FindHotel
Hotels.com149 $
Travelocity149 $
Lol.travel198 $
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι ενα ξενοδοχείο για ζευγάρια και για οικογένειες. Το προσωπικό παντα χαμογελαστό. Είχαν πάρει ολα τα απαραίτητα μέτρα λόγω κορονοϊού. Για το πρωινό μπαίναμε ανα δυο άτομα στον χώρο μας σέρβιραν δυο άτομα με μάσκα και βγαίναμε στο υπαίθριο χώρο για να το απολαύσουμε. Ζητήσαμε και late check out και με ευχαρίστηση το δέχτηκαν. Προσιτές τιμές και πολυ καθαρά δωμάτια. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, annylyd
Ο/η IAKOVOS LASKARIDIS, Ιδιοκτήτης του Mirabilia Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για το γεγονός ότι αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την κριτική σας.
Ήταν μια χαρά να μείνετε μαζί μας και είμαστε στην ευχάριστη θέση να μάθουμε ότι έχετε περάσει τόσο όμορφα στο Mirabilia Boutique Hotel.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά !

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πλήρως ικανοποιημενη! Πολύ φιλόξενο Team από την κοπέλα στην καθαριότητα, την κοπέλα στο πρωινό την κοπέλα στην ρεσεψιόν έως και τον υπεύθυνο!!Coco mat μαξιλάρια και στρώματα κορυφή!! Σε περίοδο Covid 19 όλα λειτούργησαν όπως έπρεπε! Συγχαρητήρια

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 9xristinad

Σας ευχαριστούμε πολύ που είχατε το χρόνο να μοιραστείτε την κριτική σας.Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούσαμε ότι το προσωπικό μας έκανε τη διαμονή σας ευχάριστη. Είναι επίσης ευχάριστο να γνωρίζουμε ότι οι εγκαταστάσεις και οι υπηρεσίες μας πληρούσαν τα πρότυπά σας, η άνεση και η ικανοποίηση των επισκεπτών μας είναι πάντα η πρώτη μας προτεραιότητα.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2019

Άψογος προορισμος σε μια κρυμμένη γωνιά του πρώτου κόσμοπολιτικου ποδιου της Χαλκιδικής. Ιδανική τοποθεσια για οικογένειες ζευγάρια παρέα φίλων ακόμα και για μόνος σου!!!!
Αισθητικη,θεα,απολαυστικο jacuzzi, Καθαριότητα Και προπάντων ένας υπέροχος οικοδεσπότης Πρόθυμος να εξυπηρετήσει ακόμα και τον πιο απαιτητικό πελάτη!!!!
Το bachelorette δε θα ηταν πουθενα πιο τελειο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, gogotsu
Ο/η IAKOVOS5, Ιδιοκτήτης του Mirabilia Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Μαρτίου 2020

Αγαπητοί Φίλοι,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τη κριτική σας και τα υπέροχα σχόλια σας στη σελίδα του Trip Advisor!
Μας κάνει ιδιαίτερα χαρούμενους να μαθαίνουμε πως είχατε μία υπέροχη και ξεκούραστη διαμονή κοντά μας!
Η άνεση και η ικανοποίηση των πελατών μας αποτελεί για μας προτεραιότητα!
Ανυπομονούμε να σας καλοσωρίσουμε ξανά στο Mirabilia Boutique Hotel!!

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είναι μια εξαιρετική επιλογή για να απολαύσεις τις καλοκαιρινές σου διακοπές!! Καθαρα δωμάτια με αναπαυτικά στρώματα και χαλαρωτικη ατμοσφαιρα! Ποικιλία πρωινού με ωραίες γεύσεις!! Εξαιρετική φιλοξενία ! Συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, la582
Ο/η IAKOVOSL3, Γενικός Διευθυντής του Mirabilia Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουλίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο θετικά σας σχόλια για το χώρο του ξενοδοχείου καθώς και για τα δωμάτια μας ξεχωριστά.
Μας κάνει πολύ χαρούμενους το γεγονός ότι βρήκατε το πρωινό μας πλούσιο και γευστικό.
Θα χαρούμε πολύ να σας ξανά έχουμε κοντά μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο και το δωμάτιό μας είχε υπέροχη θέα τα πεύκα και τη θάλασσα. Αξίζει να σημειωθεί η καθαριότητα, οι παροχές του δωματίου και ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ (εξαιρετικό επίσης). Επίσης, αυτό που μας κέρδισε και μας κάνει να θελουμε να ξαναπάμε είναι ο άριστος επαγγελματισμός και ταυτόχρονα η ευγένεια στην εξυπηρέτηση! Είστε φοβεροί! Σας ευχαριστούμε πολύ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, 304athinas
Ο/η IAKOVOSL3, Γενικός Διευθυντής του Mirabilia Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουνίου 2019

Αγαπητή Αθηνά,

Θα θέλαμε να σε ευχαριστήσουμε για το γεγονός ότι είχες το χρόνο να μοιραστείς την εμπειρία της παραμονής σας μαζί μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ακούμε ότι το προσωπικό και οι εγκαταστάσεις μας έκαναν τη διαμονή σας ευχάριστη. Η πρώτη μας προτεραιότητα είναι η κάλυψη των αναγκών των επισκεπτών μας με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Ανυπομονούμε να σας δούμε ξανά σύντομα στο κοντινό μέλλον!