“Υπέροχο”
Κριτική για: Σταρένιο

Σταρένιο
Η κριτική γράφτηκε 25 Οκτωβρίου 2020

Ένα υπέροχο μαγαζί στην καρδιά της πόλης με πολύ καλό φαγητό και πολλες επιλογές αλμυρές ή γλυκές ακομη και vegan για κάθε στιγμή της ημέρας. Το προσωπικό ευγενέστατο.. άμεση εξυπηρέτηση και πολύ φιλικο περιβάλλον. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, annamU3149ZR

Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2019

Πήγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί για καφέ και γλυκό. Ο καφές ήταν πολύ μέτριος. Επιλέξαμε να φάμε cheesecake με μύρτιλα....ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΟ!προφανώς είχε γίνει κάποιο λάθος στη συνταγή γιατί το τυρί είχε γεύση σκόρδου! όταν τους το αναφέραμε (απλά και μόνο για να το διορθώσουν) μόνο που δεν μας έβρισαν!!!!κανένας επαγγελματισμός ή ευγένια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, argie13
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο περιβάλλον, ευγενικό προσωπικό και μεγάλη ποικιλία προϊόντων (τυρόπιτες κ.τ.λ.)
Είναι ανοιχτό από νωρίς το πρωί γιατί αυτή την ώρα είναι ελάχιστα μαγαζιά ανοιχτά που μπορείς να φας πρωϊνό στο κέντρο της Κέρκυρας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, KoleskaT
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Προσωπικό χαμογελαστό με καλή διάθεση να μας εξυπηρετήσουν.
Ήμασταν περαστικοί και θέλαμε κάτι για πρωινό στο χέρι.
Πλούσια γεύση σε κάθε δαγκωνιά.
Μπράβο σας μας φτιάξατε τη μέρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Xrusa_Caberou
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2019

Διάβασα πολύ καλές κριτικές αλλά εμένα μου φάνηκε μέτριο. Χάνει την απλότητα και την νοστιμιά με πολύ δήθεν επιλογές. Η τοποθεσία του και τα έξω τραπεζάκια σε πολύ όμορφο σημείο. Μικρή ποικιλία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, alexisk234

Σταρένιο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα
Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Σταρένιο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.