Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Priceline
Trip.com
StayForLong
Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Κοντινά ξενοδοχεία
565
285
154
166
Δείτε τι λένε οι ταξιδιώτες:
Επιλεγμένα φίλτρα
Φίλτρο
Ενημέρωση λίστας...
17 - 22 από 1.906 κριτικές
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία και παραλία, πανέμορφος κήπος, μπαρ με φανταστική θέα, άριστη εξυπηρέτηση. Ευχαριστούμε τον Διευθυντή και όλη την ομάδα για την υπέροχη φιλοξενία και ελπίζουμε να τα ξαναπούμε σύντομα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 1elenid
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο με εξαιρετική θέα και συνδυασμό θάλασσας και πρασίνου ! Πολύ χρήσιμος ο ανελκυστήρας για την προσέγγιση στην παραλία.
Ιδιαίτερη μνεία στην ευγένεια του προσωπικού και, ειδικότερα, στη Ζωή και στον Τζουρικο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι σαν ζευγάρι
Ευχαριστούμε, L3538KK_
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Όλοι τους χαμογελαστοί και πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν.
Ειδικά ο Ζουρικο.Τον γνώρισα λίγο αλλά με κερδισε.Πολυ καλό παιδί.
Όσο αφορά τον χώρο έχει όλα όσα χρειάζεται για να κάνεις διακοπές.
Αλλά νομίζω ότι κάποιοι χώροι θέλουν ανακαίνιση...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με την οικογένεια
Ευχαριστούμε, lazaros787
Ο/η Paphotels Summer, Owner του Παραλιακό Θέρετρο Μέγας Αλέξανδρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να παραθέσετε την εμπειρία σας κοντά μας! Τα σχόλιά σας μας χαροποιούν ιδιαιτέρως και μας βοηθούν να προσφέρουμε υπηρεσίες φιλοξενίας κορυφαίας ποιότητας. Σας ευχαριστούμε και πάλι που συμβάλλετε στην προσπάθειά μας αυτή & θα χαρούμε να σας υποδεχθούμε ξανά στο επόμενο ταξίδι σας στην ειδυλλιακή Χαλκιδική. Ως τότε, σας ευχόμαστε από καρδιάς ό,τι καλύτερο! Μετά τιμής, Τhe Management Team-Alexander the Great Beach Hotel

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης
Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της TripAdvisor LLC.
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2021

Η διαμονή ήταν πολύ ευχάριστη. Ο κήπος περιποιημένος. Το προσωπικό και ειδικά ο Ζουρικο ήταν πολύ εξυπηρετικός, πρόθυμος να βοηθήσει σε όλα. Σίγουρα να το ξανά προτιμήσουμε. Η παραλία και η θάλασσα ήταν τέλεια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, _P6062CO
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021

Πολύ καλή επιλογή. Άψογα σε όλα. Ησυχία. Τοποθεσία. Θάλασσα. Περιβάλλον. Όλα άψογα. Τα κλιματιστικά αν ήταν αθόρυβα θα ήταν καλύτερα. Το πρωινό θα μπορούσε επίσης να ήταν λιγο καλύτερο
Το προσωπικό ευγενέστατο, ιδίως ο Zouriko.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
    • Τοποθεσία
    • Δωμάτια
    • Εξυπηρέτηση
Ευχαριστούμε, 695tinar
Ο/η Paphotels Summer, Owner του Παραλιακό Θέρετρο Μέγας Αλέξανδρος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2021

Αναφορά απάντησης ως ανάρμοστης
Δείτε περισσότερες κριτικές