Travelocity
Orbitz.com
CheapTickets
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2021

Ο ορισμός της φιλοξενίας. Άψογο προσωπικό . Καταπράσινο περιβάλλον . Μαγευτικη θέα . Άνετα δωμάτια . Πολύ νόστιμο φαγητό . Πεντακαθαρη οργανωμένη παραλία.
Κρυστάλλινα νερά . Τέλεια θάλασσα. Ασφαλές περιβάλλον .

Ευχαριστούμε, S1017KY_
Ο/η Paphotels Summer, Owner του Παραλιακό Θέρετρο Μέγας Αλέξανδρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας κοντά μας! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια, από κάθε άποψη, ευχάριστη διαμονή. Σας περιμένουμε ξανά στην πανέμορφη Κρυοπηγή, να σας υποδεχθούμε με χαμόγελο και να σας προσφέρουμε κορυφαίας ποιότητας φιλοξενία. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Με φιλικούς χαιρετισμούς, The Management Team, Alexander the Great Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2021

Δωμάτιο ανακαινισμένο και καθαρό, εξυπηρετικό προσωπικό, υπέροχη θέα, καθαρή και καταγάλανη θάλασσα, οργανωμένη παραλία με πολλές ομπρέλες, πολύ ωραίο bar με μουσική, σε κοντινή απόσταση και άλλο beach bar. Μόνο 1 ώρα από Θεσσαλονίκη και κοντά στο αεροδρόμιο.

Ευχαριστούμε, evy_moua

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας! Τα σχόλιά σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες φιλοξενίας κορυφαίας ποιότητας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που συμβάλλετε στην προσπάθειά μας αυτή & θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο επόμενο ταξίδι σας στην ειδυλλιακή Χαλκιδική. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Μετά τιμής, Τhe Management Team-Alexander the Great Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021

Τελεια τοποθεσία δίπλα στη μοναδική θάλασσα, ευγενικό προσωπικό, ωραίο φαγητό, υπέροχη πισίνα, όμορφα δωμάτια με τέλεια θέα τη θάλασσα. Οι εγκαταστάσεις είναι πεντακάθαρες και σου παρέχεται ό,τι χρειαστείς και με το παραπάνω!

Ευχαριστούμε, asteriskar

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας κοντά μας! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια, από κάθε άποψη, ευχάριστη διαμονή. Σας περιμένουμε ξανά στην πανέμορφη Κρυοπηγή, Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Με φιλικούς χαιρετισμούς, - The Management Team, Alexander the Great Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

υπεροχη τοποθεσια, παρα πολυ ωραια θαλασσα και αμμουδια
το προσωπικο ηταν πολυ εξυπηρετικο
καθαριοτητα, επισης, παρα πολυ καλη και στα δωματια και στους κοινους χωρους
πολυ ευχαριστη ατμοσφαιρα
σε κοντινη αποσταση απο το αεροδρομιο της Θεσσαλονικης

Ευχαριστούμε, esgouridou

Αγαπητέ επισκέπτη,

σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση και την αξιολόγησή σας για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που εκτιμήσατε την καταπληκτική παραλία του Alexander the Great Beach Hotel. Η Διεύθυνση του ξενοδοχείου δεσμεύεται για τη βέλτιστη παροχή υπηρεσιών στην επόμενη διαμονή σας κοντά μας. Ως τότε, σας ευχόμαστε ό,τι καλύτερο!
The Management Team, Alexander the Great Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία και παραλία, πανέμορφος κήπος, μπαρ με φανταστική θέα, άριστη εξυπηρέτηση. Ευχαριστούμε τον Διευθυντή και όλη την ομάδα για την υπέροχη φιλοξενία και ελπίζουμε να τα ξαναπούμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 1elenid