Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε παρα πολύ ευχαριστημένοι από την διαμονή μας στο ξενοδοχείο . Όλοι οι υπάλληλοι ήταν παρα πολύ φιλικοί ιδιαίτερα στην ρεσεψιόν που μας εξυπηρέτησαν τάχιστα και τήρησαν όλα τα μέτρα υγιεινής . Το πρωινό παρα πολύ ωραίο και με άμεση ανταπόκριση . Φρέσκα υλικά με ανοιχτή κουζινα . Πραγματικά μια πολύ ωραία εμπειρία

Ευχαριστούμε, Andreas_Gian10
Ο/η Athanasios Moulagiannios, Γενικός Διευθυντής του Kriopigi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για το χαμόγελο που μας δίνετε ενώ διαβάζουμε τις υπέροχες σκέψεις και εμπειρίες σας!

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι!

Θερμούς χαιρετισμούς από την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών του Hotel Kriopigi.

Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Πριν λίγες μέρες οι Ελεύθεροι Νέοι πραγματοποίησαν το Θερινό του Συμπόσιο στο ξενοδοχείο. Οι συνθήκες λόγω του ιού ενέτειναν το άγχος μας για τις προετοιμασίες ωστόσο το ξενοδοχειο, το προσωπικό και όλο το κλίμα βοήθησαν προς την αντίθετη κατεύθυνση. Επαγγελματισμός, προσοχή, ευγένεια και φιλικά πρόσωπα έκαναν τη δουλεία μας ακόμη πιο εύκολη. Να ευχαριστήσω τον Κώστα, τον Δημήτρη και τον Χρήστο. Εύχομαι να τα πούμε σύντομα!!!

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, S1519ND_

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα ευγενικά σας λόγια!

Είμαστε ενθουσιασμένοι που απολαύσατε την εμπειρία διακοπών που προσφέρουμε στο Hotel Kriopigi!

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Θερμούς χαιρετισμούς,

Η ομάδα εξυπηρέτησης πελατών του Hotel Kriopigi.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Χθες επέστρεψα στη Θεσσαλονίκη μετά από ένα υπέροχο πενθήμερο στο Kriopigi hotel. Μείναμε στο ξενοδοχείο για 5 μέρες στο πλαίσιο του summer school των Young Liberals Greece. Θέλω σαν Βασίλης να σας ευχαριστήσω με όλη μου την καρδιά γιατί νιώθω ότι όλο το προσωπικό, με την εξαιρετική σας διάθεση, την ανιδιοτελή ευγένεια, και την αγάπη για αυτό που κάνετε βάλατε το λιθαράκι σας σαν ομάδα στο να πετύχει ακόμη περισσότερο η δική μας δράση. Προσωπικά θα ευχαριστήσω τον Δημήτρη στη ρεσεψιόν που μας υποδέχθηκε με απίστευτα θετική διάθεση, τον Χρήστο στο εστιατόριο ο οποίος είναι από τους πιο ευγενικούς ανθρώπους που έχω γνωρίσει, τον Κώστα στο μπαρ που μας βοηθούσε να χαλαρώσουμε με το χιούμορ και την καλοσύνη του και την εξαιρετική κυρία Τούλα που μας βοήθησε σε ότι χρειαστήκαμε για την ομαλή διεξαγωγή του συνεδρίου.

Με απεριόριστη εκτίμηση,
Βασίλης Μυλωνάς
Μέλος των young liberals Greece

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Vasilis_Milonas

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι!

Θερμούς χαιρετισμούς από την ομάδα εξυπηρέτησης πελατών του Hotel Kriopigi.

Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στα υπέρ: Μεγάλο δίκλινο δωμάτιο ( παλιά πτέρυγα) , πολύ όμορφο εστιατόριο για γεύμα & πρωινό, εξυπηρετικότατοι υπάλληλοι στο σέρβις, όμορφη πισίνα, πολύ μεγάλο πάρκινγκ απέναντι από το ξενοδοχείο.
Στα κατά: θορυβώδης ανεμιστήρας στο μπάνιο ( ενοχλητικό full ), η θέα παρότι μακριά στο βάθος έβλεπες κάτι μπλε ( ναι , ήταν η θάλασσα) μπροστά σου έβλεπες την άσχημη παλιά στέγη από ένα μέρος από το κτιριακό συγκρότημα, η πόρτα στο δωμάτιο δεν κλείδωνε ( απλά έκλεινε).
Παρόλα αυτά ο συνδυασμός της τιμής, του ευρύχωρου δωματίου και του εστιατορίου νομίζω αξίζει τα λεφτά του.

1  Ευχαριστούμε, vpavlidi
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2019

Υπεροχο ξενοδοχειο, σε μια περιοχη που δεν αξιζει. Ποικιλια στο φαγητο, ομορφα δωματια. Καναμε χρηση του all inclusive και εαν εξαιρεσεις οτι δεν ηταν ολοι οι καφεδες μεσα στις παροχες κι οτι τα αναψυκτικα δεν ειχαν γευση, τα αξιζε τα λεφτα του!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, barbara t