περασαμε υπεροχα

Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2018
Kwstas P
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2018

Εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενη ,ηταν πολυ ευγενικοι πολυ προθυμοι να σας βοηθησουν να επιλεξουμε αυτο που μας ταιριαζει και κατι που εκρινα πολυ σημαντικο "τα μηχανακια ηταν ολα καινουρια" !σας ευχαριστω πολυ για ολη την βοηθεια που μας δωσατε θα ξαναρθουμε!!

Ευχαριστούμε, dimitra086
Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα με την κοπελα μου για πασχα και νοικιασαμε ενα μηχανακι, τα παιδια πολυ εξυπηρετικα και το μηχανακι αψογο και φθηνο. Θα τ πουμε ξανα τον αυγουστο, πολλα φιλια

Ευχαριστούμε, Kwstas P
Η κριτική έγινε: 13 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρωτη φορα Πασχα στην Χαλκιδικη, ο ανοιξιατικος καιρος ηταν οτι καλυτερο για μια βολτα στην Αφυτο και στα γυρω χωρια. Η καλυτερη λυση για μας τους ποδηλατες ηταν να νοικιασουμε ποδηλατα απο το γραφειο του τρελαρα Γερμανου Σβεν ο οποιος μας εδωσε χαρτη και οδηγιες για το λως να κινηθουμε. Αψογη εξυπηρετηση καινουρια ποδηλατα KTM τι αλλο μα ζητησει κανεις. Θα τα ξαναπουμε σιγουρα το καλοκαιρι!

Ευχαριστούμε, Savvas K
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2018