“μετριο”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 3 ακόμη ιστότοποι!
7 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 45 χρήσιμες ψήφοι
“μετριο”
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2012

πηγαμε στο poseidon palace για το πασχα του 2012 με την οικογενεια μας. εκανα κρατηση για 2 οικογενειακα δωματια, 2 δικλινα και 2 μονοκλινα.τα οικογενειακα ενω στο site του ξενοδοχειου τα δειχνει με σαλονι και ξεχωριστο δωματιο με πορτα, εκει μας ειπαν οτι αυτες οι φωτογραφιες ειναι για σουιτες. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!! μας εδωσαν μονο ενα τετοιο δωματιο μετα απο παραπονα γιατι ειπαν οτι ολα εχουν εξαντληθει.
επισης οταν εκανα την κρατηση ειχα ρωτησει αν ο εσωτερικος παιδοτοπος λειτουργει γιατι ο καιρος θα ηταν βροχερος και ειχαμε 4 παιδια στην παρεα-οικογενεια και μου απαντησαν φυσικα ναι!
φτανοντας στο ξενοδοχειο και αφου τακτοποιηθηκαμε στα δωματια, ρωτησα που βρισκεται ο παιδοτοπος και ο ρεσεψιονιστ μου απαντησε οτι δεν ειναι ανοιχτος και οτι ισως δεν ανοιξει. εκανα για αλλη μια φορα παραπονα και τελικα μας ειπαν οτι θα το εχουν ετοιμο για το απογευμα.φτανοντας το απογευμα στον εσωτερικο παιδοτοπο παγωσαμε. δεν ειχαν θερμανση και επειδη ηταν στο υπογειο ειχε παρα πολυ υγρασια και μυριζε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!
ο μπουφες του πρωινου ηταν υπεροχος, το ιδιο και το αναστασημο δειπνο και το δειπνο της μεγαλης παρασκευης(απιστευτα μεγαλη ποικιλια απο σαρακοστιανα και μη). το μεσημεριανο της κυριακης του πασχα ηταν μετριο και ενω ειχε σουβλα και ζητησαμε δεν μας εφεραν με τη δικαιολογια οτι τελειωσε.τελος οι χωροι και το σερβις ηταν πολυ καλο.

• Έμεινε: Απρίλιος 2012, ταξίδεψε: με την οικογένεια
Σας βοήθησε;
9 Ευχαριστούμε, Travel35girl
Γράψτε μια κριτική

204 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (13)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα τσεχικά
  • Όλα
  • Ελληνικά - πρόσφατες κριτικές
Πρώτα ελληνικά
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Λεπτοκαρυά: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
2.9 χλμ μακριά
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
Νο 2 από 11 για: Λεπτοκαρυά
31 κριτικές
Προβολή τιμών

Poseidon Palace Hotel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Poseidon Palace Hotel

Επιχείρηση: Poseidon Palace Hotel
Διεύθυνση: Λεπτοκαρυά 60063, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Μακεδονία > Περιοχή Πιερίας > Λεπτοκαρυά
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Παραλία Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Εστιατόριο Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 11 ξενοδοχεία για: Λεπτοκαρυά
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση): 66 € - 161 €
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Poseidon Palace Hotel 4*
Αριθμός δωματίων: 228
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: 5viajes2012 S.L. και Booking.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Poseidon Palace Hotel με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;