“Λάθος λογαριασμός”
Κριτική για: Kouros Cafe Bar

Kouros Cafe Bar
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Πολύ κακό. Μας χρέωσαν παραπάνω και τα υλικά των πιάτων μας ήταν άλλα από αυτά που αναγράφονταν στον κατάλογο χωρίς να μας ενημερώσουν.

Ευχαριστούμε, 784elenim

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος για να απολαύσεις το φαγητό σου μετά την θάλασσα.. Γευστικά πιάτα με μοντέρνα άποψη. Τιμές λογικές κ αρκετά καλή ποικιλία στα πιάτα του. Σίγουρα από τα καλύτερα στην περιοχή, γι αυτό κ πήγαμε ερκετες φορές!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 293philipb
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απαράδεκτο...επιεικώς.7€ μια κρέπα με μανιτάρια τυρί πιπεριές και μαγιονέζα-την οποία ζητήσαμε μέσα στην κρέπα σε διακοσμητικό ρόλο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, mafmuffin
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα κατι πηγε στραβά κ ολοι φύγαν με παράπονο: αργό σέρβις, λάθος παραγγελία...Ευχόμαστε αυτό να αλλάξει...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, fil g
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγα εκεί με 3εις-4εις φίλους, παραγγείλαμε βάφλες, κρέπες κ καφέδες κ ήταν οτκ (τουλάχιστον η βάφλες που πήρα εγω). Είμαι σίγουρος ότι και τα υπόλοιπα θα ήταν το ίδιο τέλεια. Και η εξυπηρέτηση 11/10

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, WaffleEater545563

Kouros Cafe Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγκίστρι, Νησιά του Σαρωνικού
Αγκίστρι, Νησιά του Σαρωνικού

Kouros Cafe Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!