Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο είναι υπέροχο. Το προσωπικό εξυπηρετικότατο, προσωπικά μου άρεσε που είδα και πολλά νέα παιδιά να εργάζονται. Για το τέλος αφήνω το φαγητό. Είχαμε πρωϊνό και βραδυνό. Δεν έχω συναντήσει αλλού (και σε 5*) τόσο ποικιλία αλλά και τόσο καλομαγειρεμένα φαγητά. Το ξενοδοχείο ακολουθεί πιστά κάθε οδηγία για COVID19. To μόνο αρνητικό δεν αφορά το ξενοδοχείο αλλά την θάλασσα όπου στο σημείο εκείνο έχει μεγάλη πέτρα (κροκάλα για όσου ξέρουν). Έχει προστεθεί άμμος στην ακτή αλλά μέσα στο νερό δεν αλλάζει κάτι και λογικά δεν υπάρχει λύση. Εμείς απλά κάναμε μπάνιο λίγο πιο νότια όπου είχε παραλίες με άμμο όπως είναι η Σκοτίνα και οι Νέοι Πόροι αλλά και η παραλία Κουλούρας. Σας ευχαριστούμε για την καλή διαμονή μας!!!!

Ευχαριστούμε, geobikas
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, καθαρό με πολύ ευγενικό και φιλικό προσωπικό. Το προσωπικό έκανε ότι καλύτερο μπορούσε με τα μέτρα του κορονοιού. Πολύ καλό φαγητό με ποικιλία και στα γλυκά. Δέν ήταν όλα τα φαγητά στο ίδιο επίπεδο αλλά θα βρεις αρκετά που θα σου αρέσουν. Πολύ καλό πρωινό, μέτρια τα κοκτέιλ του. Στα αρνητικά η παραλία μπροστά από το ξενοδοχείο. Στα 3-4 χιλιόμετρα υπάρχουν καλύτερες επιλογές προς Πλαταμώνα.

Ευχαριστούμε, Taksidiotis4
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο σαν επιλογή για οικογένεια. Έχει προσωπικο που σε κάνει και νιώθεις σαν το σπίτι σου. Οργάνωση, εξυπηρέτηση, τέλειο μπουφέ, και στον ελεύθερο χρόνο σου έχει γυμναστήριο, γήπεδο μπάσκετ, βόλεϋ ατελείωτο γκαζόν για παιχνίδι με τα παιδιά!!! Ευχαριστούμε την γλυκιά κ. Τζένη που λέει και ο Αστερακος που μας φρόντιζε όταν καθόμασταν για φαγητό!!! Σας ευχαριστούμε πολύ που κάνατε τις διακοπές μας αξέχαστες!!!

Ευχαριστούμε, MariaTzouma
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Είναι από τα ξενοδοχεία που σε κερδίζουν με το καλωσόρισμα. Πολύ καλά οργανωμένο. Και μόνο το γεγονός ότι τα δωμάτιά του είναι σε ξεχωριστά σπίτια των τεσσάρων διαμερισμάτων με μεγάλα, γωνιακά και ευρύχωρα μπαλκόνια δίνοντάς σου την αίσθηση ότι μένεις σε μια μικρή πολιτεία, σου αλλάζει τη διάθεση προς το καλύτερο. Το δωμάτιο είναι αρκετά μεγάλο για 4 άτομα (οικογένειες) και πολύ καθαρό με αποδοτικό κλιματισμό, επίπεδη δορυφορική τηλεόραση και ένα μεγάλο μπάνιο με όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ.

Πολλά πράγματα κάνουν το συγκεκριμένο ξενοδοχείο να ξεχωρίζει. Η μεγάλη έκταση που καταλαμβάνει, με κήπους, γήπεδα και δρομάκια, οι δύο μεγάλες πισίνες, το μπαρ, οι απολαυστικοί καναπέδες του με θέα τη θάλασσα, την πισίνα ή το βουνό, το εκλεκτό του φαγητό. Ιδιαίτερα για το φαγητό, ο σεφ είναι πολύ "ψαγμένος". Δε θα βρεις πάντα τα ίδια πιάτα και θα βρεις πιάτα που δεν τα έχεις ξαναδεί και ξαναδοκιμάσει ποτέ. Ειδικά οι λάτρεις της ελληνικής κουζίνας θα βρουν πολύ ωραίες ιδέες.

Όσο για το προσωπικό παρ' όλο που είναι συνεχώς σε κίνηση, είναι πάντα χαμογελαστό και εξυπηρετικότατο. Δεν είναι απλά υπάλληλοι, μετά την πρώτη επαφή γίνονται φίλοι σου. Αξίζει την καλύτερη βαθμολογία και με το παραπάνω.

Συμβουλή για το δωμάτιο: All rooms are very nice. Quieter rooms not close to the pool. Better view 2nd floor rooms.
Ευχαριστούμε, Gavriil E
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Πραγματοποίησαμε πρόσφατα το τραπέζι της βάφτισης της κόρης μας στο ξενοδοχείο κ έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Καταρχάς είμαι πολύ ικανοποιημένη γιατί τηρήθηκαν όλα όσα είχαμε πει στη συμφωνία με το ξενοδοχείο. Ανεμιστήρες να μας δροσίζουν, τα τραπέζια όπως τα ήθελα, άτομο να υποδέχεται τον κόσμο, και στολισμός στο κεντρικό τραπέζι. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό κ πάρα πολύ! Τα πιάτα όλα πλήρη σε σημείο που αμφιβάλλω εάν κάποιος τα έφαγε όλα! Το προσωπικό πολύ ευγενικό κ εξυπηρετικό και ο χώρος υπέροχος. Θεωρώ ότι όλοι οι καλεσμένοι μας έμειναν πολύ ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, freedomaki