Prestigia.com
FindHotel
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλές υποδομές, άριστη εξυπηρέτηση προσωπικού! Πλούσιο πρωινό, στις τιμές του βέβαια θα μπορούσε να προσφέρει κ βραδινό, καθαριότητα άψογη!! Το μόνο ίσως ελάττωμα ήταν λιγο η μυρωδιά των αποχετεύσεων στις τουαλέτες! Εκτός αυτού το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, zaxval
Ο/η managerbluebay, General Manager του Blue Bay Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας αλλά και για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε αυτή την κριτική TripAdvisor. Τα θετικά σας σχόλια και η υψηλή βαθμολογία είναι μεγάλη ανταμοιβή για την ομάδα μας. Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο και περιμένουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Όλγα Τσαπανίδου

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2019

Μείναμε 2 βράδια στο blue bay hotel στην Αφυτο. Άριστο προσωπικό, φιλόξενο περιβάλλον, πολύ καθαρο, πολύ καλό πρωινό σε ποιότητα και ποσότητα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντα σε μαγευτικες παραλίες της Χαλκιδικής.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, TsDim
Ο/η managerbluebay, General Manager του Blue Bay Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ επισκέπτη,

σας ευχαριστούμε για την προτίμηση σας στο ξενοδοχείο μας και για τα θετικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε που απολάυσατε τη διαμονή σας στο Blue Bay Halkidiki καθώς, η ομάδα μας εργάζεται για να προσφέρει ποιοτικές παροχές υπηρεσιών στους πελάτες μας.
Σας ευχαριστούμε και πάλι για την 5 * βαθμολογία και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Όλγα Τσαπανίδου

Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όλα υπέροχα. Όλα καθαρά. Φιλικό προσωπικό.. Υπέροχη θέα από ψηλά βλέπεις τη θάλασσα τα γαλανά νερά... Ααααα ξέχασα να σας πω έχει και πανέμορφα γατάκια που είναι τόσο γλυκουλικα.... Λουλούδια δέντρα που μουσχοβολαει όλο το ξενοδοχείο.. Μακάρι να μπορούσα να είμαι εκεί όλο το καλοκαίρι..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, nikoleta_436
Ο/η managerbluebay, General Manager του Blue Bay Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2019

Αγαπητή Νικολέτα,

σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Blue Bay στη Χαλκιδική για τις διακοπές σας και το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την κριτική σας στο tripadvisor. Είμαστε όλοι πολύ χαρούμενοι για την υψηλή βαθμολογία και τα θετικά σας σχόλια, καθώς μας δίνετε κίνητρο να προσπαθούμε ακόμη περισσότερο. Στόχος μας είναι η ικανοποίηση των επισκεπτών μας και το γεγονός ότι περάσατε ευχάριστα τις διακοπές σας μας χαροποιεί ιδιαίτερα. Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας ξαναδούμε σύντομα!

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Όλγα

Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία της περιοχής.Έχει μια πραγματικά μοναδική θέα είναι χτισμένο στο πιό ψηλό σημείο μπορείς να πιεις το ποτό σου η τον καφέ σου χαλαρώνοντας στην πισίνα και απολαμβάνοντας τη πραγματικά μοναδική θέα.Είναι ένα πανέμορφο ξενοδοχείο που αξίζει να επισκεφτείς...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Stelios P
Ο/η Olga T, The Blue Bay team του Blue Bay Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο tripadvisor καθώς και για την πρόσφατη επίσκεψη σας στο ξενοδοχείο μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που είχατε μια ευχαριστη διαμονή και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο ξενοδοχείο μας!

The Blue Bay team

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ομορφο ξενοδοχειο στον Αφυτο. Μας αρεσε πολυ η εξυπηρετηση, το μεγαλο δωματιο και η καθαριοτητα! Θελαμε να χρησιμοποιησουμε το σπα αλλα δυστυχως δεν λειτουργουσε. Κατα τα αλλα ολα ηταν τελεια κ πολυ πολυ οργανωμενα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Traveller1989_08_04
Ο/η Olga T, General Manager του Blue Bay Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2017
Μετάφραση Google

Dear valuable guest,

We appreciate the time you have taken to share your experience about our team and Blue Bay. Your feedback is very valuable to us and of course one of the best reasons to keep up our work and motivation. Please rest assured that your feedback will be passed onto the team.

Sunny regards
Olga Tsapanidou