“Εξαιρετικό σέρβις ”
Κριτική για: Restaurant Passaggio

Restaurant Passaggio
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα κορίτσια με τα μαύρα πουκάμισα και τα μωβ παπίγιον. (Χαρίκλεια, Άννα & Αλεξάνδρα σύμφωνα με τα καρτελάκια τους). Ήταν μόνιμα με ένα χαμόγελο ζωγραφισμένο στα χείλη.. Χάρη σε τέτοια άτομα είμαστε διάσημοι παγκοσμίως για τη φιλοξενία μας.

Ευχαριστούμε, Spyros T

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσεγμένο φαγητό, μεγάλη ποικιλία, πολλές επιλογές σε κρασί, φιλικό προσωπικό, άψογη εξυπηρέτηση, καλές τιμές. Πολύ ωραίες μουσικές βραδιές. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Thanasiska
Η κριτική γράφτηκε 30 Απριλίου 2017

Ο σεφ του εστιατορίου δίνει τον καλύτερο του εαυτό στην προετοιμασία των γευμάτων. Η σαλάτα του Καίσαρα είναι η καλύτερη που έχω φάει. Η ατμόσφαιρα είναι πολύ ζεστή και φιλική και σε αυτό συμβάλει το άριστα εκπαιδευμένο προσωπικό!!!!

Ευχαριστούμε, kontoum
Ο/η Nikos_Skouras, Hotel Manager του Restaurant Passaggio, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαΐου 2017

Αγαπητέ μας επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα τόσο όμορφα σχόλια, τα οποία αποτυπώνουν με τον καλύτερο τρόπο την γευστική εμπειρία σας κοντά μας!

Σχόλια ιδιαιτέρως σημαντικά, που ενθαρρύνουν το προσωπικό το οποίο καταβάλει κάθε δυνατή προσπάθεια προκειμένου οι επισκέπτες μας να απολαμβάνουν την κάθε στιγμή με έναν ιδιαίτερο και ξεχωριστό τρόπο.

Σας ευχαριστούμε ακόμα μια φορά και ελπίζουμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας για το επόμενο γευστικό ταξίδι.

Νίκος Σκούρας
Διευθυντής
Mayor Mon Repos Palace "Art Hotel"

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απλα ,Αψογο .Πολύ καλό περιβάλλον καλή κουζίνα . Το προσωπικό είναι φιλικό και εξυπηρετικό.
Με θέα Την θάλασσα ,κάλη μουσική live.

Ευχαριστούμε, Kontantinos S
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2016

Καλό φαγητό και υπέροχη ζωντανή μουσική σε ενα καλόγουστο ξενοδοχείο μπροστά στην παραλία του Mon Repos!!!

Ευχαριστούμε, Roula A

Restaurant Passaggio: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Restaurant Passaggio: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!