Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2019

Πολυ ωραια θαλασσα. Καταλληλο για διακοπες και για οικογενεις. Εξαιρετικο προσωπικο.
Μας ειχε φτιαξει τα καλυτερα κοκτειλ η ''Ειρηνη Καρακαρη''
Ηταν πανεμορφη εμπειρια με πολυ ωραιο φαγητο και παραδοσιακους χορους απο το προσωπικο .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, travelling_elena
Ο/η MendiHotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Mendi Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Μαΐου 2019

Ευχαριστούμε για σχόλια και την βαθμολογία σας!

Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για να χαλαρώσεις κ παράλληλα να διασκεδάσεις με την οικογένεια σου!μια απλή επίσκεψη για ενα καφέ κ ενα μπανάκι στην πισίνα μακρυα απ τη βαβούρα του πρώτου ποδιού θα σε κάνει να καταλάβεις!η ναυαγωσοστρια ολα τα λεφτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, _R8317BL

Ευχαριστούμε για σχόλια και την βαθμολογία σας!

Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2017

Το ξενοδοχείο έχει κάποια καλά στοιχεία αλλά τα μειονεκτήματα είναι πολλά με αποτέλεσμα να το χαρακτηρίζω ως μέτριο.
Μέναμε σε ανακαινισμένο δωμάτιο ( junior suite 4κλινο αρχές Αυγούστου) και πλήρωνα 200 ευρώ τη βραδιά με πρωινό, τιμή υπερβολική για τις παροχές.
Στα θετικά περιλαμβάνεται η καθαριότητα των δωματίων και των χώρων καθώς επίσης και η πολύ ωραία τοποθεσία.Επίσης το δωμάτιο ήταν άνετο αλλά με κλιματισμό σε έναν από τους δύο χώρους.
Στα αρνητικά αναφέρω το χωρίς ποικιλία πρωινό, τον ερασιτεχνισμό πολλών υπαλλήλων και την παλαιότητα αρκετών υποδομών.
Για παράδειγμα όταν ζήτησα ένα ποτήρι νερό από το μπαρ του εστιατορείου ο μπαρμαν μου είπε ότι δεν μπορεί να μου δώσει γιατί δεν έχω πρόγραμμα all inclusive.Επίσης όταν ζήτησα ένα ποτήρι με παγάκια από το μπαρ της παραλίας, μου είπαν ότι δεν έχουν γιατί χάλασε η παγομηχανή.Βέβαια όταν πήγα στο άλλο μπαρ με εξυπηρέτησαν.Πως περιμένουν να προσελκύσουν Έλληνες τουρίστες με αυτή τη συμπεριφορά? Εκτός και αν προτιμούν να δουλεύουν με ανατολικοευρωπαίους μέχρι να ξυμνήσουν κι αυτοί.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, georgedesypris

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε το χρόνο να μας γράψετε. Σας ενημερώνουμε ότι: Το ξενοδοχείο Mendi έχει αλλάξει από τον Μάιο του 2019. Σας ενημερώνουμε ότι για αυτό που μας αναφέρετε σε αυτό το μήνυμα, το πήραμε σοβαρά και κάνουμε τις απαραίτητες ενέργειες για να δώσουμε λύσεις.

Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2017

Μπορεί να είναι παλιό αλλά αποπνέει έναν ''αέρα''.Τρομερή τοποθεσία,ησυχία και ευγενικό προσωπικο,καθαρή θάλασσα και πολύ όμορφοι κήποι.Χρήζει όμως επιτακτικά αλλαγή χαρακτήρα κι ίσως και ανακαίνισης καθώς έχει τεράστιες δυνατότητες.

Συμβουλή για το δωμάτιο: αυτά που βλέπουν στη θάλασσα είναι νομίζω ιδανικά
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, giorgosd670

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Συνδυάζει θάλασσα και πισίνα για όσους την προτιμούν!εστιατοριο,beach bar,pool bar!το προσωπικό ευγενέστατο!αρκετους χώρους για να παίξουν παιδιά κ πολλές δραστηριότητες!εχω παει για βόλτα εναλλακτική της θάλασσας οποτε δεν ξερω για διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, _R8317BL