρυά, Περιοχή Πιερίας

Λιτόχωρο, Περιοχή Πιερίας
Λιτόχωρο, Περιοχή Πιερίας

Ψαροταβερνα Αστροφεγγια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!