“Πολύ ωραίο!!”
Κριτική για: Old Times Cafe-Bar-Bistrot

Old Times Cafe-Bar-Bistrot
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό ευγενικό προσωπικό!!!
Είχαμε μια μικρή καθυστέρηση αλλά μας αποζημίωσαν οι γεύσεις!!!

Ευχαριστούμε, kostatas
Ο/η Vicky216, Ιδιοκτήτης του Old Times Cafe-Bar-Bistrot, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Απριλίου 2018

ευχαριστω πολυ για την ψηφο εμπιστοσυνης και την ευγενικη υπομονη σας. αυτες τις μερες στο νησι κανουμε ολοι το καλυτερο για να ευχαριστηθουν οι πελατες μας αλλα ειναι τοσο μεγαλη η προσελευση που σιγουρα υπαρχουν προβληματα και καθυστερησεις και σε ενα εστιατοριο σαν το δικο μας που δεν υπαρχει τιποτα προμαγειρεμενο ή κατεψυγμενο και ετοιμαζονται ολα για εσας προσωπικα με οποιεσδηποτε διαφοροποιησεις τυχον θελετε, αυτο μπορει να δημιουργησει καποια δυσαρεσκεια πιστευω ομως οτι το αποτελεσμα που προσπαθουμε να πετυχουμε μας δικαιωνει. ελπιζω να ξαναπισκεφτειτε την Κέρκυρα συντομα. ευχαριστουμε!!!!!!

Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα στολίδι στο κέντρο του νησιού μας έχει να προσφέρει εκτός από την ζέστη παριζιάνικη ατμόσφαιρα , γεύσεις που θα εντυπωσιάσουν ευχάριστα τον ουρανίσκο σας. Είναι το μοναδικό bistro στο νησί που περιλαμβάνει σούπα ημέρας !! Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε αυθεντική καρμπονάρα , θεσπέσιο ριζότο μανιταριών , μανιταρόσουπα Κ τέλος την ιταλική πίτσα .

Ευχαριστούμε, sophie_toli

ευχαριστω πολυ Σοφι μου. πιστευω οτι ανθρωποι σαν και σενα αναγνωριζουν την προσπαθεια που καταβαλλουμε για σταθεροτητα στην ποιοτητα και στο να βρισκουμε νεες ιδεες για να κραταμε το ενδιαφερον σας.

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματική ποιότητα, καφές απιστευτος, πρωινο μοναδικο, λεπτομέρεια, καθαριότητα κ μια ατμόσφαιρα φανταστική, 10 με τόνο

Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΗΣ Π
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικο μενου! Γευστικο, με 10€ τα δυο ατομα! Το μενου περιεχει κ δυο φυσικους χυμους πορτοκαλι!
Ηπιαμε καπουτσινο κ εσπρεσσο, σαν να πινουμε καφε στην Ιταλια. Γευστικοτατοι.
Παρα πολυ καθαρος χωρος
Πολυ εξυπηρετικο προσωπικο
Ειναι τοπ πρωινο στην Κερκυρα
You should go ✌

Ευχαριστούμε, ghettobronxie
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραια πιάτα,φυσιολογικες τιμές για τουριστικο μέρος,μεγαλες μερίδες. Το μονο αρνητικό η μεγάλη καθυστέρηση της παραγγελιας μας και μάλιστα σε μη ώρα αιχμής.

Ευχαριστούμε, Venture726993

Old Times Cafe-Bar-Bistrot: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Old Times Cafe-Bar-Bistrot: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!