Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 6:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Υπέροχη Εμπειρία

Ήταν μια μοναδική εμπειρία. Κυριολεκτικά ένα ταξίδι στον χρόνο στην Κέρκυρα του 19ου αιώνα με την... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2020
Σοφια Γ
Μουσείο βασισμένο στη παρα΄δοση και στη φαντασία!

Ένα ταξίδι στον χρόνο, κατά το οποίο μάθαμε πολλά και ενδιαφέροντα πράγματα για τη κοινωνία της... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020
ilianaque
Λαμία, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία που σε ταξιδεύει στον χρόνο. Αξίζει να πας και να δεις το πως ζούσαν οι άνθρωποι της εποχής!!

Ευχαριστούμε, I2499DV_
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Ένα υπέροχο ταξίδι στο χρόνο! Η Γεωργία, η ξεναγός μας, μας μεταφερε με μεγαλη επιτυχία στην Κέρκυρα ενος αλλου αιώνα και μας μετέδωσε χρήσιμες και ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες πληροφορίες. Ο χώρος υπέροχος και πολύ προσεγμένος.

Ευχαριστούμε, olgakC5502QR
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική πρωτοβουλία.Ευγενεστατο προσωπικό.Η Γεωργία η ξεναγός μας ήταν υπέροχη και μπορούσε να απαντήσει σε κάθε απορία μας με λεπτομέρεια.Αξιζει να το επισκεφτείτε.

Ευχαριστούμε, popig749
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Μοναδική εμπειρία. Σε μεταφέρει αυτόματα σε παλιότερες εποχές. Κάνεις ένα ταξίδι στο χρόνο, με συνταξιδιώτες τη φαντασία και την αφήγηση της ξεναγού, η οποία είναι έτοιμη για κάθε σου απορία.

Ευχαριστούμε, E7484WOgeorgea
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική δουλειά από τους υπεύθυνους του μουσείου.Με μοναδικό τρόπο σε μεταφέρει στο παρελθόν και στον τρόπο ζωής μιας οικογένειας αρχόντων.Πολύ καλό και για τα παιδιά.Συνεχίστε έτσι.

Ευχαριστούμε, _R4294HV