“Τέλεια θέση και θέα”

Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar
Περιγραφή: To Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar βρίσκεται σε ένα μικρό παραθαλάσσιο παράδεισο, στην Κρυοπηή, Χαλκιδικής. Κολυμπήστε στα καταγάλανα νερά, πριν αποβείται στο beach bar & καταπληκτικό εστιατόριο με Ελληνική Κουζίνα. Ένας προορισμός για μια καταπληκτική μέρα γεμάτη κολύμπι, χαλαρή μουσική, μοναδικά cocktails και φοβερές Ελληνικές γεύσεις. Διαθέτει ξαπλώστες και ομπρέλλες και εστιατόριο με μοναδική θέα στην θάλασσα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Καταπληκτική θέση. Η βεράντα κυριολεκτικά επάνω στη θάλασσα. Λίγο δύσκολη η πρόσβαση απο το πάρκινγκ με πολλά σκαλοπάτια αλλά αξίζει τον κόπο. Το σέρβις πολύ καλό και το φαγητό μια χαρά. Λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά προφανώς λόγω θέσης το δικαιούται. Αίσθηση καλοκαιριού. Σίγουρα θα ξαναπάμε πολλές φορές.

1  Ευχαριστούμε, zerkon g

Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017

Πανέμορφη τοποθεσία, άψογη εξυπηρέτηση και εξαιρετικές γεύσεις· όλα συνέθεσαν ώστε, με τη μεγάλη παρέα μας, να περάσουμε μία υπέροχη βραδιά με πολλή διασκέδαση, καλή μουσική και χορό. Η αποτελεσματική ομάδα του Αγορά-beach και ο μάνατζερ Παύλος, πάντα φιλικός και ευγενέστατος, άφησαν απόλυτα ικανοποιημένους τους περίπου 60 καλεσμένους μας με την αυθεντική ποιότητα του φαγητού και το άριστο σέρβις. Ανυπομονούμε να επιστρέψουμε το επόμενο καλοκαίρι.

Ευχαριστούμε, NikolasK330
Ο/η agorab2016, Guest Relations Manager του Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ Νικόλα
σας ευχαριστούμε τόσο πολύ για τα θετικά σας λόγια! Ήταν ιδιαίτερη η χαρά μας να φιλοξενήσουμε το χαρμόσυνο γεγονός σας στο Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar και ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε σύντομα κοντά σας το καλοκαιρι 2018!
Με φιλικούς χαιρετισμούς και πολλά χαιρετίσματα στην Αγγλία

Η ομάδα του Agora Beach! :)

Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017

πολυ ωραια θαλασσα, ωραια μουσικη, ευγενικο προσωπικο, ποιοτικο φαγητο παραλιας και εστιατοριου, φιλικο στ τετραποδα, ....προβληματική προσεγγιση!!

Ευχαριστούμε, evangelos-xi
Ο/η Paul Ferdinand D, Public Relations Manager του Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ κε Ευάγγελε
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την επίσκεψη σας στο Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar και τα θετικά σας σχόλια! Χαιρόμαστε πάρα πολύ που σας άρεση η παραλία και εστιατόριο μας!

Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα στο εστιατόριο & beach bar μας

Με φιλικούς χαιρετισμούς απο την Κρυπογή Χαλκιδική
Η ομάδα του Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017

Ιδανικός προορισμός για οικογένειες, αλλά και μεγάλες παρέες. Συνδυάζει πολύ ωραία θάλασσα, πολύ καλό φαγητό και σβήσιμο με cocκtails.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό.

1  Ευχαριστούμε, Stratos L
Ο/η Paul Ferdinand D, Guest Relations Manager του Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ κε Στράτο

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το πολύ θετικά σας σχόλια! Ολόκληρη η ομάδα του Agora Beach χάρηκε πάρα πολύ μόλις έμαθε για τα θετικά σας σχόλια για το προσωπικό μας

Χαιρόμαστε πάρα πολύ και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύνστομα στην παραλία και εστιατόριο μας :)

Με φιλικούς χαιρετισμούς απο την Κρυοπηγή Χαλκιδικής
Η ομάδα του Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ είχαμε κάνει κράτηση στην κοπέλα από την Δευτέρα για ξαπλώστρες και για φαγητό,ενημερωνοντας ότι θα πάμε κατά τις 13:30 την Τετάρτη όταν φτάσαμε μας ενημέρωσαν ότι δεν τους έχει ενημερώσει και δεν υπάρχει κράτηση.Μαλιστα ο ένας τα έριχνε στον άλλο, ότι δεν κάνουν κρατήσεις και διάφορες άλλες δικαιολογίες απαράδεκτες για μαγαζί που σέβεται τουλάχιστον τον πελάτη.Αναζητωτας μετά τον υπεύθυνο ακούσαμε της ίδιες φθηνές δικαιολογίες και ένα απλό να περιμένουμε και θα βρούμε κάτι.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

2  Ευχαριστούμε, Meets Finks G
Ο/η Paul Ferdinand D, Public Relations Manager του Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Meets Finks

σας ευχαριστούμε για το μύνημα σας και λυπόμαστε πραγματικά σε περίπτωση που έγινε κάποιο μπέρδεμα με την κράτηση σας στην παραλία του Agora Beach. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως κρατήσεις για την παραλία μας γίνονται μέχρι τις 10:30 το πρωι και μετά αποδεσμευονται ώστε να μην υπάρχει το φαινόμενο των άδειων ξαπλωστρών και πελάτες που δεν μπορουν να εξυπηρετηθουν. Όλοι οι πελάτες που κάνουν κρατήσεις ενημερώνονται για την ώρα προσέλευσης των κρατήσεων. Σε γενικές γραμμές ακόμα σε περίοδο αιχμής η ώρα αναμονής για την παραλία μας είναι αρκετά μικρός και πάντα προσπαθούμε να εξυπηρετήσουμε όλους τους πελάτες που μας τιμάνε με την παρουσία τους.

Με φιλικούς χαιρετισμούς και σας περιμένουμε ξανά σύντομα στην παραλία και εστιατόριο μας

Η ομάδα του Agora Beach - Greek Koyzina & Beach Bar.

Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πολύχρονο, Κασσάνδρα

Καλλιθέα, Κασσάνδρα

Agora Beach - Greek Kouzina & Beach Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!