83 €
StayForLong
1.094
1.094
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είναι ξενοδοχείο 4 αστέρων. Δυστυχώς το δωματιο δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μας. Ειδικα το μπάνιο είναι παρά πολύ παλιο και με πολλά ελαττώματα. Είχε μόνο πολύ ωραία θέα ! Η πισινα ειναι παρά πολύ μικρή δεν μπορείς να κανείς μπάνιο και ειναι σχεδόν πανω στο δρόμο δεν ειναι κάπου απομονωμένα. Ωστοσο όλο το προσωπικό είναι πολύ φιλικό και εξυπηρετικο. Η Δάφνη που είναι στη ρεσεψιόν μας πρότεινε πολύ ωραία μερη και ήταν πάντα πρόθυμη και ευγενική !! Σαν τοποθεσία είναι πολύ κοντά στην πολη σχέδον 10 λεπτά με το αμάξι ! Αλλα δυστυχως δεν αξίζει τα χρήματα χρειάζεται ανακαίνιση, ώστε να αποτελεί ξενοδοχειο αυτής της κατηγορίας!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, 290dimitrat
Ο/η Mon Repos Palace, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Mon Repos Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2023
Μετάφραση Google

Dear Mrs. Dimitra,

Thank you for taking the time to share your experience during your stay at Mon Repos Palace Hotel. We highly appreciate your positive feedback about our facilities and services as well as your constructive comments on some aspects that need improvement.

We look forward to welcoming you again in the future.

Kind Regards,

Mon Repos Palace Team

Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2023

Κλασικό ξενοδοχειο σε υπεροχο σημειο μακρια απο την βουή του κέντρου. Σε εικοσι λεπτα με τα ποδια είσαι στο κεντρο της Κέρκυρας. Το προσωπικο είναι παρα πολυ εξυπηρετικό και ευγενικό πρόθυμο να βοηθησει καθε στιγμη. Τα δωματια είναι καθαρα και περιποιημένα. Εμεις κλεισαμε δωματιο με θεα στη θαλασσα και άξιζε ! Το πρωινο ειχε πολλες επιλογες με συνεχείς πρσοθηκεςκαι οσο κοσμο και να ειχε παντα έβρισκες να κατσεις. Σιγουρα θα το πρότεινα !!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν εχει παρκινγκ Αλλα βρισκεις να παρκάρεις ευκολα στους γυρω δρόμους.
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2023
Ευχαριστούμε, eva c
Ο/η Mon Repos Palace, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Mon Repos Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Μαΐου 2023
Μετάφραση Google

Dear Mrs. Eva,

Thank you very much for your kind review and for choosing Mon Repos Palace Hotel. Your positive feedback is the best reward for us. We look forward to welcoming you back soon.

Kind Regards,

Mon Repos Palace Team

Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2023

Περάσαμε τέλεια!!! Όλο το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό όλες οι κοπέλες και ιδιαίτερα ο κύριος Κώστας!!! Είναι ένα πολύ καλό ξενοδοχείο 🏨 με πολύ ωραίο φαγητό και είχε μια πολύ ωραία βραδιά στην Ανάσταση και ένα υπέροχο live γλέντι το μεσημέρι του Πάσχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Roving62661380160

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που μας ενημερώσατε πόσο απολαύσατε τη διαμονή σας στο Mon Repos Palace.

Είμαστε πολύ περήφανοι που κάνουμε όλους να νιώθουν ευπρόσδεκτοι. Η ικανοποίηση των επισκεπτών μας είναι πρωταρχικό μας μέλημα και χαιρόμαστε πολύ όταν πετυχαίνουμε ένα θετικό αποτέλεσμα.

Ανυπομονούμε να σας δούμε στο επόμενο ταξίδι σας στην Kέρκυρα.

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2023

Καταπληκτικό ξενοδοχείο σε υπέροχη τοποθεσία πολύ καλό φαγητό αλλά αυτό που το κάνει ξεχωριστό είναι το υπέροχο και ακούραστο προσωπικό που κάνει τα παντα για την διαμονή των φιλοξενούμενων. Αξιζει πραγματικά να το επισκέφτηκε !! Θα αναβαθμίσετε τις διακοπές σας.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
Ευχαριστούμε, Maria M

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ανυπομονούμε να σας δούμε στο επόμενο ταξίδι σας στην Kέρκυρα.

Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2023

Mon repos περάσαμε υπέροχα ! Τα δωμάτια πολύ καθαρά και ευρύχωρα . Πολύ κοντα στην πόλη .
Το προσωπικό ευγενέστατο και ο μετρ κ. Κώστας φανταστικός . Θα ξαναπάμε σίγουρα .
Θεωρώ το καλύτερο ξενοδοχείο για το Πάσχα στην Κέρκυρα ! Αρνιά στην σούβλα και παραδοσιακοί χοροί ήταν το κάτι άλλο .

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
Ευχαριστούμε, Dimitris K

Αγαπητέ επισκέπτη,

Εκτιμούμε πολύ την κριτική σας στο Trip Advisor και όλο το προσωπικό μας είναι χαρούμενο που κατάφερε να απομακρύνει το άγχος της καθημερινότητάς σας και να σας προσφέρει μια αποκλειστική και χαλαρωτική εμπειρία διακοπών μαζί μας.

Συνεχίζουμε την προσπάθειά μας να παρέχουμε τις καλύτερες διακοπές σε όλους τους επισκέπτες μας στο Mon Repos Palace και να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες και τις εγκαταστάσεις μας κάθε χρόνο.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για άλλη μια φορά για την ευγενική σας προτίμηση και ανυπομονούμε να σας δούμε το επόμενο καλοκαίρι!