“Αληθινός πειρασμός”
Κριτική για: Yogart Frozen Temptations

Yogart Frozen Temptations
Περιγραφή: Στην καρδιά της παλιάς πολής της Κέρκυρας, σ’ ένα χαρακτηριστικό καντούνι και μία ανάσα από το Λιστόν το καινούριο έρχεται σε πλήρη αρμονία με το παλιό. Η νεανική ομάδα του Yogart συνδυάζει το μεράκι και τη φαντασία της με την 40χρονη εμπειρία του δημιουργού των παγωτών Tageneis. Σκοπός της είναι να προσφέρει μία μεγάλη γκάμα προϊόντων, που είναι συνώνυμα της εξαιρετικής ποιότητας, στις καλύτερες τιμές της αγοράς. Είμαστε ανοιχτά από τις 10 το πρωί μέχρι πολύ αργά σε συνεχές ωράριο, με το φιλικό προσωπικό πρόθυμο να σας βοηθήσει να επιλέξετε ανάμεσα από την μεγάλη ποικιλία προϊόντων μας και να ικανοποιήσει κάθε σας ανάγκη.

Το μαγαζάκι αυτό είναι υπόδειγμα! Τόσο για τα προιόντα και τις τιμές του, όσο και για τον τρόπο λειτουργίας του (διαγωνισμοί, δωράκια κτλ). Μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, despoina1211

Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2020

Καταπληκτικό μαγαζί!! Ο κύριος που με εξυπηρέτησε ήταν παρα πολυ καλός και μου πρότεινε αντί για παγωτό απλό που ήθελα, να πάρω παγωτό μηχανής. Είχε απόλυτο δίκιο. Ήταν πραγματικά το καλύτερο παγωτό που έχω φάει. Σε συνδυασμό με τις γαρνιτούρες που εβαλα εγινε κάτι περισσότερο από υπέροχο. Είχε παρά πολλές γαρνιτουρες κι ενώ είμαι αρκετά περίεργη δεν ήξερα τι να πρωτοδιαλεξω. Επίσης οι τιμές ήταν παρα πολυ καλες σε σχέση με την ποσότητα και την ποιότητα.Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Evridikikerk1
Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2019

Πολύ καλή επιλογή για επιδόρπιο, με πολλούς συνδιασμούς για κάθε γούστο! Πολύ φθηνό για την ποσότητα και τις γεύσεις που προσφέρει. Ευγενέστατο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, vasilikipolychro
Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2019

σιγουρα το καλητερο γιαουρτη στο νυσι παντα εκει πηγενω.. παρα πολλες επιλογεσ σε γαρνιρισμα και το φερερο κολαση

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, arbis k
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2018

Η εξυπηρέτηση και η γλυκύτητα των παιδιών που εργάζονται αλλά και των ιδιοκτητών είναι υποδειγματική! Η ευγένειά τους σε σκλαβώνει και η ποιότητα των υλικών τους είναι εκπληκτική. Το πρώτο frozen yogart στην πόλη της Κέρκυρας άνοιξε το δρόμο για την επιλογή του παγωμένου γιαουρτιού ως εναλλακτική λύση γλυκιάς απόλαυσης!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Fanny D

Yogart Frozen Temptations: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Yogart Frozen Temptations: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!