2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Hotels.com171 $
Travelocity171 $
Priceline169 $
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2016

Μείναμε στο ξενοδοχείο για εφτά ημέρες και περάσαμε καταπληκτικά.!!!..Το δωμάτιο είχε ωραία θέα, ήταν άνετο και πολύ καθαρό. Οι χώροι του ξενοδοχείου ακόμα καλύτεροι....ιδιαίτερα ο χώρος της πισίνας... δεν την χορταίναμε! Το πρωινό πλούσιο! Το βραδινό είχε μεγάλη ποικιλία και όλα τα φαγητά ήταν πολύ νόστιμα...!! Κάθε βράδυ υπήρχε κάποια εκδήλωση που μας κρατούσε στο ξενοδοχείο γιατί τα παιδιά περνούσαν καταπληκτικά κι εμείς "αράζαμε" πίνοντας τα ποτά μας δίπλα στην φωτισμένη πισίνα ....Ο κύριος Γιάννης απασχολούσε τα παιδιά όλη την ημέρα και δεν ήθελαν να ξεκολλήσουμε από το ξενοδοχείο...με το ζόρι επισκευθήκαμε 2-3 παραλίες... Περάσαμε αξέχαστα! Σίγουρα θα ξανάρθουμε! Καλές δουλειές! Το αξίζετε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν έχετε μωρό σε καρότσι επιλ΄ξτε τα ισόγεια δωμάτια γιατί τα ψηλά παρόλο που έχουν υπέροχη θέα θέλουν πολλά σκαλοπάτια για να φτάσεις....
Ευχαριστούμε, anvi1
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό οικογενειακό ξενοδοχείο. Περάσαμε υπέροχα.Φιλόξενο προσωπικό, πολύ όμορφη τοποθεσία, καθαριότητα,μεγάλη πισίνα, πολλές δραστηριοτητες απο τον Γιάννη,μεγάλα δωμάτια,καλό φαγητό.Θα ξαναρθουμε!!!

Ευχαριστούμε, GREGORY TS T
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Όλα ήταν πολύ καλά. Το Ξεν/χειο ήταν σε ενα ήσυχο μέρος,πεντακάθαρο,παντού πράσινο,ωραίοι χώροι για ξεκούραση.Το δωμάτιο μεγάλο , το μπαλκόνι άνετο καιι με απλώστρα, το φαγητό πολύ καλό και μπόλικο και καθε μέρα διαφορετικό.Το προτεινω ανεπιφυλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωματιο με θέα θαλασσα και για ησυχια όχι μπροστά στην πισίνα!
Ευχαριστούμε, Popi M
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016

Φιλικό προσωπικό, ωραία τοποθεσία,καθαρά δωμάτια, τέλεια πισίνα,καλό φαγητό, δραστηριότητες γιά παιδιά αλλά και μεγάλους . Τό κατάλληλο μέρος για να χαλαρώσει κανεις μαζί με τήν οικογένεια του. Ήσυχο μέρος όπου δίπλα σέ δάσος,οπου τά πεύκα πέφτουν κυριολεκτικά πάνω από τό ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, teokar2016
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2016

Πέρασα το καλύτερο τριήμερο κ ανυπομονώ να περάσω τις επόμενες καλοκαιρινές διακοπές μου με την οικογένειά μου!!!! Συγχαρητήρια!!!! Συνεχίστε έτσι!!!! Καταπληκτική εξυπηρέτηση, τοποθεσία!!! Πραγματικά οικογενειακό ξενοδοχείο!!!!

Ευχαριστούμε, olgakagianni