Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
FindHotel
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021

Τελεια τοποθεσία δίπλα στη μοναδική θάλασσα, ευγενικό προσωπικό, ωραίο φαγητό, υπέροχη πισίνα, όμορφα δωμάτια με τέλεια θέα τη θάλασσα. Οι εγκαταστάσεις είναι πεντακάθαρες και σου παρέχεται ό,τι χρειαστείς και με το παραπάνω!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, asteriskar
Ο/η Paphotels Summer, Owner του Παραλιακό Θέρετρο Μέγας Αλέξανδρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας κοντά μας! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια, από κάθε άποψη, ευχάριστη διαμονή. Σας περιμένουμε ξανά στην πανέμορφη Κρυοπηγή, Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Με φιλικούς χαιρετισμούς, - The Management Team, Alexander the Great Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

υπεροχη τοποθεσια, παρα πολυ ωραια θαλασσα και αμμουδια
το προσωπικο ηταν πολυ εξυπηρετικο
καθαριοτητα, επισης, παρα πολυ καλη και στα δωματια και στους κοινους χωρους
πολυ ευχαριστη ατμοσφαιρα
σε κοντινη αποσταση απο το αεροδρομιο της Θεσσαλονικης

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, esgouridou

Αγαπητέ επισκέπτη,

σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση και την αξιολόγησή σας για το ξενοδοχείο μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που εκτιμήσατε την καταπληκτική παραλία του Alexander the Great Beach Hotel. Η Διεύθυνση του ξενοδοχείου δεσμεύεται για τη βέλτιστη παροχή υπηρεσιών στην επόμενη διαμονή σας κοντά μας. Ως τότε, σας ευχόμαστε ό,τι καλύτερο!
The Management Team, Alexander the Great Beach Hotel

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία και παραλία, πανέμορφος κήπος, μπαρ με φανταστική θέα, άριστη εξυπηρέτηση. Ευχαριστούμε τον Διευθυντή και όλη την ομάδα για την υπέροχη φιλοξενία και ελπίζουμε να τα ξαναπούμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 1elenid
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο με εξαιρετική θέα και συνδυασμό θάλασσας και πρασίνου ! Πολύ χρήσιμος ο ανελκυστήρας για την προσέγγιση στην παραλία.
Ιδιαίτερη μνεία στην ευγένεια του προσωπικού και, ειδικότερα, στη Ζωή και στον Τζουρικο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, L3538KK_
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Όλοι τους χαμογελαστοί και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν.
Ειδικά ο Ζουρικο.Τον γνώρισα λίγο αλλά με κερδισε.Πολυ καλό παιδί.
Όσο αφορά τον χώρο έχει όλα όσα χρειάζεται για να κάνεις διακοπές.
Αλλά νομίζω ότι κάποιοι χώροι θέλουν ανακαίνιση...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, lazaros787
Ο/η Paphotels Summer, Owner του Παραλιακό Θέρετρο Μέγας Αλέξανδρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας! Τα σχόλιά σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες φιλοξενίας κορυφαίας ποιότητας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που συμβάλλετε στην προσπάθειά μας αυτή & θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο επόμενο ταξίδι σας στην ειδυλλιακή Χαλκιδική. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Μετά τιμής, Τhe Management Team-Alexander the Great Beach Hotel