Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 6:00 μ.μ.
Ταξίδι στο χρόνο

Πραγματικά αξίζει να το επισκεφθείς. Η καθημερινότητα ενός μεγαλοαστικου σπιτιου του 18ου αιώνα... διαβάστε περισσότερα

nikos b
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ ΞΕΝΑΓΟΥ !!! ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙΤΕ... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2023
Harriss_Gr_

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2023

Εξαιρετική η ξενάγηση από την Ιωαννιτα και από την Άννα!!! Ένα ταξίδι στον χρόνο που μας έδωσε γνώσεις μοναδικές πλούσιες σε συναίσθημα που μας έκαναν να ζήσουμε για λίγο πίσω στον χρόνο!!! Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ!! Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια για τον επαγγελματίσμο τους!!!

Ευχαριστούμε, MARIA M
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Συγχαρητήρια σε όλους σας για την εξαιρετική δουλειά που έχετε κάνει.
Πραγματικά είναι ένα ταξίδι στο χρόνο! Μοναδική εμπειρία στην Κέρκυρα

Ευχαριστούμε, artemiosl2023
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερό το μουσείο σε ταξιδεύει σε άλλη εποχή και η Φανή, η ξεναγός, βοήθησε ακόμα περισσότερο να πας πίσω στο χρόνο, εξαιρετική! Βγαίνεις από το μουσείο κ έχεις μάθει ένα ακόμα κομμάτι από την τεράστια ιστορία μας....

1  Ευχαριστούμε, dimi_pf
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το casa parlante και ήταν μια εξαιρετική εμπειρία! Την ξενάγηση μου την έκανε η Άννα η οποία μου ανέλυσε με λεπτομέρειες όλη την ιστορία της οικογένειας και ήταν εξαιρετική! Ήταν πολύ φιλική και ευγενική και μου άφησε μια ωραία ανάμνηση !! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2023
1  Ευχαριστούμε, 859konstantinoss
Η κριτική έγινε: 28 Μαΐου 2023

Το μουσείο ήταν πραγματικά υπέροχο!!!! Η ξεναγός μας Παρθένα ήταν καταπληκτική και φρόντισε για αυτήν την όμορφη εμπειρία. Εάν βρεθείτε στην Κέρκυρα να το επισκεφθείτε οπωσδήποτε!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2023
Ευχαριστούμε, Nikoletta K