Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
FindHotel44 $
Travelocity44 $
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021

Χρησιμοποιημένα σεντόνια κ πετσέτες το αρκοντισιον δεν δούλευε πετσέτες για την πισίνα δεν είχε όταν της ζητήσαμε να μας αλαξη δοματιο είπε μας Γ.....ες γιατί ζήτησα για το παιδί να φτιάξει το αρκοντισιον το δοματιο πολύ μικρό κ το μπάνιο μύριζε 60 εύρο κ χωρίς πρωινό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, mariagB186VS
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο και καθαρό τα φαγητά απίστευτα και μεγάλες μερίδες και η κυρία Βασιλική ήταν πολύ εξυπηρετική και πάντα με χαμόγελο και πολύ ζεστός άνθρωπος. Ευχαριστούμε πολύ και θα ξανά έρθουμε σύντομα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 993basilisx
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2020

τα δωμάτια ήταν καθαρά με ωραία θέα , οι ανθρωποι πολυ ευγενικοι και εξηπηρετικοι και ευδιάθετοι . σε πολύ καλο σημείο . και η τιμή του ήταν πολυ καλή . σιγουρα θα ξαναπάμε !! δεν δοκιμάσαμε το φαγήτο οπότε δεν μπορώ να κρινώ σε αυτο το κομμάτι !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Τζένη Κ
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2019

Οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Το δωμάτιο ήταν πολύ μικρότερο από ότι το περίμενα. Η εξυπηρέτηση ήταν απαίσια.
Από τις δύο μέρες που μείναμε που είχαμε πληρώσει πρωινό με μπουφέ μόνο την μία είχαν βγάλει.
Υπήρχε έντονη μυρωδια στον διάδρομο.
Πολυ φασαρία. Γενικά από τα χειρότερα ξενοδοχεία που έχω πάει στην ζωή μου. Παλιο, σίγουρα θέλει μια ανακαίνιση.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Annie_Eft
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2019

Γενικά οι φωτό είναι πειραγμενες όσο δεν παιρνει. Το διαμέρισμα 6 ατόμων ήταν απαράδεκτο. Βρώμικο πάτωμα, σεντόνια με λεκέδες, βουρτσακι λεκάνης βρώμικο, σκουριασμένο τηλ μπάνιου, νιπτήρας που βουλώνει, κατσαρίδες στον εξωτερικό χώρο, έπιπλα αυλής μες στη βρωμιά, παντού σκόνη , καναπέδες αηδιαστικός, φλυτζάνια στα ντουλάπια δεν ακουμπουσες.... Όταν πολύ ευγενικά τα αναφέραμε όλα στην αναχώρηση μας είπαν δικαιολογίες τύπου 'πεφτω από τα σύννεφα, αφού το ελέγξαμε, είχε βρέξει και τα έπιπλα έξω ήταν έτσι' και το εξωφρενικό ' ε αφού ήταν φθηνό για 6 ατομα'. 100€ τη βραδιά περιμένω ένα δωμάτιο να λάμπει. Λες και η καθαριότητα κι ο σεβασμός στον πελάτη πάει με την τιμή. Πολύ ευγενικό το προσωπικό αλλά δυστυχώς απαράδεκτο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Mrsright123