“Κρυμμένο αλλά απίστευτο”
Κριτική για: Cucina di Boneti

Cucina di Boneti
Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική
Περιγραφή: Ένας ιδιαίτερα ρομαντικός χώρος που σου δίνει την αίσθηση του Μεσαίωνα στην Ενετική Κέρκυρα στο κέντρο της παλιάς πόλης στην περιοχή Καμπίελο.Σπιτικό φαγητό φτιαγμένο με μεράκι σαν να μαγειρεύαμε για καλούς μας φίλους.Επιλεγμένες εττικέτες κρασιών.Ψαγμένες μουσικές επιλογές.'Ολα αυτά περιμένουν εσάς και την παρέα σας να τα ανακαλύψετε.Δύσκολο να μας βρείτε ... δύσκολο να μας ξεχάσετε

Αυθεντικό ιταλικό εστιατόριο. Ο μέσα αλλά και έξω χώρος είναι μαγευτικοί. Τα πιάτα σε ταξιδεύουν στην Ιταλία. Να πάτε!

Ευχαριστούμε, despoina1211

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο και ζεστό μαγαζί στην παλιά πόλη της Κέρκυρας, οικογενειακή επιχείρηση που προσδίδει μια ζεστασιά, απίστευτες κρέπες και λογικές τιμές.Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, _Q6423MV
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2020

Ενα υπέροχο ιταλικο εστιατοριο,κοντα στην πλατεια κρεμαστης .ισως χρειαστει μα ψαξεις λιγο ομως αξηζει τον κοπο καλες τιμς και γρηγορη εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, jz704
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Τι να πρώτο πω γιαυτό το μαγαζι εξυπηρέτηση άριστη, τιμές όπως πρέπει γεύσεις που σε ταξιδεύουν στην Ιταλία, τα ψητά λαχανικά ήταν απτα ωραιότερα που έχουμε δοκιμάσει επίσης η κρέπες τους είναι πολύ ωραίες ...

Ευχαριστούμε, konstadinosd669
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Ενα πολύ καλό εστιατορο ,λίγο δύσκολο να το βρεις όμως αξίζει τον κόπο να το ψάξεις ,καλές τιμές και εξυπηρέτηση επίσης !!

Ευχαριστούμε, 89vasilisl

Cucina di Boneti: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Cucina di Boneti: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!