Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Πραγματοποίησαμε πρόσφατα το τραπέζι της βάφτισης της κόρης μας στο ξενοδοχείο κ έχω να πω μόνο τα καλύτερα. Καταρχάς είμαι πολύ ικανοποιημένη γιατί τηρήθηκαν όλα όσα είχαμε πει στη συμφωνία με το ξενοδοχείο. Ανεμιστήρες να μας δροσίζουν, τα τραπέζια όπως τα ήθελα, άτομο να υποδέχεται τον κόσμο, και στολισμός στο κεντρικό τραπέζι. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό κ πάρα πολύ! Τα πιάτα όλα πλήρη σε σημείο που αμφιβάλλω εάν κάποιος τα έφαγε όλα! Το προσωπικό πολύ ευγενικό κ εξυπηρετικό και ο χώρος υπέροχος. Θεωρώ ότι όλοι οι καλεσμένοι μας έμειναν πολύ ευχαριστημένοι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, freedomaki
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Να ξεκινήσουμε από τα σύν:
Όμορφη τοποθεσία, καθαρά δωμάτια,μεγάλη πισίνα,και πολύ ευγενικό προσωπικό...
Τα μείον:
Φαγητό μέτριο έως κακό με μικρή ποικιλία,στα δωμάτια δεν υπήρχαν παντζούρια, μόνο κουρτίνες που για κάποιο ανεξήγητο λόγο δεν έφταναν να καλύψουν το παράθυρο με αποτέλεσμα να σε ξυπνάει νωρίς το φως του ήλιου,η θάλασσα μέτρια,η πισίνα πολύ κακώς έκλεινε στις 19:00 παρόλο που η θερμοκρασία στο χώρο ήταν πολύ υψηλή!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, thanosh632
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

Πολύ καλή εξυπηρέτηση σέ όλα τά επίπεδα, άνετα δωμάτια, καθαριότητα, καί πολύ καλό πρωϊνό καί φαγητό, ακόμη καί τό μενού τής καθαρής Δευτέρας αξεπέραστο καί σέ ποικιλία καί σέ ποιότητα. Θεωρώ ότι είναι ιδανικό γιά οικογένειες καί γιά παιδιά, μέ τούς τεράστιους υπαίθριους χώρους, καί τό ότι βρίσκεται σέ άμεση επαφή μέ τήν θάλασσα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
2  Ευχαριστούμε, nikosxyntaras
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2020

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ σε όλοι την ομάδα του Poseidon Palace Hotel για το καταπληκτικό τριήμερο που περάσαμε.
Φαγητό, ποικιλία και γεύση. Καθαριότητα πολύ καλή και λεπτομερής. Προσωπικό εδώ όλα τα εύσημα για την ευγένεια και την προθυμία τους.
Ραντεβού του χρόνου!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Christos A
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε ξανά το ξενοδοχείο μετά από ένα χρόνο, έχοντας πολύ όμορφες και καλές εικόνες. Προς μεγάλη μου απογοήτευση, αντί να ενισχυθεί, η καλή εικόνα κατέρρευσε. Ο μόνος λόγος που βάζω 4 είναι για την καθαριότητα του δωματίου και την ευγένεια των κυρίων που το καθαριζαν. Αρνητική εντύπωση μου έκανε το γεγονός που ο υπάλληλος στη reception φαινόταν να μην είχε καμια διάθεση να εξυπηρέτησει τον πελάτη, ούτε καν να δώσει την ψευδαίσθηση πως θα το προσπαθησει. Το πρωινό και το γεύμα τολμώ να πω πως ήταν κατωτερο του περσινού. Και το προσωπικό αρκετά κουρασμένο.
Υ. Γ. Επίσης θα ήθελα να επισημάνω, όταν απαντάτε σε μια κριτική καλό θα ήταν να τηρούνται οι κανόνες ευγένειας. Δηλαδή, να χρησιμοποιείται β' πληθυντικό πρόσωπο και όχι β' ενικό, σαν να είναι ο πελάτης ο κολλητός σου.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
3  Ευχαριστούμε, H5065QWmaryk