Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 6:00 μ.μ.
Ταξίδι στο χρόνο

Πραγματικά αξίζει να το επισκεφθείς. Η καθημερινότητα ενός μεγαλοαστικου σπιτιου του 18ου αιώνα... διαβάστε περισσότερα

nikos b
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ ΞΕΝΑΓΟΥ !!! ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙΤΕ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2023
Harriss_Gr_

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερος χώρος με πολύ μεγάλη ιστορία! Ξεναγοι υπέροχοι με ευγένεια και διάθεση να σε μεταφέρουν σε μια άλλη εποχή! Τα παιδιά εντυπωσιαστηκαν!
Συγχαρητήρια σε όλους!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, 542xrysax
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία! Είναι σαν ένα ταξίδι στο χρόνο, αξίζει να το επισκεφτείτε. Η ξεναγός μας η Άννα ευγενέστατη, φιλόξενη και πολύ πειγραφική. Όπως και όλα τα παιδιά εκεί. Το εισιτήριο για τους ενήλικες 10 ευρώ, μου φάνηκε λίγο ακριβό, ωστόσο η εμπειρία και η ατμόσφαιρα μας αποζημίωσαν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, 739eleftheriap
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2023

Εξαιρετική η ξενάγηση από την Ιωαννιτα και από την Άννα!!! Ένα ταξίδι στον χρόνο που μας έδωσε γνώσεις μοναδικές πλούσιες σε συναίσθημα που μας έκαναν να ζήσουμε για λίγο πίσω στον χρόνο!!! Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ!! Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια για τον επαγγελματίσμο τους!!!

Ευχαριστούμε, MARIA M
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια σε όλους σας για την εξαιρετική δουλειά που έχετε κάνει.
Πραγματικά είναι ένα ταξίδι στο χρόνο! Μοναδική εμπειρία στην Κέρκυρα

Ευχαριστούμε, artemiosl2023
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό το μουσείο σε ταξιδεύει σε άλλη εποχή και η Φανή, η ξεναγός, βοήθησε ακόμα περισσότερο να πας πίσω στο χρόνο, εξαιρετική! Βγαίνεις από το μουσείο κ έχεις μάθει ένα ακόμα κομμάτι από την τεράστια ιστορία μας....

1  Ευχαριστούμε, dimi_pf