Αποθήκευση

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2019
hasretkentz
Ξάνθη, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ακόμα κτίριο με ιστορική σημασία το οποίο είναι σε άθλια κατάσταση. Μπαίνεις μέσα από την κεντρική πύλη και περπατάς σε ένα ατελείωτο εργοτάξιο. Το κυρίως κτήριο φαινεται παρατημένο στο έλεος του θεού και δεν σου κάνει καμία αίσθηση να το επισκεφθείς. Κρίμα ειλικρινά. Το μόνο που άξιζε η υπέροχη θέα για μια τέλεια φωτογραφία

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, eliniki_thea
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όταν πήγαμε ήταν κλειστό για αδιευκρινιστο λόγο (πρωί καθημερινής, και ενώ όλα τα άλλα μουσεία ήταν ανοικτά), ψιλό εγκαταλελλειμενο, κανείς φύλακας και καμιά ενημέρωση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Μπαμπης Χ
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2020

Σχετικά καλό, αλλά παίρνει βελτίωση σε διάφορα θέματα ενημέρωσης και ξενάγησης των επισκεπτών. Μας φάνηκε λιγάκι παρατημένο το μουσείο. Ωραία η βόλτα στο μεγάλο πάρκο που περιβάλλει το κτήριο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, imantzou
Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2019

Μου αρεσε πολύ και το παλάτι και ο κήπος. Καλό είναι να πάρετε το audio για την ξενάγηση ,θα μάθετε πολλά πραγματα για την ιστορία του παλατιού

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, madia1966
Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2019

Γίνεται μια προσπάθεια να συντηρηθεί όσο το δυνατόν καλύτερα.. Όταν πήγαμε γίνονταν εργασίες και επίσης καθάριζαν τον κήπο έξω από το ανάκτορο, το οποίο είναι πανέμορφο με τέλεια θέα.. Γενικότερα επικρατεί ένας άλλος αέρας εκεί, αριστοκρατικός.. Αν έχετε χρόνο επισκεφτείτε το.. Βγάλαμε τέλειες φωτογραφίες..

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, hasretkentz